גדרות אלומיניום -מדריך המוצר השלם

גדר טובה מגנה על כל היקר לך

גדרות מאלומיניום הן עמידות חזקות ,איכותיות, ודורשות תחזוקה מועטה בלבד : הן השילוב המושלם בין בטחון, פונקציונליות ועיצוב.

גדרות טובות עושות שכנים טובים, כתב המשורר ואנחנו מסכימים עמו. גדרות מספקות לבית ולדייריו פרטיות והגנה. הן תוחמות את שטח הבית ומפרידות בינו לבין הרחוב, הכביש, העוברים השבים, והשכנים. גדרות גם מגנות על הבית מפני פריצה, מסייעות בהצללה של החצר ומהוות אלמנט עיצובי בולט במיוחד. למעשה, גדר הבית שלכם היא האלמנט העיצובי הראשון שפוגש כל מי שמגיע אל ביתכם, וככזאת מגיעה לה תשומת לב מיוחדת. גדרות אלומיניום מספקות פתרון מושלם לגידור החצר והבית, מכל ההיבטים שמנינו עד כה.

 

גדר שלבים מאלומיניום

עולם הגדרות לבית הוא מגוון ורב אפשרויות וחומרי גלם והוא כולל, לצד גדרות אלומיניום, גם גדרות ברזל, גדרות פלסטיק, גדרות עץ, גדרות בטון ואבן. לכל סוג גדר יתרונות וחסרונות ועל מנת שתוכלו לבחור את הגדר המתאימה לכם ביותר עליכם ראשית למפות את הצרכים והרצונות שלכם, ואז להכיר את האפשרויות העומדות בפניכם ואת היתרונות והחסרונות של כל אפשרות. בין השיקולים שחשוב לקחת לתשומת לבכם, שיקול משמעותי הוא החומר ממנו מיוצרת הגדר והתאמתו לאקלים באזור מגוריכם. שיקול נוסף הוא המטרה לשמה אתם מעוניינים להקים את הגדר, התקציב אשר עומד לרשותכם, רמת התחזוקה שתדרוש הגדר וכן הסגנון העיצובי בו בחרתם לבית שלכם.

 

חייגו עכשיו

073-7969744

גדרות אלומיניום – הביטחון שלכם ושל בני משפחתכם.

אם אתם מעוניינים בגדר למטרות בטחון והגנה על ביתכם ועל משפחתכם (או על העסק שלכם), גדר אלומיניום היא בחירה אידיאלית. גדר אלומיניום משלבת חוזק רב ועמידות לתנאי מזג אויר קשים. ניתן לייצר גדרות אלומיניום בכל גובה שתבחרו, והן משדרות מסר של עוצמה ושל בטחון. כשאתם עומדים לבחור איזו גדר אלומיניום תרצו להגנה על החצר שלכם, תצטרכו להחליט מה גובה הגדר שתרצו, האם היא תהיה אטומה או בעלת מרווחים בין המוטות, האם המוטות יהיו אנכיים או אופקיים, ומה יהיה אופן הקיבוע שלה. היתרון של אלומיניום על פני ברזל בהקשר זה הוא שהאלומיניום איננו מתבלה, לעומת הברזל אשר מתבלה עם השנים ודורש תחזוקה מרובה. חשיפה של גדרות ברזל לגשם ולרטיבות גורמת להן להחליד, וגדרות חלודות הן גדרות חלשות אשר נשברות בקלות. גדרות אלומיניום, לעומת זאת, לעולם אינן מחלידות ולכן נשארות חזקות ויציבות לאורך שנים. בנוסף, ניתן לעצב גדרות אלומיניום עם קצוות מחודדים אשר מונעים קפיצה מעליהן ומעבר שלהן ולהרתיע פורצים בדרך נוספת.

 

גדר מלאה מאלומיניום

עולם הגדרות לבית הוא מגוון ורב אפשרויות וחומרי גלם והוא כולל, לצד גדרות אלומיניום, גם גדרות ברזל, גדרות פלסטיק, גדרות עץ, גדרות בטון ואבן. לכל סוג גדר יתרונות וחסרונות ועל מנת שתוכלו לבחור את הגדר המתאימה לכם ביותר עליכם ראשית למפות את הצרכים והרצונות שלכם, ואז להכיר את האפשרויות העומדות בפניכם ואת היתרונות והחסרונות של כל אפשרות. בין השיקולים שחשוב לקחת לתשומת לבכם, שיקול משמעותי הוא החומר ממנו מיוצרת הגדר והתאמתו לאקלים באזור מגוריכם. שיקול נוסף הוא המטרה לשמה אתם מעוניינים להקים את הגדר, התקציב אשר עומד לרשותכם, רמת התחזוקה שתדרוש הגדר וכן הסגנון העיצובי בו בחרתם לבית שלכם.

 

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: ‫info@top-alum.co.il‬
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

גדרות אמינות ועמידות שמחזיקה לאורך שנים

אלומיניום הוא חומר גלם חזק, עמיד ואמין מאד. זאת הסיבה שגדרות עשויות אלומיניום אוחזות בכל היתרונות שהפכו אותו לאחד מחומרי הגלם הפופולריים ביותר כיום : גדרות אלומיניום אינן נשחקות, הן ידידותיות לסביבה ואינן רעילות, הן קלות מאד לניקיון ודורשות תחזוקה מעטה מאד. הן קלות ופשוטות להתקנה, הן חזקות ועמידות, הן עומדות בכבוד בכל תנאי מזג האוויר, אינן מתבלות, אינן מתקלפות, אינן מחלידות, וניתן להשיג אותן בכל עיצוב בו תרצו.

 

גדר סובב גינה

אלומיניום – בכל עיצוב שתרצו

גדרות אלומיניום מגיעות במגוון של דגמים ועיצובים, ביניהם גדרות רשת, גדרות בעלות מוטות מרווחים יותר ופחות, מאונכים או מאוזנים, גדרות אלומיניום מפורזלות ואפילו גדרות אלומיניום להרכבה עצמית DIY. בתוך כל השפע הזה בוודאי תמצאו את העיצוב שיתאים לכם. הברק הטבעי של האלומיניום הולם גדרות בסגנון מודרני והיי-טקי, אך ניתן גם לעצב את האלומיניום כך שיגיע בגימור מט. ניתן גם לצבוע את האלומיניום בכל צבע שתחפצו בו ובגימורים שונים. בנוסף, ניתן לשלב גדרות מאלומיניום עם מגוון של אלמנטים ולהרחיב את טווח העיצובים האפשריים. ניתן לעצב גדרות אלומיניום משולבות בעץ, גדרות אלומיניום משולבות בזכוכית, באבן ועוד. האפשרויות רבות ומגוונות. ניתן גם לשלב פרזולים מאלומיניום, ולעצב גדר אלומיניום ייחודית שיש רק לכם. תוכלו לעצב את גדר האלומיניום שלכם בהתאמה מושלמת לשער אשר בחרתם לביתכם. שערי אלומיניום מגיעים במגוון של עיצובים, דגמים, צורות וגדלים כך שההתאמה בין השער שלכם לגדר המקיפה אותו תהיה מושלמת.

 

גדרות אלומיניום או גדרות פלסטיק?

כאשר תקציב ונוחות ההתקנה הם שיקול, חלק מהאנשים שוקלים להתקין בביתם גדרות פלסטיק. היתרון הבולט של גדרות פלסטיק הוא מחירן הנמוך. יתרון נוסף הוא שהן אינן תופסות שטח גדול, מכיוון שהן דקות יחסית, ולכן הן מתאימות לחצרות ששטחן הפנימי מוגבל. עם זאת, יש להן חסרונות רבים אשר אינם מנת חלקן של גדרות האלומיניום : פלסטיק הוא מוצר חלש, יכולת נשיאת המשקל שלו היא מוגבלת והוא פגיע לנזקי מזג האוויר. הוא דוהה, מתקלף, צורתו מתעוותת והוא נשרט ונשבר בקלות רבה. הוא כמובן אינו מהווה הגנה טובה בפני פורצים וחזותו היא חזות של מוצר זול באיכות ירודה. גדר פלסטיק לא תחזיק לאורך שנים ותוך פרק זמן קצר יחסית תצטרכו להחליף אותה. כמו שנאמר : הזול עולה ביוקר. גדרות מאלומיניום, לעומת זאת, מציעות מחיר מצוין לצד חזות יוקרתית ומכובדת, עמידות ויציבות לאורך זמן. חוזקן ועמידותן של גדרות אלו אינם נפגעים מעובדת היותן דקות שאינן תופסות מקום רב ולכן יכולות לענות בקלות על הצורך בגדר איכותית אשר תופסת מינימום של שטח בחצר שלכם. מאפיין זה שלהן הופך את אותן גדרות אלומיניום לאידיאליות לחצרות קטנות בהן כל סנטימטר נחשב.

 

גדרות אלומיניום או גדרות עץ?

ישנם כמה יתרונות מרכזיים של גדרות אלומיניום על פני גדרות עץ. ראשית, העמידות והפרקטיות. גדרות עץ הן מוצר יפה ומרשים אך הבלאי שלהן גדול. הן רגישות לפגעי מזג האוויר והאקלים : הן נשחקות, דוהות, מתקלפות, נרקבות ונשברות. גדרות עץ דורשות תחזוקה רבה : יש למשוח אותן בשמן מדי שנה, ויש לשייף ולצבוע אותן לעתים קרובות. גדרות אלומיניום, לעומת זאת, עמידות בפני פגעי מזג האוויר ומתאימות לאקלים הישראלי. הן אינן דורשות תחזוקה קבועה ונשארות יפות ומרשימות לאורך זמן. בנוסף, גדרות עץ אינן מהוות הרתעה בפני פורצים. קל מאד לנסר אותן ולפרוץ אותן, לעומת אלומיניום שהן חזקות ומרתיעות פורצים ושודדים.

