פרגולות

פרגולה זה מה שחיפשתם ? מעולה ! קבלו את מדריך הפרגולות המלא של 2021. כדי שתהיו מרוצים עד הגג ובעיקר ממנו!

מה המחירים של פרגולות אלומיניום ?

מחירי פרגולות תלויים במרכיבים שונים ובתוספות של עשרות שקלים בודדות שעשויות להיגבות על התקנת פרגולה שאינה צמודה לבית, פרגולה על קרקע שאינה מרוצפת , פרגולה תלויה באוויר ( שנדרשים לה תמיכות וחיזוקים), פרגולה עץ שנדרשים ליטושה ושימונה וצביעה לאחר תקופה מסוימת
מחיר פרגולה אלומיניום עשוי לנוע בין 550 ש"ח למטר רבוע ל -1000 כולל התקנה. (370 ש"ח למ"ר לקיט לבניה עצמי) מחירה של פרגולת אלומיניום חשמליות מיקר יותר ועשוי לנו בין 1000 – 1800 ₪ למטר רבוע. לשם השוואה: מחירה של פרגולה עץ עשוי לנוע בין 250 ש"ח למטר רבוע ל700 ₪ למטר רבוע של עץ גושני איכותי או דו שכבתי. בכל מקרה- כאשר לקוח מזמין פרגולה הוא זכאי לקבל במסגרת כל המידע הרלוונטי להחלטה גם הצעת מחיר מסודרת.

 

פרגולה מאלומיניום באקסטרוזיה 2-3 מ"מ ומה מציעים בשוק ?

הפרגולות הנפוצות כיום עשויות מאלומיניום עם מריחת
2 מ"מ עובי דופן, הקורות יכולות להיות בחתכים שונים (10 על 10 או 15 על 5 ס"מ) אבל ניתן להשיג קורות אלו גם מעובי דופן של 1 מ"מ, מה שחוסך מחצית מעלות החומר גלם ליצרן הפרגולות אך ללקוח הסופי תהייה פרגולה משמעותית פחות חזקה, אז כיצד נבדיל בין האיכויות ?

פרגולה תלויה אלומיניום

כיצד להבדיל בין פרגולות של עובי דופן נמוך ?

ישנם יצרני פרגולות אשר מוכרים קיטים לבניה עצמית או דרך מתקין מורשה מטעמם אשר הפרופילים של פרגולות אלו 0.7 מילימטר עובי דופן, (כן שמעתם נכון…) עובי דופן שכזה מאפשר להם לבצע תהליך ריקוע על הפרופיל ובכך לתת הרגשה של דמוי עץ. כיום יש 2 חברות בארץ אשר אחת (עילית אלומיניום) מייצרת את הפרופילים במפעל בדרום והשנייה (סטיל ווד) מייבאת את המוצרים מחול, כעיקרון אין הרבה הבדל בין השתיים מלבד הוותק הנכבד שיש לעילית, היא גם מייצרת פנלים למסעדות וסגירות חורף. אז היתרון שלהם הוא בדמוי עץ אך יש טוענים כי החיסרון הוא בחוזק, למשל – אתם תיתקלו בקשיים הנדסיים במידה ותרצו להוסיף סנטף נגד גשם היות וזה יוצר מפרש וכח התנגדות של הרוח יוצר ווקטורים כלפי מעלה אך חייבים לציין כי שתיהן מעניקות אחריות ל 10 שנות אחריות אך ללא נזקי סופה או מזג אוויר קיצוני כך ש….

 

 

פרגולות

מנגד ישנם יצרני פרגולות אלומיניום אשר מוכרות קיטים לקבלנים (יוניקיט פרגולות) ומייצרות אותן מאלומיניום 2 מ"מ מלא ויש מבחר גדול של קורות עומס ועמודים שונים.

 

פרגולות: גלריית תמונות

מהם הדגשים שחייבים לדרוש מהקבלן עוד בשלב הצעת המחיר?

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

כיצד פרגולה אלומיניום תשביח את הנכס ?

