הכל על תריסים חשמליים

טיפ טופ אלומיניום: תריסים חשמליים ממיטב היצרנים

תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי מרים ומוריד את התריסים בעצמו ללא מאמץ. זהו תריס המותקן עם יחידת מנוע המותאמת לגלילה של שדה התריס בצורה מסודרת אל ארגז תריס בעת פתיחה וחילוץ שקט של התריס מחוץ לארגז התריס בעת סגירה. מופעל על ידי שלט או מתג ואף באופן ידני וחשמלי במערכות משולבות. הסוגים של תריס גלילה חשמלי הם: שלב משוך, תריס אור, תריס מוקצף  ותריס חיצוני. בבחירה של תריס גלילה חשמלי יש לבחור בין:

שדה תריס חשמלי
1

ביצוע מדידות

תריס-חשמלי-ליציאה-לחצר

לפני שאתם ניגשים להזמין או לברר לגבי מחירים של תריסים חשמליים, תוכלו להשיג את המידות המשוערות של שדות התריסים על ידי מדידה פרטית ולא מחייבת של שטח המפתחים בערך. כך נוכל להציע לכם הצעת מחיר מוערכת לגבי המידות שתבצעו. לאחר ההזמנה אנו שולחים מודד מוסמך מטעמנו לביצוע מדידה מדויקת של כל שדות התריסים. חשוב: עלות המדידה מקוזזת ממחיר תריס הגלילה החשמלי לאחר סגירת הזמנה.

2

סוגי ארגזים

בחירת סוג ארגז

התקנת תריס חשמלי מאלומיניום

ההתקנה של התריס תלויה בסוג הארגז, בנוסף, ארגז התריס משפיע גם על המראה האסתטי של התריס והארגז. קיימים מספר סוגים של ארגזי תריס:

ארגז חיצוני

ארגז חיצוני גלוי

ארגזי תריס יכול להיות ממוקדם מחוץ לבית. ברב המקרים בהם תמצאו תריס חשמלי עם ארגז גלוי, הארגז ימוקם בחוץ. 

ארגז חיצוני סמוי

במרבית המקרים בהם מותקן תריס גלילה חשמלי עם תריס בתוך הבית, הארגז לרב יהיה סמוי. ארגז חיצוני סמוי מאפשר לשמור על אסתטיות גם בחוץ. כשהתריס החשמלי חבוי בקיר הוא לא יוצר הפסקה ברצף הקיר.

ארגז פנימי

ארגז פנימי גלוי

ארגז תריס פנימי גלוי נראה מעל משקוף החלון, הוא מכיל בתוכו את התריס במצב של גלילה לפתיחה. ניתן לשלב מערכת חשמלית וידנית.

ארגז פנימי סמוי

ארגז פני סמוי של תריס גלילה חשמלי מאוחד עם הקיר עם פתח בקו 0 ומאפשר מראה מעוצב ואסתטי בהרבה מתריס גלוי. ניתן לצבוע את הארגז בצבע זהה לקיר וכך הוא אינו בולט לעין.

מונובלוק

חלון מונובלוק או ארגז מונובלוק, הוא סוג של ארגז המגיע יחד עם החלון, הוא חלק מפרופיל האלומיניום של נחלון. זהו ארגז נפוץ, סוג ארגז גלוי.

ארגז תריס נסתר

ארגז נסתר הוא ארגז BUILT-IN המבוצע בשלבי בנית הבית ולכן מותקן בעיקר בבניה פרטית בשלבים בהם ניתן להכין מקום נסתר בתוך הקיר לתריס גלילה. 

3

סוג תריס

סוגי תריסים חשמליים

תריס שלב משוך

תריסי אלומיניום חזקים במיוחד בעלי שלב עבה וחזק במיוחד אשר מיוצר מפרופיל אלומיניום בתהליך משיכה/טרידה (אקסטרוזיה). עוביו בין 0.9 מ"מ ל 1.4 מ"מ והוא מתאים למפתחים גדולים (עד 500 ס"מ) ולשימוש כשלב מיגוני

תריסים חשמליים
תריס שלב מוקצף

תריסי אלומיניום קלים וחזקם בעלי יכולת בידוד מצוינת. שלב מוקצף/רול פורמינג הוא שלב קל ומבודד אשר מתאפיין ביכולת בידוד תרמית ואקוסטית טובה ובמחיר נוח יותר משל השלב המשוך והוא מתאים למפתחים של עד 300 ס"מ. עוביו 0.3-0.5 מ"מ והוא מיוצר על ידי כיפוף פח אלומיניום לצורה של שלב ומילוי שלו בקצף פוליאוריטני אשר מעניק לו חוזק ויכולות בידוד

תריס חשמלי שלב מוקצף
תריס אור

תריסי אור הם תריסים אידיאליים לבית : הם מתוכננים כך שיש להם מצב פתיחת ביניים, בין פתיחה מלאה לסגירה מלאה. במצב הביניים השלבים פתוחים כך שהם מאפשרים כניסה חלקית של אור ואויר הביתה מבלי לחשוף את הבית לעיניים מבחוץ. כתוצאה מכך, תריסי אור מאפשרים תאורה ואוורור בבית מבלי להציף את הבית באור ישיר וחזק ומבלי לפגוע בפרטיות בני הבית. גומיות מיוחדות שמותקנות בתוך התריס תורמות לפעולתו השקטה וליציבותו.