 

גדרות אלומיניום דמוי עץ

לבחור בין סוג החומר ממנו עשויה הגדר, היתה פעם בחירה מאתגרת. אבל בעבר, לא היתה גדר אלומיניום דמוי עץ, בעזרת טכנולוגיות צביעה חדשות, גדרות אלומיניום נעשו כפריות מאי פעם, במבט ראשון לא נראה שזו גדר אלומיניום, אך זו הטעיה מכוונת, מאחר וגדרות אלומיניום דמוי עץ מכילות את כל היתרונות שיש בחומר האלומיניום, המראה הכפרי והנעים של אלומיניום דמוי עץ מותן ערך מוסף לגדר החדשה שלכם.

 

גדרות אלומיניום מחיר
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: ‫info@top-alum.co.il‬
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

גדרות אלומיניום לעומת גדרות אבן

גדרות אבן הן עמידות וחזקות, אבל הן תופסות שטח רב, הן אטומות לחלוטין והן מסורבלות. הקמת גדר אבן דורשת עבודות תכנון, חפירה ובניה ארוכות ומורכבות ועלותן גבוהה מאד. גדרות אבן אינן מאפשרות את העושר העיצובי ואת הרבגוניות שמציע האלומיניום. לעומתן, גדרות אלו הן קלות להתקנה, קלילות ואינן תופסות שטח רב. ניתן להשיגן במגוון של דגמים, עיצובים, צבעים וסגנונות. התקנתן אינה בשום אופן פרויקט מסורבל כמו בניית גדר לבנים או בטון, הן אינן חייבות להיות אטומות, והן תופסות שטח צר ומוגבל ובכך משאירות לכם יותר שטח בחצר או בגינה.

 

גדרות אלומיניום מעוצבות

גדרות שומרות על הבטיחות שלכם

גדרות אלומיניום גם לגידור לצרכים שונים מלבד גידור החצר. גדרות אלומיניום משמשות לגידור ולתחימת אזורים שונים בחצר או בגינה, כאלו שאינכם רוצים שתהיה גישה חופשית אליהם. דוגמה אחת לשימוש כזה של גדרות אלומיניום היא גדרות לבריכה. בין אם יש בחצר שלכם בריכה שקועה ובין אם הצבתם בחצר בריכת אינטקס או אפילו בריכת נוי או בריכת דגים, גדרות איכותיות הן פתרון בטיחותי, אסתטי ונעים לעין.

 

למה חשוב לשים לב לפני שמתקינים גדר ?

ראשית עליכם להחליט מה מטרת הגדר : האם זוהי גדר שמטרתה למנוע פריצה הביתה, גדר שמיועדת לשמור על הפרטיות שלכם, גדר שתתחם באופן סמלי בלבד את השטח וכדומה. עליכם להחליט מה גובה הגדר בה אתם מעוניינים. עליכם להחליט אם אתם מעוניינים בגדר אטומה אן גדר עם מרווחים ואם אתם מעוניינים בגדר עם מרווחים – אילו מרווחים ? מאוזנים או אופקיים? צמודים או מרווחים? מהי הסביבה בה תיבנה הגדר? כדאי מאד לעצב את הגדר כך שתשתלב בסביבתה באופן חלק ונעים לעין ולא תבלוט באופן לא אסתטי. אם אתם בונים או משפצים בית חשוב להקדיש תשומת לב לנושא הגדר עוד בשלב התכנון האדריכלי, ולשלב אותה בתכניות התשתיות והפיתוח. שיקול נוסף הוא שיקול העיצוב : האם אתם מעוניינים בעיצוב חלק ושקט או שאתם רוצים "להתפרע" עם שילובים מעניינים ולייצר גדר שהיא יצירת אמנות של ממש? האם אתם מעוניינים בסגנון מודרני או סגנון רומנטי וכפרי? העושר הגדול של אפשרויות עיצוב גדרות אלומיניום מאפשר לכם להתאים לכם את הגדר המושלמת לא רק מבחינה פונקציונלית אלא גם מבחינה עיצובית. שימו לב גם לאביזרים ולפרזול, וכמובן גם להתאמה לסגנון העיצובי של השער שבחרתם לגדר שלכם.

 

גדר אלומיניום שחורה

הגדרות של גדרות

מוצרי אלומיניום קשורים

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: ‫info@top-alum.co.il‬
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
דילוג לתוכן