מהי מרקיזה? במה היא שונה מסוכך זרועות?

ומתי כדאי לבחור בה?

מרקיזה מעל לדלת כניסה

הבחירה בפתרון הצללה אידיאלי לבית תלויה בגורמים רבים. לעיתים יש צורך בקירוי שטח גדול ורחב ולפעמים צריך לתת מענה רק למפתחים קטנים. במידה וכל שאתם מחפשים הוא הגנה מפני השמש  וחדירה של מי גשמים לחלונות הבית, לכניסה או למרפסת הקטנה בחוץ, מרקיזה היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אם אינכם יודעים מהי מרקיזה? ומה ההבדלים בינה לבין סוככים? הנה כל הפרטים.

מהי מרקיזה?

מרקיזה היא סוג של סוכך בעל שלד מעוגל, עליו מולבש בד מיוחד מסוג דארלון אשר לרוב הוא מוגן על ידי חומר פי.וי.סי, חומר עמיד בפני מים. עמידותה של המרקיזה בפני נזקי מים שונים היא מה שהופך אותה לאידיאלית בהגנה מפני הגשם בחלונות או במפתחים קטנים. בדומה לסוככי זרועות, גם סוככי המרקיזה ניתנים לקיפול ולפתיחה והם מופעלים על ידי שני מנגנונים עיקריים: מנגנון ידני – מנגנון פתיחה עם חוט ומנואלה או מנגנון חשמלי.

סגירת מרפסת מדריך שלם

בין המרקיזות לסוככי הזרועות ישנם כמה הבדלים: בעוד הסוככים יכולים לשמש כקירוי למשטחים גדולים יותר, המרקיזות קטנות באופן משמעותי ולכן עיקר השימוש בהן נעשה לחלונות, לכניסות לבתים ולעסקים ולמרפסות קטנות עד בינוניות. המרקיזות מעניקות הגנה מלאה מפני הגשם ולעומת סוככי זרועות, הן הרבה יותר עמידות, במיוחד במזג אוויר סוער. בנוסף, מבנה המרקיזה מעניק פרטיות מרובה לדיירי הבית היות והיא מכסה שטח נרחב יותר מאורכו של החלון, ביחס לסוככים ולכן היא מושלמת בבנייני מגורים צפופים. העיצוב היוקרתי של המרקיזות ומגוון הצבעים, הבדים, הטקסטורות והדגמים הופכים אותה לפתרון הצללה אסתטי, ייחודי, שימושי ויעיל.

מדוע מרקיזה ולא סוכך אחר?

למרקיזה ישנם יתרונות רבים שהופכים אותה לפתרון הצללה נוח, שימושי ויעיל למגוון מטרות. בנוסף, עיצובה המעוגל יעניק לבית שלכם מראה יוקרתי וייחודי. הבחירה במרקיזה מתבקשת בנסיבות רבות, אם אתם מתלבטים או לא יודעים, פנו לייעוץ והכוונה מקצועית, אצלנו תמצאו מומחים מקצועיים שיוכלו לעזור לכם להחליט.

מרקיזה
מרקיזה

איך תבחרו את המרקיזה המתאימה לכם? מספר טיפים חשובים

מחירי המרקיזות משתנים בהתאם לגודל שלהן, לאיכות, לחברה המייצרת וכדומה

מחירים של מרקיזות

price=800
למטר מרובע
לא כולל מע"מ
זהו מחיר התחלתי היכול להשתנות בהתאם לגודל ולאיכות החומר

דילוג לתוכן