תריס אור חיצוני חשמלי מאלומיניום
תריס סורג

תריס גלילה חשמלי משולב עם סורג ופרופילים מפלדה. מספק בטחון ברמה שאיננה נופלת משל סורגים קבועים רגילים.

תריס-גלילה-חשמלי-ננעל
תריס ונציאני חשמלי

תריס חשמלי הוא תריס מעוצב בעל שלבים דקים הנפתחים בקלות וניתנים לכיוון בזווית רצויה.  תריס חשמלי ונציאני חיצוני מצויד במנוע חזק ושקו להפעלה אוטומטית של התריס וי=ידיות כוונון השלבים. פתרון מעוצב ואיכותי להצללה.

תריס חיצוני חשמלי
4

סוג מנוע

מנוע לתריס גלילה חשמלי

המנוע הוא החלק הקריטי להפיכת התריס לאוטומטי. המנוע בעצם מרים ומוריד את שדה התריס למעלה או למטה לפי הצורך בעזרת שלט או מתג. אנו מספקים מנועים המתאימים לכל סוגי התריסים החשמליים. אצלנו תוכלו להצטייד במנוע הנכון לסוג התריס שבחרתם, כולל אחריות, שירות והתקנה מלאה. ברשותנו מנועים לסוגי התריסים הבאים:

מנוע לתריס גלילה חשמלי חיצוני
מנוע לתריס גלילה חשמלי פנימי
מנוע לתריס ונציאני חיצוני

מחירון מנועים

מחיר המנוע נקבע לפי הכח של המנוע ויכולת ההרמה שלו הנמדדת לפי קילו הרמה, יכולת הרמה ונשיאה. ככל שמידות השדה של התריס יותר גדולות, כך יהיה צורך במנוע חזק ויקר יותר. כל מנוע מיועד לשדה אחד של תריס.

מחיר מנוע לתריס החל מ 650 ש"ח

תריס חשמלי מחיר

לפניכם/ן מחירים בעבור מפרטים ספציפיים של תריס גלילה חשמלי מכמה סוגים. לקבלה של הצעה מדויקת והסבר מפורט, צרו קשר- 073-7969744

מחיר התחלתי למ"ר, כולל התקנה ! כולל מנוע !

מחירון תריסים לפי סוג

שלב מוקצף - החל מ 500 ש"ח

שלב משוך - החל מ 800 ש"ח

תריס חיצוני - החל מ 1000 ש"ח

תריס אור - החל מ 850 ש"ח

מחיר התחלתי למ"ר, כולל התקנה ! כולל מנוע !

מחיר ארגז תריס חיצוני

ארגז תריס חיצוני - החל מ 700 ש"ח למטר רץ

לקבלת מידע נוסף, מחירים וסיוע בבחירת התריס: חייגו עכשיו או השאירו פרטים

תריס חשמלי: גלריית תמונות

תריס חשמלי לחלון ודלת

הם נוחים ובטוחים לשימוש, חזקים ואמינים, עמידים לאורך שנים, ומשתלבים בצורה מושלמת בכל עיצוב שתבחרו. תריסים חשמליים הם הבחירה האיכותית והמשתלמת ביותר לבית שלכם.

מים רבים זרמו בנהרות מאז התריסים שהיו הסממן החזותי הבולט ביותר בערי ישראל הוותיקות. את התריסים הוותיקים החליפו תריסי גלילה מפלסטיק, עד אשר הגיעו לארץ היורשים החדשים : עד לפני כעשור וחצי היו התריסים החשמליים יקרים מאד ולכן בלתי נגישים לרוב האוכלוסייה. כיום  הם מוצר צריכה נפוץ ומבוקש ומחירם שווה לכל כיס. ככל שחולפות השנים התריסים החשמליים הופכים לבחירה הראשונה להצללת הבית, ונוספים להם פיתוחים טכנולוגיים חדשניים אשר מגוונים את מבחר האפשרויות של תריסים חשמליים לבית, כך שכל אחד יכול לבחור ולהתאים לו תריס חשמלי לפי צרכיו ועומק כיסו. פיתוחים חדשניים נכנסו לשוק וכך לכל בית : תריסי אור ; תריסים בעלי חיישני אור, חום, רוח וגשם ; תריסים בעלי פתרונות בטחון מתקדמים כגון ניצרת בטיחות ; תריסים המשלבים תריס גלילה עם סורגים מסוגים שונים. כל אלו הפכו את שוק התריסים החשמליים לשוק חכם ומתפתח בהתמדה – המוסיפים לחלונות ביתכם את הנגיעה הסופית.

