סגירת מרפסת להיות מוכנים לחורף

סגירת חורף

סגירת מרפסת מאפשרת לנו להפוך חלל פתוח שיצא מכלל שימוש בחורף לחלל אירוח נעים וחמים, או לחדר נוסף בבית. היום, עם כניסתה לתוקף של רפורמת הפרגולות של משרד הפנים, סגירת מרפסות היא הליך קל ופשוט יותר מאי פעם. סגירת מרפסת מאלומיניום היא הפתרון המהיר, האסתטי והכלכלי ביותר לסגירת מרפסת והיא מאפשרת לכם גמישות ויצירתיות רבה בתכנון החלונות והמפתחים אשר יהפכו את המרפסת שלכם לפינת חמד של ממש.

סגירת מרפסת מרחיבה את שטח הבית שלכם!

סגירת מרפסת יכולה להפוך חלל שאינו בשימוש, או שהוא בשימוש מועט, לחלל מקורה ושימושי אשר מרחיב את שטח המגורים בבית שלכם. אם המרפסת שלכם מקורה, הרי שניתן להפוך אותה בקלות רבה לחדר של ממש על ידי ביצוע סגירה איכותית באמצעות פאנלים וחלונות מאלומיניום – והרי לכם חדר נוסף בבית. נוח מאד לסגור מרפסת בחדר ההורים ולייצר שם חדר עבודה, ואפילו חדר לתינוק החדש שהצטרף למשפחה. סגירת מרפסת יכולה גם להרחיב שטחים של חללים משותפים בבית, כמו למשל את חלל הסלון. סגירת מרפסת אשר מתבססת על פאנלים של אלומיניום וחלונות זכוכית מכניסה אור רב הביתה והופכת את חלל המגורים לחלל עם קסם מיוחד. אכן, זהו פתרון נוח וקל ליישום אשר מרחיב את שטח הבית שלכם תוך פרק זמן קצר והוצאה כספית מועטה.

 

סגירת מרפסת תמונות

סגירת מרפסת מחיר

מוצגים מחירים של סגירת מרפסת וסגירת חור, המחירים הינם מחירי בסיס ללא חישוב תוספות ועלויות נוספות, לבירור מחירים מדויקים בעבורכם צרו קשר ונסייע לכם בבחירה ובהצעת מחיר משתלמת

מחיר סגירת מרפסת עם חלונות : 600-1200₪ למ"ר
מחיר סגירת חורף/סגירת מרפסת עם חלון בלגי : 1,100-1,200 ₪ למ"ר

 הצעות המחיר המוצגות הן עבור מינימום גודל פרויקט 15 מטר רבוע

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

סגירת מרפסת לחורף

אנחנו הישראלים אוהבים מאד לשבת במרפסת. המרפסת מביאה את החוץ אל הבית ומאפשרת גם למי שאין ברשותו גינה או חצר לשבת בחוץ וליהנות מאויר צח, רוח נעימה ונוף פתוח. המרפסות בישראל מהוות חלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי והאירוח של הישראלים: אנחנו אוהבים לאכול במרפסת, אנחנו מבלים עם הילדים במרפסת, ואנחנו מאד אוהבים לארח בה. אך מה קורה בחורף? הגשמים והרוחות נכנסים אל המרפסת ולמעשה מוציאים אותה מכלל שימוש לכל אורך החורף. כדי שתוכלו להמשיך ליהנות מהמרפסת שלכם בחורף, כדאי לכם לשקול סגירת מרפסת. סגירת כזו לחורף על ידי פאנל אלומיניום, דלת אלומיניום, וחלונות זכוכית מאפשרת לכם "להיות עם ולהרגיש בלי". היא מגנה עליכם מהגשם ומהרוח מבלי לחסום את הנוף ומבלי לאבד את תחושת הישיבה בחוץ. היא גם מאפשרת לאור השמש לחדור פנימה ולהאיר את המרפסת המקורה שלכם, כך שלמעשה אתם יוצרים חדר שמש משלכם במרפסת. מרפסות סגורות מאלומיניום יכולות להיות חללים יפהפיים ועוצרי נשימה ממש. בשעות היום, אור השמש מציף וממלא את החדר, ובשעות החשכה, השמים מנוקדי הכוכבים נשקפים מכל כיוון. ניתן לנצל את ריבוי שעות אור השמש במרפסת הסגורה כדי להפוך אותה לחדר אידאלי לגידול צמחים, ולייצר לכם חדר שמש מעוטר בצמחיה ירוקה.

