חלונות לבית – עשו את הבחירה הנכונה!

חלונות

אלומיניום

חלונות לבית הם כנראה הפריט העיצובי הכי חשוב!

הם אלו אשר יכניסו אור טבעי לחדר וימלאו אותו באוויר, הם שיצרו את האווירה הנעימה בחדר ויהוו את המסגרת דרכה תוכלו להשקיף אל הנוף בחוץ.

חלונות מתקפלים מאלומיניום קליל

חלונות לבית: תמונות

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

חלונות לבית – מה החשיבות בתכנון מוקדם?

בחירת החלונות ואביזרים משלימים כגון וילונות או תריסים נעשית בתכנון מוקדם – על פי סגנון החדר ואופי השימוש בחלון. יש לבחור את החלונות לבית העמידים והיעילים ביותר בהתאם לתקציבכם. בנוסף, בעת בחירת החלון חישבו על מידת ההצללה הנחוצה בחדרים, מידות החלון האופטימליות ואופן פתיחה אשר יאפשר נוחות שימוש מקסימלית בהתאם לתנאי מזג האוויר, כיווני הרוח והשמש.

 

חלון אלומניום ענק

חלון בלגי או חלון אלומיניום מסורתי?

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

סוגי חלונות לבית

עולם החלונות לבית הוא עולם רחב ומגוון ובתוכו אפשרויות רבות. תוכלו לבחור בין חלונות אלומיניום מתקדמים על סוגיהם השונים, חלונות בלגיים מברזל או חלונות בלגיים מפרופיל אלומיניום, חלונות עץ, וכן חלונות משולבים של עץ ואלומיניום. לכל סוג חלון יתרונות וחסרונות משל עצמו. חלונות בלגיים מברזל, למשל, הם יפים מאד ,יקרים מאד, ודורשים תחזוקה שוטפת. חלונות בלגיים מאלומיניום דורשים פחות תחזוקה ועלותם נמוכה יותר. הם גם מגיעים באופני פתיחה מגוונים יותר מאשר חלונות בלגיים מברזל. בדומה לחלונות הבלגיים מברזל, גם חלונות לבית מעץ מלא הם חלונות שחזותם מרשימה במיוחד, עלותם גבוהה והם דורשים תחזוקה שוטפת רבה. את כל החלונות אפשר למגן בסורגים לבית.

 
חלון בלגי

חלונות לחדרי רחצה וחדרי שירותים

בחדרי רחצה וחדרי שירותים החלונות נדרשים לענות על מספר דרישות : ראשית – אוורור. חדרי רחצה הם חדרים רטובים, הלחות בהם רבה, ודרוש אוורור מצוין שלהם כדי שאדי המים החמים מהמקלחת שעשינו בבוקר לא יגרמו לרטיבות על התקרה או הקירות. חדרי השירותים דורשים גם הם, כמובן אוורור. ועם זאת, גם בחדרי הרחצה וגם בחדרי השירותים, חשובה גם השמירה על פרטיות המשתמשים בהם גם כאשר החלונות פתוחים. מסיבות אלו, עבור חדרי רחצה ושירותים, חלונות עם פתיחת קיפ הם בחירה אידיאלית. אלו חלונות שנפתחים על ציר אנכי בחלקו התחתון של החלון, כך שהוא מאפשר אוורור טוב של החדר תוך כדי שמירה על פרטיות השוהים בו. השילוב הזה הופך אותם לפתרון אידאלי לחדרי רחצה, חדרי שירותים, וכן לחדרי שינה.

 

חלון אלומיניום

חלונות שחושבים בגדול – חלונות לבית בגדלים מיוחדים

אנחנו אוהבים מאד חלונות גדולים ומיוחדים ובתים עם חלונות לא סטנדרטיים. בתים כאלו, יש בהם קסם מיוחד שאין לבתים אחרים. אדריכלים יצירתיים יכולים לעשות ניסים ונפלאות בבתים באמצעות עיצוב חלונות לבית במפתחים גדולים ויצירתיים ובצורות מעניינות כגון קשתות, עיגולים, חצאי קשתות ועוד. חשבו לדוגמה על סלון ובו שני חלונות גדולים בכל קיר, אבל ממש גדולים, כאלה שתופסים שטח גדול יותר מהקיר עצמו : חלונות בלגיים דו כנפיים עם קיפ עליון, שני חלונות בכל קיר, ובסך הכל ארבעה חלונות לסלון. שערו בנפשכם כמה אור נכנס הביתה, כמה אויר. השילוב בין הגודל הלא סטנדרטי של החלונות יחד עם העדינות של הפרופיל הבלגי מייצר תחושת מרחב גדולה בבית ומחבר בין החוץ לפנים.

 

פרופיל בלגי קליל לחלון בסלון

סוגי פתיחה שונים – ליעילות ולבטיחותיות

סוגי פתיחה של חלונות לבית מהווים פתרונות יעילים עבור צרכים שונים אותם מגדיר חלל המגורים: "פתיחת הזזה" של כנף החלון על גבי מסילה אינה תופסת מקום בחלל החדר ומאפשרת מרחב תנועה. פתיחת הזזה מיועדת לפתחים בינוניים עד רחבים, ומכיוון שמדובר בפתיחה בטיחותית היא מומלצת לחדרי ילדים; "פתיחה על ציר" מאפשר חדירת אוויר מקסימלית, ניקוי החלון בקלות ומיועדת לפתחים צרים ובינוניים; "פתיחת קיפ" בה כנף החלון נפתחת בשיפוע, אינה מפריעה לתנועה בחדר ובנוסף היא קלה לניקוי; "פתיחת הרמה" בה שתי כנפיים נעות על המסילה בצורה אנכית. פתיחה זו אינה תופסת מקום בחלל החדר, החלון ניתן לניקוי בקלות וניתן לנעילה במצב של אוורור. אידיאלי לחדרי אמבטיה. התאימו את סוג פתיחת החלון לאופי הפעילות בחדר ולצרכי הדיירים בבית.

 

חלון אלומיניום

טיפים חשובים!

• הקפידו שהחלון יהיה בנוי מחומרים איכותיים בעלי ערכי איטום ובידוד גבוהים – לחיסכון באנרגיה וחשמל.
• ניתן להחליף חלק מהתריסים בווילונות במגוון צבעים ובדים אשר יאפשרו הצללה יפה ואסתטית.
• חלונות גדולים יתרמו לכניסה של אור טבעי ואוויר רב אל תוך חלל הבית.

הקפידו לפרוס את מיקומי החלונות ברחבי הבית כדי להכניס אור ואוויר במספר נקודות עיקריות.
הקפידו שצבע המשקוף והגימורים של החלון יהיה ניטרלי ויתאים לחזותו הפנימית והחיצונית של הבית.
שלבו נגיעות צבע לחלון באמצעות עציצים או אביזרי הצללה צבעוניים.

מסגרו את הנוף בחוכמה וביעילות

זכרו כי חלון הוא השקעה לטווח הארוך, ועל כן יש להשקיע בהם בחוכמה. בחרו חומרים איכותיים ועמידים בהתאם לתנאי מזג האוויר, אשר יבודדו את ביתכם ביעילות ויתרמו לחיסכון באנרגיה ובחשמל. כדאי לבחור בחלונות שיאפשרו כניסת אור ואוויר מקסימלית אל חלל החדר, ויתרמו לאווירה הנעימה אותה אתם מבקשים ליצור. וילונות או תריסים ישלימו פעמים רבות את התמונה הכוללת.

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים