נעים להכיר:

אלוקובונד חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי מבנים

חיפוי קירות

המילה האחרונה

חיפוי מבנים מאלומיניום

מעטפות חיפוי קירות הוא נושא מרכזי בבנייה מודרנית. מעטפות בנייה ראויות לתשומת לב מיוחדת. והם יכולות להיות פשוטות ,פונקציונליות, יוצרות מבנים מרשימים וייצוגיים. הפרופורציות, מבנה השטח וצביעתן של חזיתות הבניינים מובילות ליצירת מבנים ייחודיים; המאופיינים ברעיון  האלוקובונד ALUCOBOND®.

עם שנים של נסיון, טיפ טופ מקשיבה לצרכי אדריכלים וקבלנים, אלפי פרויקטים ברחבי הארץ וגם בעולם משמשים נקודת מוצא מעוררת השראה בתהליך התכנון של כל פרויקט בנייה. אנו שמחים לחלוק את הידע שלנו עם הלקוחות ולהציע ייעוץ מקיף לכל שלב בתהליך הבנייה.

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

חיפוי קירות אלומיניום מתקדם

אלוקובונד הוא פאנל המורכב משני יריעות אלומיניום וגרעין מלא מינרלים מעכבי אש העומד על איכות בנייה בת קיימא וסטנדרטים יצירתיים מהגבוהים ביותר. חזית לוחות האלוקובונד ניתנים להזמנה במגוון משטחים ,צבעים וגימורים.

אלוקובונד מייצג את הטרנד של בנייה חסכונית באנרגיה, שיקולי כדאיות כלכלית ואיכות ארכיטקטונית. טכניקת הבנייה מתאימה ליצירת חזיתות על מבנים חדשים והן על קיימים. חיפוי קירות אלומיניום אלוקובונד נמצא ביישום נרחב למטרות עיצוב והתייעלות שונות. חיפוי קירות חוץ כמו גם חיפוי קירות פנים .

אלוקובונד חיפוי

אלוקובונד הוא לוח אלומיניום מרובד קל משקל, בלתי שביר, מבודד היטב, עמיד בכל מזג אויר ובעל מראה מרשים ויוקרתי במגוון רחב של צבעים. מאפיינים אלה הופכים אותו למוצר חיפוי קירות חיצוני יוצא דופן בעמידותו ויופיו.

אלוקובונד- בעולם חיפויי האלומיניום יש #2 אפשרויות נפוצות. אלוקובונד ו- פח אלומיניום מכופף אשר מגיע בעובי נבחר וניתן לשלוט על הגימור לפי רצון הלקוח, ליישם כל צבע רצוי כולל אלומיניום דמוי עץ ובהתקנה סמויה לקבל חיפוי אלומיניום אלוקובונד / פח, לבניין מרשים בעל עמידות לשנים רבות.

אלוקובונד צבעים לדוגמה

אז מה זה בעצם אלוקובונד?

אלוקובונד הינו חיפוי אלומיניום חיצוני אשר עשוי מלוח אלומיניום מרובד, פרי פיתוח טכנולוגי מתקדם. הוא מגלם בתוכו יתרונות מרובים שהופכים אותו לחיפוי חיצוני אופטימלי לכל סוגי המבנים. הוא חומר מרוכב אלומיניום אשר מורכב משני משטחי אלומיניום בעובי של 0.02 אינטש אשר מאוחדים באמצעות חום גבוה אל ליבת פוליאתילן. תהליך העיבוד בחום של אלוקובונד מאחד את כל חלקיו ליחידה אחת חזקה וגמישה כאחד.

התוצר הסופי הוא לוח אלומיניום מרובד, בלתי שביר, גמיש וניתן לכיפוף, קל משקל, עמיד לכל תנאי מזג האוויר הקיימים, עמיד בפני כימיקלים וממסים, ובעל מראה בוהק, מרשים ויוקרתי. בנוסף על כל אלה הוא קל לניקוי ולתחזוקה, הוא מבודד מעולה, הוא מוצר אקולוגי וירוק וניתן למחזור, ועלותו הנמוכה מפחיתה את עלות החיפוי החיצוני ומקלה על התקציב שלכם. כל אלו הופכים אותו לחיפוי קירות חוץ מושלם לכל מבנה ולכל מטרה.