 

סגירת מרפסת – מה אומר החוק?

עד לאחרונה, כל סגירת מרפסת או קירוי מרפסת הצריכו הליך אישור ארוך מול הרשויות. לפני מספר שנים ניסה נתניהו להעביר את חוק המרפסות אשר מטרתו הייתה להקל את נושא רישוי הבניה במרפסות, אך מסיבות שונות החוק עדיין "תקוע" ואיננו מתקדם. הפתרון הגיע מכיוון אחר : באוגוסט 2014 נכנסה לתוקף רפורמת הפרגולות של משרד הפנים. הרפורמה מאפשרת להקים, ללא צורך בהיתר, מספר מבנים פשוטים יחסית, כמו פרגולות, גדרות, מחסנים, וכיוצא באלו. הרפורמה עדיין לא מאפשרת סגירת מרפסות ללא היתר מהעירייה אך היא קבעה הליך רישוי מקוצר לסגירת מרפסות. על הבונה לשלוח לעירייה בקשה, ועל העירייה להשיב לפונה תוך 45 יום. אם לא הוחזרה תשובה תוך 45 יום, אפשר לראות את הבקשה כמאושרת.

 

סגירת מרפסת מאלומיניום

הדרך הטובה והיעילה ביותר של סגירת מרפסת היא סגירת אלומיניום. פאנל אלומיניום הוא למעשה פרופיל אלומיניום אשר מורכב מאלומיניום, גבס וחומרים נוספים אשר תורמים לחוזקו ולעמידותו. הם מאפשרים בידוד תרמי איכותי ולכן חוסכים לכם את עלויות החימום בחורף ואת עלויות הקירור בקיץ. הם מאפשרים גם בידוד אקוסטי מצוין ולכן תוכלו ליהנות משיחה נעימה ושקטה במרפסת הסגורה שלכם מבלי שקולותיכם יתעמעמו על ידי שריקות הרוח או נקישות הגשם על החלונות. סגירת האלומיניום מאפשרת לשלב נקודות חשמל ותאורה וכך מייצרת לכם פינת חמד של ממש במרפסת הבית, פינה שקטה ואינטימית בה תוכלו לשתות את הקפה של הבוקר, ולארח בכל שעות היממה מבלי לדאוג לשמש הקופחת או לגשמים שיפריעו לכם ולאורחים שלכם.

 

סגירת מרפסת מקורה לעומת מרפסת שאינה מקורה

סגירת חורף למרפסת מקורה היא פשוטה לאין ערוך מסגירת מרפסת שאינה מקורה. מרפסת מקורה דורשת למעשה רק בניה של קירות וחלונות אשר נתמכים על ידי רצפת המרפסת ותקרתה אשר קיימות מלכתחילה. האישורים הנדרשים לצורך סגירה כזאת של מרפסת אינם מורכבים וניתן להשיגם בקלות יחסית. לעומת זאת, כדי לסגור מרפסת שאינה מקורה יש צורך בבניית גג וזה כבר מצריך אישורים מיוחדים של העיריה כמו גם השקעת כסף וזמן ביציקת תקרה מבטון או בנית גג זכוכית משולב באלומיניום. עוד חשוב לציין כי לא כל מרפסת פתוחה יכולה לשאת את משקלם של הקירות והגג הנדרשים לצורך סגירת מרפסת.

