הכל על תריסים חשמליים

טיפ טופ אלומיניום:תריסים חשמליים ממיטב היצרנים

תריס חשמלי בטיפ טופ

הם נוחים ובטוחים לשימוש, חזקים ואמינים, עמידים לאורך שנים, ומשתלבים בצורה מושלמת בכל עיצוב שתבחרו. תריסים חשמליים הם הבחירה האיכותית והמשתלמת ביותר לבית שלכם.

פרויקט תריסים חשמליים

מים רבים זרמו בנהרות מאז התריסים שהיו הסממן החזותי הבולט ביותר בערי ישראל הוותיקות. את התריסים הוותיקים החליפו תריסי גלילה מפלסטיק, עד אשר הגיעו לארץ היורשים החדשים : עד לפני כעשור וחצי היו התריסים החשמליים יקרים מאד ולכן בלתי נגישים לרוב האוכלוסייה. כיום  הם מוצר צריכה נפוץ ומבוקש ומחירם שווה לכל כיס. ככל שחולפות השנים התריסים החשמליים הופכים לבחירה הראשונה להצללת הבית, ונוספים להם פיתוחים טכנולוגיים חדשניים אשר מגוונים את מבחר האפשרויות של תריסים חשמליים לבית, כך שכל אחד יכול לבחור ולהתאים לו תריס חשמלי לפי צרכיו ועומק כיסו. פיתוחים חדשניים נכנסו לשוק וכך לכל בית : תריסי אור ; תריסים בעלי חיישני אור, חום, רוח וגשם ; תריסים בעלי פתרונות בטחון מתקדמים כגון ניצרת בטיחות ; תריסים המשלבים תריס גלילה עם סורגים מסוגים שונים. כל אלו הפכו את שוק התריסים החשמליים לשוק חכם ומתפתח בהתמדה – המוסיפים לחלונות ביתכם את הנגיעה הסופית.

 

תריס חשמלי: גלריית תמונות

יתרונות: תריס חשמלי

נוחות התפעול –  נוחים ופשוטים להפעלה ואינם דורשים כוח פיזי אלא לחיצה פשוטה על מתג ההפעלה שלהם. כל אחד יכול לתפעל אותם: גם ילדים, קשישים ומוגבלים. ניתן גם להפעיל את התריסים עם שלט רחוק ולשלב אותם בבית חכם.

עמידות לאורך שנים – התריסים מיוצרים מאלומיניום שאחד ממאפייניו הוא עמידות יוצאת דופן בפגעי מזג האוויר. האלומיניום אינו מתבלה כתוצאה מחשיפה לשמש, גשם או רוחות, הוא אינו מחליד, ואינו מתקלף.

חסכון באנרגיה – תריסים אשר מבודדים מצוין. בקיץ הם מצלילים ומצננים את הבית. בחורף הם מהווים שכבת הגנה בנוסף לחלונות, מפני הקור שבחוץ, ובכל עונות השנה הם מונעים בריחה של חום או קור מתוך הבית, ובכך מפחיתים משמעותית את הוצאות החשמל (והוצאות החימום האחרות) של הבית. ניתן לשלב תריסי חשמלי גם בסגירת מרפסת, וכך לשלב בין חדר שמש לחדר של ממש.

הגנה על הבית מפני פריצה – תריסי אלומיניום חשמליים מהווים מכשול משמעותי יותר בפני פורץ לעומת תריסים אחרים, וזאת עוד לפני שדיברנו על פיתוחים ייעודיים להגנה על הבית מפני פריצה, אשר כוללים תריסי נצרה ותריסי סורגים, עליהם נפרט בהמשך. שילוב של תריסים אלה עם דלתות אלומיניום מבטיחה לכם רמת הגנה גבוהה לביתכם.

בטיחות שימוש – שימוש קל שאינו דורש כוח פיזי, עיניות אשר מזהות מכשולים ועוצרות את תנועת התריס.

עיצוב – תריסים חשמליים מגיעים במגוון של צבעים ומשתלבים היטב בכל מפתח מעוצב בבית. שילוב של תריס מעוצב עם חלון בלגי ידגיש את יופיו של החלון ויעצים את יתרונותיו.

מוצר מודרני עם מגוון אפשרויות ופיתוחים – נראה שעולם זה אינו עוצר לרגע וממשיך להתפתח ולהביא לנו חידושים והמצאות חדשות לבקרים : תריסי אור; תריסי סורגים; תריסים עם נצרה; תריסים עם שלט רחוק; תריסים עם חיישני חום, אור, רוח וגשם; תריסים לבית חכם ועוד.. על כל אלו נפרט בהמשך.

תריסים ליציאה לגינה
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

סוגי תריסים חשמליים

1. תריס שלב משוך – תריסי אלומיניום חזקים במיוחד בעלי שלב עבה וחזק במיוחד אשר מיוצר מפרופיל אלומיניום בתהליך משיכה/טרידה (אקסטרוזיה). עוביו בין 0.9 מ"מ ל 1.4 מ"מ והוא מתאים למפתחים גדולים (עד 500 ס"מ) ולשימוש כשלב מיגוני.
2. תריס שלב מוקצף – תריסי אלומיניום קלים וחזקם בעלי יכולת בידוד מצוינת. שלב מוקצף/רול פורמינג הוא שלב קל ומבודד אשר מתאפיין ביכולת בידוד תרמית ואקוסטית טובה ובמחיר נוח יותר משל השלב המשוך והוא מתאים למפתחים של עד 300 ס"מ. עוביו 0.3-0.5 מ"מ והוא מיוצר על ידי כיפוף פח אלומיניום לצורה של שלב ומילוי שלו בקצף פוליאוריטני אשר מעניק לו חוזק ויכולות בידוד.
3. תריס אור – תריס חשמלי (משלב משוך או מוקצף) בעלי מצב פתיחת ביניים בו יש מרווח קטן בין השלבים, אשר מאפשר חדירת אור ואוויר מבוקרת הביתה. עוד על תריסי אור נפרט בהמשך.
4. תריס סורג – תריס גלילה חשמלי משולב עם סורג ופרופילים מפלדה. מספק בטחון ברמה שאיננה נופלת משל סורגים קבועים רגילים.

 

תריסים חשמליים

תריס אור – להכניס את השמש הביתה

תריסי אור הם תריסים אידיאליים לבית : הם מתוכננים כך שיש להם מצב פתיחת ביניים, בין פתיחה מלאה לסגירה מלאה. במצב הביניים השלבים פתוחים כך שהם מאפשרים כניסה חלקית של אור ואויר הביתה מבלי לחשוף את הבית לעיניים מבחוץ. כתוצאה מכך, תריסי אור מאפשרים תאורה ואוורור בבית מבלי להציף את הבית באור ישיר וחזק ומבלי לפגוע בפרטיות בני הבית. גומיות מיוחדות שמותקנות בתוך התריס תורמות לפעולתו השקטה וליציבותו.

 

תריס עם ארגז תריס נסתר

תריס אלומיניום עמיד וחזק
תריס חשמלי קל ונוח להפעלה
תריס אטום בעל בידוד אקוסטי ותרמי
מתאים לכל סוג של פתח כולל מפתחים גדולים
ניתן לשילוב עם שלט רחוק ובמערכת בית חכם
ניתן לשילוב עם חיישני אור, חום, רוח ומים
ניתן לרווח באזורים שונים לפי בחירתכם
מנוע חשמלי שקט
קל לניקוי ותחזוקה

תריס סורג – ביטחון מעל לכל.

רוצים להרגיש בטוחים בבית אבל לא מוכנים להתקין סורגים על החלונות ? תריס סורג הוא פתרון מצוין עבורכם. תריס סורג הוא תריס חשמלי אשר משלב בתוכו סורג כמו גם פרופילים מפלדה. תריס סורג מספק הגנה מפני פריצה באופן שאינו נופל משל סורגים קבועים רגילים. עם זאת חשוב לנו לציין כי לא קיים שום סורג שמונע לחלוטין פריצות. סורגים מעכבים מאד את הפריצה ומרתיעים את הפורצים. ברוב המכריע של המקרים זה מספיק כדי לגרום לפורץ לוותר על הבית שלכם ולהמשיך הלאה. תריסי סורג מוכרים על ידי חלק מחברות הביטוח כאמצעי מיגון לבית לצרכי ביטוח. תריסי סורג מיוצרים על ידי מספר חברות בשוק הישראלי, לחלקן פטנטים רשומים על סוגי מנוע וסוגי נעילות, ויש גם תריסי סורג משולבים ברשת נגד חרקים, והרי אמרנו כבר שהראש היהודי ממציא לנו פטנטים..

 

תריס חשמלי אלומיניום לחנויות

תריס חשמלי עם ניצרה.

אחד מהפיתוחים האחרונים בתחום הביטחון והבטיחות : התקנת ניצרה על התריס החשמלי. כאשר התריס סגור עד הסוף הנצרה ננעלת באופן אוטומטי ומונעת את ההרמה של התריס מבחוץ. ברגע שמרימים את התריס הניצרה משתחררת אוטומטית (כלומר אין צורך לשחרר אותה באופן ידני והיא לא מפריעה לפעולת התריס). איך זה עובד? הניצרה היא התקן אשר מחובר לציר המנוע וחובק אותו, ומחובק אל התריס עצמו באמצעות לוחית אל-חלד. התקנת ניצרה מקשה מאד על פורצים לפרוץ את התריס ולהיכנס הביתה ומעניקה לכם בטחון רב. חשוב לציין, כי לא קיים שום סורג שמונע פריצה באופן מלא. סורגים מרתיעים ומעכבים פריצה לבית, וברובם המכריע של המקרים זה מספיק בהחלט כדי שהפורצים יוותרו על ביתכם וימשיכו הלאה. הניצרה מתאימה לכל תריס חשמלי. היא מותקנת בתוך הארגז העליון של התריס, לא רואים אותה ולא שומעים אותה ורק אתם יודעים שהיא שם. חלק ניכר מחברות הביטוח הישראליות הכירו בניצרה כאמצעי מיגון מתאים למיגון בתים פרטיים והוסיפו אותה לדרישות המיגון שלהם במסגרת ביטוח הבית מפני פריצה.

 
תריסים קיר שלם
התקנת תריסים-רק על ידי בעל מקצוע מיומן

תריסים חשמליים הם מוצר מורכב אשר יכול לשרת אתכם לאורך שנים ביעילות ובאמינות, אך לשם כך עליו להיות מותקן ומטופל על ידי אנשי מקצוע מיומנים בלבד. התקנה מקצועית בטוחה ומדויקת של התריס בביתכם תבטיח שתוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים, ואילו התקנה חובבנית או לא מדויקת עלולה לגרור תקלות רבות וצורך בתיקון ואי נעימויות בהמשך. לכן חשוב מאד שתבחרו בעל מקצוע מקצועי ומנוסה ובידקו כי המתקינים שנשלחים על ידי החברה הם בעלי ניסיון וידע.. נשמח לסייע לכם ולכן בכל שאלה ומידע מקועי

עוד מידע ומחירים של חלונות אלומיניום ועל חלון בטיפ טופ לשרותכם

תריסי אלומיניום
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
Summary
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 14 votes
Top Alum
Top Alum
Product Name
תריס חשמלי
Price
NIS 1400
Product Availability
Available in Stock