החזות החיצונית הינה בין האלמנטים החשובים והמשמעותיים ביותר בהשבחת הנכס. פרגולה בכלל ופרגולה אלומיניום בפרט משווה נופך ייחודי לחזות החיצונית, מעשירה ומעצימה אותה. נוכחותה של פרגולה אלומיניום ניכרת ובולטת לעין. לא ניתן להתעלם ממנה. כיום, יותר מאשר בעבר, רוכשים פוטנציאליים מייחסים משקל וחשיבות למראה החיצוני של הבית. מכאן נובעת חשיבות הטיפוח הסביבתי ושדרוג החזות על ידי הוספת מרכיבים ואלמנטים המשביחים את העיצוב וגורמים למי שמתעניין ברכישה לחוש ולהיווכח שלפניו נכס מושקע. יש המייחסים חשיבות זהה לעיצוב החוץ כמו לעיצוב הפנים.
אין ספק כי פרגולה אלומיניום משביחה את ערך הנכס. ניתן להיווכח במשמעותה הכספית של השבחת הנכס כאשר מתכוונים למכור אותו או להשכירו. פרגולה אלומיניום איכותית, בטיחותית ומעוצבת מגבירה את הביקוש לנכס ואנשים מוכנים לשלם תוספת עבורה. חשוב לציין את חשיבות האפקט והגורם הפסיכולוגי של פרגולה בכלל ופרגולה אלומיניום בפרט: קונה או שוכר פוטנציאלי הנחשף אל הפרגולה בראשונה מעביר לאלתר בעיני רוחו תסריט לפיו הוא יושב עם המשפחה או עם חברים מתחת לפרגולה, מבלה זמן איכות, עם חברים או בלעדיהם. פרגולה מהווה אפוא מנוע ומנוף שיווקי אפקטיבי של הבית שבמרפסתו היא ניצבת.

 

– חוק הפרגולות-

מהי רפורמת הפרגולה ומי ולמי מותר להתקין פרגולה במרפסת?

החל מהאחד בחודש אוגוסט 2014 , לאחר שאושרה בכנסת בתאריך 24.6.2015, נכנסה לתוקף רפורמת הפרגולות המייתרת את הצורך בקבלת אישור או היתר מהרשות המקומית להתקנת פרגולה במרפסת או סגירת מרפסת המכונה גם סגירת חורף, (סוכך או גידור) בחצר או בגג. הרפורמה מקלה גם על תהליך סגירת מרפסת. מטרת הרפורמה, שאותה הוביל וקידם מי שהיה אז שר הפנים, גדעון סער, היא להאיץ את הליכי התכנון והרישוי ובכך להגדיל את היצע הדיור בישראל ובמקביל לירידה במחירי הדירות. פרגולה במרפסת יכול להתקין כל אדם, אבל חשוב לסייג ולציין כי כמו ביצוע של כל שירות, ודאי שירות של התקנת מוצר, גם התקנת פרגולה, שיש לה היבט בטיחותי מובהק, נכון, ראוי ורצוי שתיעשה על ידי מתקין מקצועי ומנוסה. יצוין כי בעבר, כדי לקבל היתר לביצוע העבודות הביתיות היה צורך להגיע באופן פיזי אל הרשות המקומית, להגיש את הבקשה ולהמתין עד לקבלת תשובה. על פי הרפורמה לשם ביצוע עבודת בנייה נדרש המבקש רק למלא טופס דיווח על עבודת בנייה שאותו עליו לשלוח אל הרשות המקומית, ולאחר מכן הוא רשאי להתחיל מיד בבנייה. ורפורמה ייצא עדכון וייצא בינואר 2018 מדריך מפורט המפשט ומסביר את ההליך

פרגולה אדומה

לכמה שנים צריך לדרוש אחריות לאלומיניום ומהי צביעה תקנית ואיכותית?

אלומיניום נחשב לחומר חסין ועמיד, אשר השפעות מזג האוויר הקיצוני, לרבות אש ומים לא משפיעות עליו כלל. משום כך יצרנים ומתקיני פרגולות מחומר זה עשויים להעניק אחריות למספר שנים לא מבוטל כלל ועיקר. האינטרס של כל צרכן הוא לקבל אחריות על מוצר שרכש לתקופה ארוכה ככל שהיצרן, היבואן ו/או המתקין יכול לתת. חברה מקצועית, אמינה, שפועלת ומתנהלת בשקיפות מלאה מול לקוחותיה, מספקת אחריות עד 10 שנים לאלומיניום, מה שממחיש את הביטחון המלא שלה באיכות המוצר ובעמידותו לאורך שנים. חלק בלתי נפרד מאיכות האלומיניום מהווה צביעה תקנית שלו.
צביעת אלומיניום: הצבע הוא אמנם שכבת ציפוי חיצונית אבל הוא מהווה נדבך חשוב באבטחת איכות הפרגולה ובשימורה. העובדה כי חברה מקצועית מעניקה ללקוחותיה 5 שנות אחריות ומעלה על הצבע היא דוגמה אחת לביטחון המלא שלה בעמידותה לאורך שנים. צביעה אלקטרוסטטית משדרגת את איכות הצבע ואת החזות של הפרגולה.
ניתן לצבוע אלומיניום בשיטות אחדות. קבלת ייעוץ מקצועי ולימוד על אודות היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן תאפשר לכם לבחור באחת מהן או לקבל את המלצת היועץ על בסיס מידע חיוני שימו לב – צביעה באבקה הינו התהליך התקני לפרגולות ועליכם לדרוש אחריות על צביעה זו!
1. צביעה באבקה- יוצרת שכבת ציפוי עבדה ואחידה של חומר אבקתי שהופך לאבקה בתהליך קלייתו –
2. צביעה בנוזל- מחיבת לצבוע בשתי שכבות לכל הפחות על מנת לקבל את הצבע המבוקש. צביעה זו מתבצעת באמצעות התזת צבע.
3. צביעה בדורנאר- חומר נוזלי על בסיס פולמרי . מתאים במיוחד להגנה מפני קרינת שמש חזקה, בשל העדר רגישות לשמש.
עלות הצבע מהווה סעיף שאינו מדורג במקום גבוה במדרג עלות מרכיבי הפרגולה אבל התועלת שלו רבה. במיוחד קיימת חשיבות לאסתטיקה של האלומיניום בחיפוי ובקירוי של מתחמים עסקיים, אשר לא אחת לקוחות לומדים מהחזות של העסק על איכות המוצר ועל טיב השירות הצפויים להם. מן הסתם, גם פרגולה ביתית אמורה להיראות יפה ונעימה לעין.

פרגולה אלומיניום

מהם סוגי הרפרפות הצללה שקיימות ?

כיום רווח שימוש ברפפות קלות, שניתנות לשינוע ולהתקנה פשוטים, אינן יוצרות עומס על הקונסטרוקציה , סובבות על צירן ובכל מאפשרות כניסת כמות גדולה של אור ואוויר, הבאה לידי ביטוי מרבי ומיטבי באמצעות מנגנון פתיחה חשמלי. לוחות עשויים פוליקרבונט, המספקים הגנה מפני קרינה, נבחרים לייצור רפפות בין השאר גם בהיותן עשויות מחומרים ממוחזרים.
הרפרפות הפופולריות בפרגולות אלומיניום –
• רפרפה U5 – מלבנית אשר ניתן לבחור את המרווח בין מריש למריש ובכך לקבוע את כמות קרני השמש הנכנסות
• רפרפה אלכסונית Z10 או Z6 – רפרפות אלכסוניות בגודל 6 או 10 ס"מ אשר מהוות פתרון יחסית אידאלי לשמש

פרגולות

מהם סוגי הגוונים שקיימים ( RAL , מגורען של קליל)

מניפת צבעים וגוונים של אלומיניום היא מרהיבה וססגונית. העושר והרזולוציות העמוקות מאפשרים התאמה מרבית ומיטבית של הצבע המוצע לצבע האידאלי שאותו הלקוח רואה בעיני רוחו. קיים היצע ומגוון עשיר הכולל, בין השאר: Fine iron– מניפת גוונים של קליל בגימור חלק עם מראה מתכתי או מגורען, Soft touch- מניפת גוונים של קליל בגימור חלק מט, Iron – מניפת גוונים של קליל. גימור מגורען המדמה טקסטורה של ברזל, Basic – מניפת גוונים של קליל. גימור חלק מבריק, Ral – מניפת גוונים בינלאומית לצביעת מתכות בכלל ואלומיניום בפרט. לצרכן מוצעים צבעים חלקים ומבריקים ב -200 גוונים בקירוב. עושר הצבעים והגוונים והטקסטורות השונות מאפשרים לשוות לפרגולת אלומיניום מראה יוקרתי, נקי ומודרני או כפרי וחמים במיוחד הודות לאפשרות ליהנות מאלומיניום דמוי עץ (שמתאים, כמובן, גם למעקות למדרגות ולחיפויים בתוך הבית). יצוין, כי בכל אחת משיטות הצביעה מתקבלת חזות איכותית, יפה, בגימור מלוטש, המייתר את הצורך בחידוש הצביעה למשך שנים רבות. זה המקום להפיג את החששות של מי מהקוראים באשר לאיכות הצבע ולבטיחות השימוש בו: כל הצבעים הם בעלי תקן איכות ובטיחות ישראלי ובינלאומי מחייב ומחמיר. המחשבה מעמיקה מומלץ לתכנן את גוון הפרגולה כך שיתאים לגדר הגינה ולתריסים שבבית

פרגולות אלומיניום חשמליות מתכווננות

פרגולות מתכווננות הן הפתרון המיטבי למרפסות, לבתי עסק, לחניות, לגינות ועוד. היתרון המרכזי הגלום בה הוא האפשרות לשלוט על כל מה שמצוי בין אטימה מלאה לבין פתיחה מלאה, בין אם השלבים הם אנכיים ובעיקר כאשר הם אופקיים. שליטה זו מאפשרת בקרה על כמות האור והאוויר העשויים להיכנס על פי שיעור פתיחת רפפות הפרגולה. ניתן להתאים פרגולה מתכוונת על פי סוג המבנה ומתארו. מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי מקל מאוד על הפעולה, אשר אינה קשה בלאו הכי, לשנות את מינון האור הנכנס על פי מצב השמש ולאטום את הפרגולה לחלוטין, ובכך למנוע הירטבות אך לא כל החשמליות אטומות לחלוטין לגשם ואלו שכן עומדות על מחיר של כ 2500 שח למ"ר. רהיט יפייפה למרפסת אך לא זול!

 

פרגולה בצבע קרם
מהו תהליך ייצור האלומיניום וכיצד הוא משפיע על פרגולות ?

פרגולה מאלומיניום תהליך האקסטרוזיה של אלומיניום הוא התהליך שבו מתבצע ומתקבע הפרופיל שלו. בתהליך זה מחממים את הנתך הגולמי שלו במכבש, מבצעים שיחול בולי האלומיניום בטמפרטורה גבוהה דרך הטבע (זו שבלונה מיוחדת שקובעת את צורתו הסופית של פרופיל האלומיניום) ולאחר מכן מקררים את קירור הפרופיל שמתקבל לאחר האקסטרוזיה. התהליך מתחיל בהטענת התבנית למכבש. בתבנית קיימים פתחים שמייצרים את פרופיל האלומיניום שנדחס דרכם כדי למנוע את הידבקות האלומיניום לפתחים מחממים את המבלטים. לאחר מכן מובילים את הנתך הגולמי למכבש עשוי צורה של בול, ממכניסים לכבשן ומחממים בטמפרטורה העשויה להגיע ל-500 מעלות צלזיוס. החום גורם לריכוך הבול, אשר חרף הטמפרטורה הגבוהה מאוד שומר על צורתו כמוצק. לאחר מכן מטעינים את הבול המחומם במכבש. הודות ללחץ הוא מתחיל להילחץ דרך פתחי המכבש ויוצא החוצה כפרופיל מוגמר. בשלב זה הוא עובר תהליך התקררות. אם חל עיקום בתהליך האקסטרוזיה משתמשים במכשיר מתיחה ליישורו. באמצעות מסור המכונה מסור גימור חותכים את הפרופיל באורך הנדרש. כאם מתחיך תהליך המכונה תהליך הזדקנות וגימור, באמצעות תנור הזדקנות ייחודי שבו מתבצעת בקרת חום והקשיית הפרופיל ובתוך כך הוא מקבל חוזק, עמידות וגמישות מרביים.

 

פרגולה, על פי המילון העברי של אברהם אבן שושן היא – "גגון שמשמש להצללה מעל חלל פתוח ועשוי לרוב מעץ". מאז נכתב ערך זה במילון, חלו שינויים רבים בכל תחומי החיים, לרבות בתחום הפרגולות, ראו כיצד גוגל מבין את נושא הפרגולות. תחת הגדרה זו חוסים סוגים רבים של פרגולות, העשויים מחומרים שונים ומשמשים למטרות שונות לבד מהצללה. ניתן לראות כיום פרגולות מאלומיניום בטקסטורות שונות, בצבעים שונים, כאשר אחת היותר פופולאריות שבהן היא פרגולה דמויית עץ, המשלבת את האיכויות והיתרונות הרבים של אלומיניום עם החזות הכפרית החמימה של העץ, המשרה תחושה של בית גם כששוהים במרפסתו המוגנת ומוצללת באמצעות הפרגולה.
פרגולה אינה סוכה. פרגולה אינה סככה. תהיה זו שגיאה להידרש אליה כאל מסתור ארעי, כמחסה זמני. מי שמתכננים התקנת פרגולה בבית או בעסק מבעוד מועד ומשלבים אותה כחלק מובנה -תרתי משמע- ובלתי נפרד עושים את הדבר הנכון: כך ניתן למקסם ולדייק את מיקומה, את גודלה, את צורתה; כך ניתן להתאימה באופן מרבי ומיטבי לייעודה; כך ניתן גם לתמחר אותה כסעיף השייך למכלול הסעיפים הכלולים בתמחור ובעלויות הבנייה או השיפוץ.
תפיסת הפרגולה כחלק אינטגראלי של הבית או העסק מאפשרת להתקין אותה כך שהיא לא תיראה כטלאי או כסרח עודף, "כתוספת בנייה" מרושלת ומגובבת על יסודות קיימים.
כאשר מעמידים אלה לצד אלה את הפרגולות העשויות מחומרים שונים, מתברר כי פרגולה אלומיניום מתאפיינת ומצטיינת ביתרונות העולים על פרגולה מכל חומר אחר. מדובר בפרגולה איכותית ובטיחותית, המהווה דוגמה ומיצוי לפוטנציאל הרב הגלום בה, בכך שהיא מרחיבה את תפיסת הפרגולה ודימויה כמחסה ארעי מפני שמש ו/או גשם למתחם, אשר ניתן לשהות בו זמן (איכות) ממושך. פרגולה אלומיניום היא מקום כזה בעיקר הודות לאיכויות המיוחדות של החומר ממנו היא עשויה, לעמידותו לאורך זמן, להעדר השפעתו של מזג אוויר קיצוני על החומר, שאינו מתבלה ואינו מתרפט, אינו נשחק ואינו מתכלה.

יתרונות של פרגולה אלומיניום מול פרגולה מעץ

העמדה זו מול זו עמודת היתרונות הגלומים בכל אחד משהני סוגי הפרגולות- מאלומיניום מזה ומעץ מזה- מוכיחה את העליונות המכריעה של פרגולה אלומיניום. מכלול היתרונות הופכת את התקנתה לכדאית ולמשתלמת ביותר בשקלול כל המאפיינים, התכונות והמרכיבים הרלוונטיים לקבלת החלטה מושכלת על התקנתה של פרגולה במרפסת הבית, בגנו, בחצרו או כמבואה לעסק כגון בית קפה או מסעדה, שבהם פרגולה לא משמשת רק להצללה וכמסתור מפני השמש הקופחת בחודשי הקיץ החמים אלא מהווה גם סגירת חורף אטומה ואפקטיבית.
פרגולה מאלומיניום איכותית, בטיחותית, חסינה בפני אש, מים וחלודה. ניתן להתקין אותה בכל גודל וצורה נדרשים, על קורות (עמודים) או תלויה על קיר, היא לא מחייבת הוצאה כספית נוספת בהעדר צורך בתחזוקה, הגימור שלה מלוטש לחלוטין. החסרונות שלה מתמצים במחירה היקר יותר ביחס לעלות פרגולה עץ, אף כי במבחן עלות- תועלת עשוי להתברר כי עלותה שולית. יתרון מובהק נוסף הוא האפשרות להזמין ולקבל פרגולה אלומיניום דמויית עץ, המאפשרת לבעלי בתים לשמור על חזות עיצובית אחידה, אשר העץ הוא המרכיב והמאפיין הבולט בה.
פרגולה עץ זולה יותר, כאמור, מקרינה ומשדרת כפריות, ביתיות, נועם וחמימות. ניתן להתרשם ממנה כחלק טבעי ובלתי נפרד מהמרפסת. החסרונות שלה הן בעיקר אי עמידותה בפני אש ומים (טחב ועובש) וההכרח למשוח אותה מדי פעם בשמן לשימור חזותה ואיכותה.
מה עושים כאשר רוצים ליהנות מכל העולמות או, לכל הפחות, משניים מהם? משלבים בין היתרונות של שני החומרים, אלומיניום ועץ, ובוחרים פרגולה אלומיניום דמוי עץ. כך משווים לפרגולת האלומיניום האיכותית והחזקה את ה- LOOK של פרגולה מעץ בכלל ומעץ גושני, מרהיב ומרשים, בפרט. בחזותה של פרגולה דמויית עץ משתלבים הקו הנקי, המודרני והאלגנטי של האלומיניום עם החמימות, הכפריות והביתיות של העץ. כך תופסים שתי ציפורים במעוף אחד.

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
מבחר עשיר של פרגולות

קיים כיום מבחר גדול ועשיר של פרגולות, חלקן משמשות לסגירת חורף, חלקן לנוי ולהידור ( מרקיזות). יש פרגולות מרובעות, מלבניות ועגולות, עם גג שטוח או גג גלי, פנל אלומיניום, עם רפפות או בלעדיהן. תכנון מושכל של הפרגולה, בחירת החומר, הסוג, הגודל, הצורה, הצבע – כל אלה נגזרים מהייעוד של הפרגולה ומה"תפקיד" שעליה למלא: אין דין פרגולה ביתית כדין פרגולה המשמשת לסגירת חורף בעסקי מזון שונים כגון בתי קפה או מסעדות; בחירת חומר הקירוי נובעת מהדרישות ומהצרכים. בשל חשיבות חוסנה ועמידותה של הפרגולה נכון וראוי להידרש אל סוגיית המחיר כאל סוגיה חשובה בבחירת הפרגולה אבל ודאי לא העיקרית ולא היחידה.
פרגולה שניתנת לקיפול ולהטמעה בקיר עשויה להיות פתרון נכון ומספק עבור מי שפותחים אותה בשעות פעילות העסק וסוגרים אותה, ובכך שומרים ומגנים עליה, בשעות שבהן הוא סגור.

 

חשיבות הייעוץ של מומחים בתחום פרגולות

פרגולה אינה נחשבת למוצר מורכב וגם התקנתה אינה נחשבת לפעולה מסובכת. עם זאת, התקנה לא מקצועית שלה בכלל והתקנה רשלנית ובלתי בטיחותית עלולה לגרום, חלילה, לקריסתה ולגרימת נזק לרכוש וגם, חלילה, לנפש. פרגולה תקנית, איכותית ובטיחותית, עם צביעה מקצועית וגימור מוקפד ומלוטש והתקנה של אנשי מקצוע הן חבילה הכוללת בתוכה את המוצר ואת השירות.
פרגולה שכל ייעודה הוא לנוי ולהידור, כגון "פרגולונות" בכניסה לבית, שכל תכליתה וייעודה הם להיות אלמנט עיצובי אסתטי, לא דומה משום בחינה לפרגולה גדולה המשמשת לסגירת חורף בבית קפה או במסעדה, אשר תחת גגה יושבים אנשים.
הניסיון הרב של אנשי מקצוע בייצור ובהתקנת פרגולות בכל האזורים- הגיאוגרפיים והאקלימיים והמקצוענים וחשבו עבורכם את זווית השמש בארץ בעונות השונות בכדאי לסייע גם לכם בבחירת סוג הפרגולה המתאימה לכם ביותר, לאחר אפיון והגדרת הצרכים, הרצונות והשימושים המיועדים לפרגולה. מדובר במוצר שאמור לשרת אתכם במשך שנים רבות, לכן טבעי שתעדיפו מוצר העשוי מחומר חסין ועמיד, אשר אינו מחייב תחזוקה שוטפת והלכה למעשה אינו חייב כלל שום פעילות תחזוקה מיוחדת.

 