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

סגירת מרפסת למסעדות

החורף הוא תקופה בעייתית לבעלי מסעדות ובתי קפה. מזג האוויר הקודר אינו מעודד אנשים לצאת מהבית, ואלו שכבר יוצאים נאלצים להצטופף בחללים הסגורים של המסעדות. מזג האויר הגשום לא מאפשר ללקוחות ליהנות מהשטחים הפתוחים של המסעדה ומצמצם את הפדיון של בעל העסק. גם כאשר הגשם עוצר לכמה שעות, השולחנות והכיסאות הרטובים אינם מזמינים לשבת וכך קורה שחלק גדול משטח העסק עומד ריק ואינו מנוצל לאורך החורף. הפתרון לכך הוא סגירת מרפסת למסעדות, או בשמה הנוסף – סגירת חורף למסעדות. סגירה כזאת בנויה בקירוי וחיפוי מעוצבים המשולבים מקירות מפאנל אלומיניום, חלונות זכוכית ואף דלתות זכוכית, והיא כוללת תשתית חשמל ותאורה. בשונה מסגירה ארעית מיריעות בד מתקפלות או לחילופין סוכך ממונע או תריס חשמלי סגירה כזאת דורשת היתרים מהעירייה, אבל יתרונותיה ברורים : היא הרבה יותר איכותית ומכובדת מאשר סגירה ארעית, היא מייצרת בידוד יעיל של החלל ובכך היא גם מקלה על חימום החלל וגם מפחיתה את עלויות החימום, היא מאפשרת בידוד אקוסטי טוב יותר והיא מייצרת חלל מאד נעים לשהייה, אשר משלב את ההנאה שבישיבה בחוץ יחד עם הנוחות שבישיבה בפנים. זוהי השקעה מצוינת לטוח הארוך, ניתן לפרק אותה, לאחסן אותה במהלך הקיץ ולהרכיב אותה מחדש בכל חורף. מבחינת הליך הרישוי הנדרש* לסגירת חורף למסעדות, כל עירייה פועלת באופן מעט שונה וחשוב שתבררו מהן דרישות העירייה לצורך קבלת אישור לסגירת חורף בעיר בה ממוקם בית העסק שלכם. ניסיון העבר מלמד שהדרך המיטבית לקבל מהעירייה היתר לסגירת חורף למסעדה היא לבקש היתר מכוח תקנות עבודה מצומצמת. יש עיריות אשר מחזיקות תכנית מסודרת לאישור סגירת חורף למסעדות, והן מכנסות ועדה מיוחדת לצורך כך מעת לעת.

סגירת מרפסת – עבודה למקצוענים בלבד

עבודות אלומיניום הן עבודות למקצוענים. סגירת מרפסת היא עבודה שדורשת דיוק והיכרות מעמיקה עם החומרים ועם שיטות העבודה. אפשרויות העיצוב והגיוון של העבודה עם אלומיניום בסגירת מרפסות הן רבות, וכדי שתוכלו לדעת עליהן וגם להפיק מהן את המרב, חשוב שתבחרו בצוות מקצועי ומנוסה. עבודה על מרפסות היא עבודה בגובה והיא דורשת הקפדה על כללי בטיחות במהלך העבודה כמו גם הקפדה על איכות גבוהה מאד של החומרים והעבודה עצמה. האפשרות לשלב תשתיות חשמל ותאורה בסגירת האלומיניום למרפסת דורשת גם היא מקצוענות ודגש רב על בטיחות. לכן אנו ממליצים לכם להקפיד על עבודה אך ורק עם בעלי מקצוע מיומנים מקצוענים ואמינים.

 

כל סגירה והסיפור שלה

כל בית צריך מרפסת, כתבה הסופרת רינה פרנק מיטרני, וככל שחולפות השנים אנו מגלים שלא רק מרפסת צריך כל בית, אלא גם סגירת מרפסת. סגירת כזו יכולה לשרת מספר מטרות : הרחבת שטח הבית על ידי הפיכת מרפסת מקורה לחדר נוסף בבית, הסבת מרפסת פתוחה למרפסת סגורה לצורך הפיכתה לחלל נעים לשהייה ואירוח בחוץ בתקופת החורף, או סגירת חורף למרפסות וחצרות של מסעדות ובתי קפה. סגירת מרפסת מאלומיניום מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות : לשבת בפנים ולהרגיש בחוץ, לצפות בגשם השוטף מבלי להירטב ממנו, ולחיות בבית שטוף שמש אשר שולחת קרניה דרך חלונות הזכוכית הגדולים של המרפסת.

 

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
Summary
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 1 votes
Top Alum
טיפ טופ אלום
Product Name
סגירת מרפסת
Price
NIS 500
Product Availability
Available in Stock
דילוג לתוכן