דלתות אלומיניום

דלתות כניסה מעוצבות ומחירים

דלתות כניסה מעוצבות ומחירים עדכניים

דלתות כניסה מעוצבות

הישראלי הממוצע מחליף את דלת הכניסה לבית שלו אחת לעשור. עומדים בפני בחירת דלת לבית? ריכזנו לכם כל מה שצריך לדעת על דלתות כניסה מעוצבות, איך ומתי לבחור אותן, כמה הן עולות, ומהם הטרנדים העיצוביים הקיימים בשוק.

דלתות כניסה מעוצבות – מה הן משדרות?

רגע לפני שמתחילים, נקודה למחשבה : דלת הכניסה היא הפנים של הבית שלכם, ולכן, כשאתם עומדים לפני בחירת דלת לבית, אנחנו מציעים לכם להסתכל על דלת הכניסה לבית כמו אל הפנים (או אם תרצו, הפרצוף) של הבית שלהם כלפי העולם ולחשוב על המסר שאתם רוצים להעביר למי שמגיע אל הבית שלכם : האם זה מסר קשוח של "זה המבצר שלי ואין לך מה לחפש פה" ? האם זה פרצוף מתנכר של "אתה יכול רק לדמיין מה יש מאחורי הדלת המפוארת הזאת" או אולי זה בכלל פרצוף רגוע, מחייך ומזמין : "ברוך הבא, הבית שלנו הוא מקום חמים, נעים ומזמין – בוא והכנס" ?

דלתות כניסה אלומיניום

למה צריך לשים לב כשבוחרים דלתות כניסה מעוצבות לבית

בריחים ומנגנוני נעילה
כדי שדלת הכניסה לבית שלכם תשמש מחסום יעיל מפני פורצים ותספק לכם בטחון ופרטיות, חשוב לתת את הדעת על מנגנוני הנעילה והבריחים שהיא מספקת לכם. למעשה, מנגנונים אלה הם הקובעים את רמת הבטיחות שהדלת מספקת, מכיוון שהנחת העבודה היא שפורצים אינם נכנסים לבית דרך גוף הדלת אלא משקיעים מאמץ בפריצת המנעול שלה. לכן חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת הוא פחות משמעותי לצרכי בטחון מאשר מנגנוני הנעילה שלה. חשוב גם לציין כי לא קיימת בעולם דלת שאי אפשר לפרוץ, בדיוק כמו שלא קיימים סורגים שאי אפשר לפרוץ. הרעיון הוא לעכב פריצה או להרתיע מפני פריצה בשל המאמץ הרב שכרוך בכך. למעשה, התקנים מחייבים שכל דלת תהיה ניתנת לפריצה בעת חירום (למשל בעת שריפה).

פרזול
כשאנו מדברים על פרזול של דלתות כניסה אנו מתכוונים בעיקר לידיות הדלת, אותן ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים : ידיות קבועות אשר נקראות גם ידיות משיכה, או ידיות נעות. ידיות קבועות אינן מאפשרות פתיחה של הדלת מצידה החיצוני לאחר שנטרקה, ואילו ידיות נעות מאפשרות פתיחתה של הדלת מבחוץ במקרה שהיא נסגרה או נטרקה. הווה אומר, הבחירה בידיות היא לא רק עיצובית אלא גם פונקציונלית והיא צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם כבית ומשפחה. בדרך כלל משפחות עם ילדים מעדיפות ידיות נעות שמאפשרות יותר גמישות במקרים בהם הדלת נסגרה באופן לא מתוכנן.

עמידות וחוזק חומרי הגלם של הדלת
מעבר לעמידותה שלה הדלת בפני פריצות, היא צריכה להיות עמידה גם בפני תנאי השטח אליהם היא נחשפת. אין דין דלת כניסה בבניין משותף, אשר ממוקמת בחדר מדרגות, כדין דלת בבית פרטי אשר חשופה לתנאי חוץ. דלת חוץ נחשפת לשינויי האקלים : לשמש, לרוחות, וכמובן לגשמים ושאר משקעים. לכן אם דלת הכניסה לבית שלכם היא דלת חוץ שנחשפת לכל אתגרי מזג האוויר, חשוב לבחור בכזאת שלא תדהה, לא תחליד, לא תתנפח וכן הלאה. לכן יש משמעות לחומרי הגלם ממנה מיוצרת הדלת : עץ טבעי, מתכת (פלדה או אלומיניום) וזכוכית הם חומרי הגלם העיקריים מהם מיוצרות דלתות כניסה לבית. לכל חומר גלם יתרונות וחסרונות, גם מבחינת חסינותם לתנאי חוץ ושינויי מזג האוויר. ככלל, דלתות עץ הן חסינות פחות לנזקי מזג האוויר, ואילו דלתות מתכת לסוגיהן חסינות להם יותר. מבין דלתות המתכת, דלתות אלומיניום הן העמידות ביותר לתנאי מזג האוויר משום שהן אינן מחלידות.

עיצוב וסגנון הדלת
דלת הכניסה לבית היא חלק מחזות הבית ולכן צריכה להשתלב בסגנון העיצוב הכללי שלו. קיימות דלתות כניסה מעוצבות במגוון של סגנונות כך שניתן להתאים אותן בצורה המיטבית לאופיו של הבית. כשאנחנו מדברים על התאמה של הדלת אל עיצוב הבית אנחנו מדברים על כמה דברים : ראשית –סגנון כללי : מודרני, אלגנטי, מינימליסטי, כפרי, עתיק, קלאסי, מסורתי וכן הלאה. לכל קו סגנוני כזה ניתן למצוא דלת מעוצבת שתתאים לו. שנית – לאחר שהחלטנו על הקו העיצובי, צריך להתאים את הדלת לאלמנטים שונים בחזית הבית : חומרי חיפוי הקירות, הצבעים, עיצוב החלונות, עיצוב שביל הגישה לבית וכן הלאה הם חלק מהאלמנטים שצריך לקחת בחשבון. כך לדוגמה בבית שמעוצב בסגנון היי-טקי יכולה מאד להתאים דלת אלומיניום מעוצבת בסגנון מודרני, ואילו בבית עתיק מחופה באבן טבעית נשלב דלת מעץ מלא או ברזל כבד.

תקציב
אם הגעתם לשלב בחירת דלת כניסה לבית אתם כבר יודעים שכל פריט שתעלו על דעתכם ניתן להשיג בטווח מחירים מאד רחב, החל ממוצרים בסיסיים בעלות נמוכה יחסית וכלה במוצרי יוקרה שמחיריהם מרקיעי שחקים. כך גם בעולם של דלתות כניסה מעוצבות : המבחר גדול והמחירים מגוונים. המגוון הגדול יכול לבלבל, ואתם בוודאי מכירים את ההרגשה של ילד בחנות ממתקים, אשר בונים ומשפצים חשים כשהן מגיעים לאולמות התצוגה השונים. קבעו מה הנתח בתקציב שאתם מוכנים להקדיש לסעיף דלתות הכניסה וחפשו דלתות בהתאם לתקציב שלכם. כמובן שככל שהתקציב שתקדישו לדת הכניסה שלכם יהיה גבוה יותר – טווח האפשרויות בחירתכם יגדל, אבל ניתן בהחלט למצוא דלתות כניסה יפות ואיכותיות גם בלי להשתגע באגף התקציב.

דלתות כניסה מחירים

מתי כדאי לבחור דלתות כניסה לבית?

אם אתם בוחנים דלתות כניסה מעוצבות במסגרת של בניה של בית חדש, ואתם רוצים שהמשקוף שתתקינו יהיה תואם לדלת שבחרתם, כדאי מאד שתבחרו את הדלת שלכם עוד בשלב של גמר השלד, מכיוון שהמשקוף לדלת מותקן בגמר השלד ומבוטן במהלך הבניה. את הדלת עצמה מתקינים כמובן רק לאחר צביעת הבית ולא דקה לפני כן!

דלתות כניסה מעוצבות פלדלת

חברת פלדלת הוותיקה מייצרת דלתות פלדה בעיצובים מגוונים עם צילינדר ומפתחות לוקסיס  LOCXIS העומדים בתו התקן הישראלי והאירופי, נותנים מענה מלא למצבים של פריצה או שכפול לא מורשה של המפתח. פלדלת מציעה שבע קולקציות של דלתות כניסה מעוצבות, אשר כוללות בתוכן ארבעים דגמים שונים.

Treasure Forest – דלתות כניסה בחיפוי עץ, אלום ופורניר במגוון של סגנונות וגוונים.

Simple and Basic – דלתות כניסה חלקות בגמר צבע או חיפוי הוינוריט הקלאסי.

Metropolis Mood – דלתות כניסה מעוצבות מפלדה צבועה משולבת עם זכוכית וסורגים דקורטיביים. עיצוב בקווים נקיים וישרים ומראה אורבני ומודרני.