פרגולה אינה רק תוספת- היא חלק בלתי נפרד מהבית או מהעסק

עיניכם הקוראות עדות: פרגולה היא נושא רחב. כאשר נדרשים לכל אחד ממרכיביו מתקבלת תמונה מפורטת של מכלול ההיבטים שיש להידרש אליהם בנושא זה. אף ש- כאמור- פרגולה אינה מבנה מורכב ומסובך מבחינה תכנונית, ארכיטקטונית ועיצובית, חשוב להידרש אליו לא כאל תוספת, כערך מוסף (אף שבוודאי קיים ערך כזה), אלא כאל חלק בלתי נפרד מהבית או מהעסק, במיוחד כאשר מדובר ביצירת מתחם, שבו אפשר לשהות ולבלות גם כשהשמש קופחת בחוץ במלוא עוזה וגם כאשר יורדים מטחי גשם כבדים. בתפיסה ובדימוי, פרגולה נחשבת לתוספת אבל רק כאשר מנצלים אותה ובכך ממשים את הפוטנציאל הגלום בה עדים לחשיבותה.
חברה מקצועית ומנוסה בייצור ובהתקנת פרגולות אלומיניום בפרט ופרגולות בכלל מעמידה לרשות לקוחותיה את כל משאביה- ידע, ניסיון, מקצוענות, שקיפות, שירות לקוחות ללא פשרות, כדי לאפשר לכל אחד מהם, לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, למקסם את היתרונות והתועלות מהפרגולה שהם מתכננים להתקין במרפסת ביתם או בכל מקום אחר בבית ובסביבתו או בעסק.
אנחנו לא רק מאמינים ודוגלים בתפיסה, לפיה הלקוח הוא המשאב והנכס היקרים ביותר של החברה והוא המעניק תוקף לזכות הקיום שלה והצדקה ליכולתה להתקיים; אנחנו פועלים על פיה ומיישמים אותה הלכה למעשה, כפי שעשויים, בוודאי, להעיד לקוחות רבים וכפי שניתן ללמוד מהמשובים הרבים, החמים והמחמיאים שלה, הן על המוצרים שלנו, ובעיקר הפרגולות, והן על שירות הלקוחות שלנו.
איש תחת גפנו, תאנתו ופרגולתו אינו בהכרח חזון הימים; בהשקעה סבירה בהחלט ניתן לממש אותו כאן ועכשיו. פרגולה במרפסת הבית הופכת את השטח למתחם ומאפשרת ניצולו לרווחתכם ולהנאתכם בכל ימות השנה. ההיצע העצום של צבעים וגוונים מאפשר לכם לשוות לפרגולה את הצבע האהוב עליכם.

 

דגשים להתקנה נכונה של פרגולה והאם ניתן להתקין באופן עצמאי (קיט) ?

התקנה תקינה, איכותית ובטיחותית היא חלק בלתי נפרד מהפוטנציאל הגדול הגלום בפרגולה, המשדרגת ומייפה את המרפסת או כל שטח או מתחם שבו היא מותקנת, ואחריות על התקנה היא מרכיב חשוב במיצוי הפוטנציאל הזה. תכנון מושכל ומוקפד של גולדה, צורתה, מיקומה ואופן התקנתה- תלויה או על עמודים- הם נתונים שחשוב להידרש אליהם מבעוד מועד כדי להקל על ההתקנה ולאפשר ביצועה באופן שייתן את המענה הטוב ביותר מכל בחינה והיבט אפשריים.
בשל חשיבותה של ההתקנה חשוב ומומלץ להפקיד את מלאכתה בידי בעלי מקצוע מנוסים, מאומנים ומיומנים בהתקנת פרגולות אך זה לא מחייב ובמידה ויש לכם ידיים טובות, כלי עבודה בסיסיים וחוש טכני משודרג אין סיבה שלא תנסו להתקין בעצמכם, רוב החברות שמוכרות קיטים להתקנה עצמית יעניקו לכם את האפשרות של התקנה מצידם במידה ולא הצלחתם להתקין בעצמכם לאחר שהפרגולה אצלכם! המחיר של התקנה בלבד יעמוד על כ 150 – 200 ש"ח למ"ר (וזה גם החיסכון שלכם בהתקנה עצמית) בכל מקרה ההיבט הבטיחותי עשוי/עלול להיות קריטי, קל וחומר (גם כשמדובר בחומר קל…) כאשר נדרשת התקנת פרגולה אלומיניום.

השורה התחתונה…..

החובה של החברה לספק לכם ובכך להגשים את חלומכם על פרגולת החלומות שלכם היא לא רק חובה – היא גם זכות. זכות לשרת לקוחות שבחירתם בנו אינה מובנת מאליה ולכן מחזקת, מבהירה ומחדדת את המחויבות הבלתי מתפשרת כלפיהם. כאן ועכשיו נפתח בפניכם חלון הזדמנויות להזמין וליהנות מפרגולה איכותית ובטיחותית שתיהנו ממנה לשנים רבות ותהנו ממוצר בבניה ירוקה המגדר כיעיל בחיסכון אנרגיה

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
דילוג לתוכן