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

תריס אור – להכניס את השמש הביתה

תריס אור הוא מסוגי התריסים החשמליים הנמכרים במחירים הגבוהים מבין שאר סוגי התריסים, הסיבה לכך היא, תריס אור הוא התריס המושך ביותר ובשל פופולריות רבה ומראה אסתטי במיוחד, מחיר תריס אור עולה על תריס חשמלי מסוג אחר, מלבד המראה, גם לתועלת הפרקטית שלו יש חשיבות רבה בהיותו מבוקש. בשל הצורה בה הוא מיוצר, עם חיבורים בין השלבים אשר לא מאפשרים חצי סגירה שליטה על כמות האור יחד עם שמירה על פרטיות, כי מבחוץ לא ניתן לראות את הפנים מבעד לתריס אור חצי סגור.

תריס אור – יתרונות

תריס עם ארגז תריס נסתר

תריס אלומיניום עמיד וחזק
תריס חשמלי קל ונוח להפעלה
תריס אטום בעל בידוד אקוסטי ותרמי
מתאים לכל סוג של פתח כולל מפתחים גדולים
ניתן לשילוב עם שלט רחוק ובמערכת בית חכם
ניתן לשילוב עם חיישני אור, חום, רוח ומים
ניתן לרווח באזורים שונים לפי בחירתכם
מנוע חשמלי שקט
קל לניקוי ותחזוקה

יתרונות: תריס חשמלי

תריסים ליציאה לגינה

תריס סורג – ביטחון מעל לכל.

רוצים להרגיש בטוחים בבית אבל לא מוכנים להתקין סורגים על החלונות ? תריס סורג הוא פתרון מצוין עבורכם. תריס סורג הוא תריס חשמלי אשר משלב בתוכו סורג כמו גם פרופילים מפלדה. תריס סורג מספק הגנה מפני פריצה באופן שאינו נופל משל סורגים קבועים רגילים. עם זאת חשוב לנו לציין כי לא קיים שום סורג שמונע לחלוטין פריצות. סורגים מעכבים מאד את הפריצה ומרתיעים את הפורצים. ברוב המכריע של המקרים זה מספיק כדי לגרום לפורץ לוותר על הבית שלכם ולהמשיך הלאה. תריסי סורג מוכרים על ידי חלק מחברות הביטוח כאמצעי מיגון לבית לצרכי ביטוח. תריסי סורג מיוצרים על ידי מספר חברות בשוק הישראלי, לחלקן פטנטים רשומים על סוגי מנוע וסוגי נעילות, ויש גם תריסי סורג משולבים ברשת נגד חרקים, והרי אמרנו כבר שהראש היהודי ממציא לנו פטנטים..

 

תריס חשמלי אלומיניום לחנויות

תריס חשמלי עם ניצרה.

אחד מהפיתוחים האחרונים בתחום הביטחון והבטיחות : התקנת ניצרה על התריס החשמלי. כאשר התריס סגור עד הסוף הנצרה ננעלת באופן אוטומטי ומונעת את ההרמה של התריס מבחוץ. ברגע שמרימים את התריס הניצרה משתחררת אוטומטית (כלומר אין צורך לשחרר אותה באופן ידני והיא לא מפריעה לפעולת התריס). איך זה עובד? הניצרה היא התקן אשר מחובר לציר המנוע וחובק אותו, ומחובק אל התריס עצמו באמצעות לוחית אל-חלד. התקנת ניצרה מקשה מאד על פורצים לפרוץ את התריס ולהיכנס הביתה ומעניקה לכם בטחון רב. חשוב לציין, כי לא קיים שום סורג שמונע פריצה באופן מלא. סורגים מרתיעים ומעכבים פריצה לבית, וברובם המכריע של המקרים זה מספיק בהחלט כדי שהפורצים יוותרו על ביתכם וימשיכו הלאה. הניצרה מתאימה לכל תריס חשמלי. היא מותקנת בתוך הארגז העליון של התריס, לא רואים אותה ולא שומעים אותה ורק אתם יודעים שהיא שם. חלק ניכר מחברות הביטוח הישראליות הכירו בניצרה כאמצעי מיגון מתאים למיגון בתים פרטיים והוסיפו אותה לדרישות המיגון שלהם במסגרת ביטוח הבית מפני פריצה.

 
תריסים קיר שלם
התקנת תריסים-רק על ידי בעל מקצוע מיומן

תריסים חשמליים הם מוצר מורכב אשר יכול לשרת אתכם לאורך שנים ביעילות ובאמינות, אך לשם כך עליו להיות מותקן ומטופל על ידי אנשי מקצוע מיומנים בלבד. התקנה מקצועית בטוחה ומדויקת של התריס בביתכם תבטיח שתוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים, ואילו התקנה חובבנית או לא מדויקת עלולה לגרור תקלות רבות וצורך בתיקון ואי נעימויות בהמשך. לכן חשוב מאד שתבחרו בעל מקצוע מקצועי ומנוסה ובידקו כי המתקינים שנשלחים על ידי החברה הם בעלי ניסיון וידע.. נשמח לסייע לכם ולכן בכל שאלה ומידע מקועי

עוד מידע ומחירים של חלונות אלומיניום ועל חלון בטיפ טופ לשרותכם

תריסי אלומיניום
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
Summary
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 16 votes
Top Alum
Top Alum
Product Name
תריס חשמלי
Price
NIS 1400
Product Availability
Available in Stock
דילוג לתוכן