 

חיפוי קירות בעל גמישות

אלוקובונד מתאפיין באפשרויות עיבוד רבות ובעלות משתלמת, האלוקובונד אידיאלי למימוש בפרויקטים לא שגרתיים. ניתן לטפל בו ישירות באתר הבניין באמצעות כלים זמינים וניתן, לעצב את לוחות האלומיניום אלוקובונדבמגוון דרכים כדי להעניק לפרויקט שלך מראה ייחודי. בזכות העמידות המצוינת של החומר, ניתן לשפץ או לעצב את הבניין ללא השקעה מופרזת ולשמור על ההגנה והבטיחות הנחוצה על פי חוק.

 

יתרונות אלוקובונד

לטיפ-טופ אלומיניום יש יתרון גדול בתחום חיפויי האלומיניום המכופף בכך שיש לנו דיזות בלעדיות לייצור אלומיניום אשר בעזרתם אנו עושים את הפרופילים לחיפויים, הדיזות האלו נותנות ייתרון בכך שהן יותר מדוייקות, עמידות וניתן ליישם אותם עד אורכים של 7 מטר ללא ניתוק! כך שבפועל במידה ואתם אוהבים את אחת מ 6 סוגי הדיזות שלנו תוכלו לחפות את המבנה בפרופילים מלאים ולא בפח אלומיניום מכופף.
במידה ויש לכם בפרוייקט מעל ל 500 מ"ר תוכלו לקבל דיזה משלכם ללא עלות!!

 

אלוקובונד

מחיר חיפוי פח מכופף

כמובן שהמחיר משתנה בין פרוייקט לפרוייקט ומאוד משנה הנתאים והמורכבות אבל בגדול מחיר פח מכופף כולל תשתית אלומיניום ועבודה נע בטווחים של 500 – 700 ש"ח למ"ר כאשר רוצים צביעה בתנור של דמוי עץ נדש להוסיף עוד כ 150 ש"ח למ"ר תלוי בפרופיל הנבחר לחיפוי. מיותר לציין שבמידה ואין חשיבות להתקנה בהברגה סמוייה בניגוד לאלוקובונד שלא פופולרי לראות ברגים מחיר החיפוי פח יירד בכ 100 ש"ח למ"ר. שוב – אלו מחירים אשר מתייחסים להיקף של מעל 100 מ"ר ואינם משקפים את כלל הפרוייקטים אלא רק את הסטנדרט… נמליץ לכם ליצור קשר ולדבר עם סוכן שטח על הפרוייקט שלכם

 

חיפוי קיר

חיפוי קירות של בניה מתקדמת

אלוקובונד הוא המילה האחרונה בתחום המתפתח של חיפויי קירות חיצוניים. חיפויים חיצוניים לקירות צריכים למלא שני תפקידים עיקריים: הראשון הוא הגנה על המבנה מפני פגעי מזג האוויר והשני הוא אסתטיקה או עיצוב, הווה אומר שיווי חזות נאה ומרשימה למבנה. ישנם סוגים רבים של חיפויי חוץ, החל משליכט צבעוני, דרך אריחי טרקוטה וכלה בחיפויי פח ואלומיניום, והבחירה בסוג כזה או אחר למבנה שלכם היא משחק בין הצרכים השונים והסגנון העיצובי שתבחרו לשוות למבנה.

חיפוי אלומיניום
מה הופך לוחות אלוקובונד לחומר גלם אידיאלי לחיפוי מבנים?

אחד מהמאפיינים הייחודיים של אלוקובונד הוא גמישותו הרבה ויכולת הכיפוף הגבוהה שלו. אלו מאפשרים לייצר ממנו צורות מגוונות, לשוות לו מרקמים שונים ולכופף אותו כך שיתאים לכל קו מתאר אפשרי. בשונה מחיפוי פח, פני השטח של החומר חלקים מאד וברמת גימור גבוהה.

