חלון קיפ – המומלץ ביותר לחללים קטנים

חלון דרי קיפ גדול

בונים או משפצים?

כשמגיעה העת לבחור את חלונות הבית שלכם אתם מגלים עולם שלם של סוגי חלונות, מונחים מקצועיים שונים וסוגי פתיחות שונים. מה זה חלון קיפ? מה היתרונות שלו ולאילו חדרים הוא מתאים במיוחד? ריכזנו לכם כל מה שצריך לדעת על חלונות קיפ ועל התאמת לחדרי הבית השונים.

עולם החלונות הוא עולם מפותח ומתפתח. הוא כולל חלונות מסוגי פרופילים שונים כמו למשל חלון בלגי מפרופיל בלגי. ופתיחות שונות, כל אחד מתאים לחדרים שונים ולסגנונות עיצוב שונים. על מנת שתוכלו לבחור בחירה מושכלת מהו החלון המתאים ביותר לכל חדר בבית, כדאי שתדעו מה זה חלון קיפ, מהם יתרונותיו, מהם חסרונותיו והיכן בבית הוא יכול להוות פתרון אופטימאלי.

צרו קשר

טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות:
ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00

חלון קיפ-חלון ללא תריס

חלון קיפ הוא חלון ללא תריס עם ציר אנכי תחתון. הוא נפתח באמצעות הרמה שלו לאורך הציר, והוא יכול להגיע בפתיחה פנימית או חיצונית. חלונות קיפ מיוצרים על ידי מגוון של חברות.

חלון דריי קיפ

חלונות מיועדים לענות לנו על מספר צרכים : הם מיועדים לאפשר זרימה טובה של אויר צח ושל אור שמש אל חלל הבית, כמו גם לשמור על הפרטיות שלנו מפני העוברים והשבים מחוצה לו. חלון קיפ משלב בין שני הצרכים האלו בצורה מיטבית : הוא מאפשר אוורור וכניסת אור אל החדר מבלי לחשוף אותו. בנוסף, צורת הפתיחה שלו היא חסכונית מבחינת מרחב, ואינה תופסת מקום בחלל החדר כמו חלונות עם פתיחת כנף, למשל. שילוב של המאפיינים האלו של חלונות קיפ הופך אותם לאידיאליים לחדרי שינה, חדרי רחצה וחדרי שירותים, כמו גם למשרדים שונים ולחללים נוספים בהם יש צורך באוורור וכניסת אור שמש מבלי לחשוף את פנים המבנה אל עיניים מבחוץ. במסגרת הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים שמאפיינים את עולם החלונות, פותח דגם מתקדם של חלון קיפ אשר נקרא דריי קיפ. זהו חלון אשר משלב פתיחה תחתונה כמו חלון קיפ, עם פתיחה צידית בדומה לחלונות כנף.

דילוג לתוכן