אלו משווים לאלוקובונד מראה איכותי ויוקרתי מאד אשר מעניק חזות יוקרתית ועתידנית לכל מבנה. הלוחות מיוצרים במגוון צבעים עמידים בכל מזג אויר. הוא אינו דוהה, אינו מתקלף ואינו מחליד. לוחות אלוקובונד מיוצרים בעוביים שונים למטרות ויישומים שונים.

 

אלוקובונד
אלוקובונד מפרט טכני

ניתן להזמין לוחות אלוקובונד בשני מתווים, הראשון הוא לפי המפרט הטכני הסטנדרטי מיוצר בפעל, והשני הוא בהזמנה מיוחדת מראש.

 

התקנה אלוקובונד

מחיר להתקנת אלוקובונד בחברת טיפ טופ אלומיניום :

מחיר אלוקובונד: 150-260 ₪ למ"ר ללוחות (לפני מע"מ וחומרים, בתלות בגישה, צורך בפיגומים ועוד).

לוחות אלוקובונד
אפשרויות צביעת אלוקובונד

צביעת צד אחד של החיפוי
צביעת שני צדדים של החיפוי
צבעי RAL – קישור למניפת RAL
צבעי IRON (גימור במראה של ברזל)
צבעי METAL (גימור מבריק)
אלגון אלומיניום (נקרא גם
ציפוי אנודי או אנודייז).

התקנת אלוקובונד

התקנת אלוקובונד היא פרויקט מורכב אשר דורש עבודה מקצועית ומדויקת מאד. חשוב מאד שיבוצע על ידי צוות מקצועי ומיומן בהתקנה יבשה. התקנה לא מקצועית תביא לתוצאות ירודות ולפגיעה ביכולות הבידוד והאיטום של הלוחות.

תיאור ההתקנה שיגיע מיד הוא כללי ואינו מפורט. תיאור זה אינו מיועד להדריך כיצד להתקין אלא כדי לתת לכם מושג כללי בלבד על עבודת התקנת אלוקובונד ועל רמת הדיוק הדרושה כדי שתתבצע באופן הטוב ביותר.

• לפני שנתחיל בהתקנה יש לבצע מדידות, לוודא שקיעות בקיר המיועד ולשרטט טבלת עומקים.
• לאחר מכן עלינו לפלס את הקיר כהכנה להתקנת לוחות .
• פילוס הקיר יתבצע על ידי התקנת זויות ברזל או אלומיניום, קיבוען אל הקיר ואיטום הקדח באמצעות סיקה לאיטום (קישור יוצא לחברה)
• חיבור פרופיל אלומיניום באמצעות ברגי איסכורית אל הזויות שעוגנו בקיר.
• את לוחות האלוקובונד נחבר אל פרופיל האלומיניום באמצעות ניט אלומיניום ייעודי מחוזק ונסתר.

התוצאה : חיפוי אלומיניום מרשים בגימורים חלקים, אשר משווה לבניין מראה יוקרתי ומודרני .

 

פח אלומיניום חיפויים
התקנת פח אלומיניום מכופף

פח אלומיניום יולבש ע"ג תשתית אלומיניום 50 על 50 בצורת L
זווית L זו תעוגן לקיר ע"י גמבו חץ עם דגש על איטום סיכה למניעת חדירת מים לפנים הקיר.
כל תשתית תתוקן בשיטת "תשתית מתפלסת" בדומה למערכות תלייה של hpl
אופן העיגון לוחות הפח אלומיניום הינו או בהברגה סמוייה או גלוייה, העניין תלוי במראה החיצוני הרצוי ובמחיר, כמובן שבמידה והדרישה הינה הברגה גלוייה אז הבורג ייצבע לפי הגוון RAL אשר מיושם בחיפוי אלומיניום.
ניתן להזמין את החומר בלבד ללא התקנה.

מה זה אלוקובונד
חיפוי קירות זהו תחום המשתכלל באופן מתמיד. מוצרי חיפוי חדשים מסדרת רעיון אלוקובונד מגיחים לשוק ומשפרים את יכולות הקבלן והאדריכל באופן משמעותי, פנו אלינו לעוד מידע חדש ולייעוץ בתכנון ואספת מוצרי אלומיניום שיתאימו לפרויקט שלכם: 0737-969-722
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
דילוג לתוכן