Romantic Secret – דלתות כניסה מפלדה צבועה בשילוב עם זכוכית וסורגים דקורטיביים, בסגנון כפרי ורומנטי.  צבע בשילוב זכוכית וסורג דקורטיבי.

Mix & Match – סדרת דלתות מודולריות אשר מאפשרות לבחור ולשלב חיפויים, גוונים וידיות שונות.

Urban Folk – סדרת דלתות בעיצוב אורבני של אלמנטים גיאומטריים ופסי אלומיניום.

Cherry Blossom – דלתות כניסה מעוצבות בהשראת המזרח הרחוק, גמר צבע בשילוב זכוכית וחיתוכי פלדה.

דלתות כניסה מעוצבות שריונית חסם

שריונית חסם מציעה מגוון רחב של דלתות כניסה מעוצבות החל מדלתות הביטחון הבסיסיות המוכרות לכולנו עוד מילדותנו וכלה בדלתות יוקרה מעוצבות לעילא ולעילא. המחירים מתחילים ב 1622 ₪ לדלת בטחון פשוטה ומגיעים לקרוב ל 8,000 ₪ לדלת מעוצבת מקולקציית supreme .

קולקציית Supreme   – דלתות כניסה בגימור יוקרתי ובשילוב ויטרינות וחלונות  ופרזול מסוגנן בעיצוב אירופאי . צביעה אלקטרוסטטית בצבעים אפוקסיים מגורענים, 22 גוונים לבחירה ביניהם שנהב, אדום מגורען, ירוק מגורען, כחול מגורען, חום מגורען, אפור מגורען. ניתנות להזמנה במידות של דלת רגילה, דלת וחצי ודלת כפולה. מנעול הגנה רב בריחי משופר : תשעה בריחים בקוטר  10 מ"מ, אורך חדירה למשקוף 25 מ"מ, מגן צילינדר עם  מנגנון השמדה עצמית.

דלתות שריונית חסם מחירים לדוגמה קולקציית סופרים : 7963 ₪ לדלת בודדת, 12740 ₪ לדלת וחצי, 15926 ₪ לדלת כפולה.

קולקציית chick – דלתות כניסה בסגנון אלגנטי והיי-טקי, מעוטרות בפסי אלומיניום מובלטים לרוחב הדלת ומתאימות לבתים בעיצוב עכשווי ומודרני ופרזול מסוגנן בעיצוב אירופאי בגווני ניקל וענתיק. ניתנות להזמנה במידות של דלת רגילה, דלת וחצי ודלת כפולה. ובמגוון של כ – 22 צבעים חלקים או בעלי טקסטורה.  מנעול הגנה רב בריחי משופר המכיל תשעה בריחים, שבעה בריחים, בריחון עליון, בריחון תחתון ומגן צילינדר עם  מנגנון השמדה עצמית.

דלתות שריונית חסם מחירים לדוגמה קולקציית שיק : 7239 ₪ לדלת בודדת, 11582 ₪ לדלת וחצי, 14478 ₪ לדלת כפולה.

קולקציית Art – קולקציית דלתות בטחון אמנותיות וייחודיות, בשילוב של אלמנטים המיוצרים בידי נפח אומן ונצבעים בטכניקה מיוחדת שמעניקה להן מראה עתיק ואותנטי.  מנעול רב בריחי מדגם 125, בריחים בקוטר 14 מ“מ , מגן צילינדר עם מנגנון השמדה עצמית, בידוד תרמי – אקוסטי מוגבר ופרזול מסוגנן .

קולקציית Hi-Tech  – קולקציית דלתות בטחון במראה מודרני ועכשווי וקווים נקיים. ניתן להחליף פאנלים בדרך קלה ופשוטה. חיפויים מתקדמים כגון זכוכית ואלוקובונד ומבחר גדול של אפשרויות צביעה בתנור במרקמים שונים. מנעול רב בריחי מדגם 125, בריחים בקוטר 14 מ"מ, מגן צילינדר עם מנגנון השמדה עצמית , בידוד תרמי – אקוסטי מוגבר וסגר ביטחון משופר.

קולקציית Basic  – דלתות כניסה בעיצוב בסיסי ובעלות שווה לכל נפש, בציפויי P.V.C   דקורטיביים במגוון צבעים. ניתן לבחור בין דגם שריונית 2020 הכולל  מנעול רב בריחי מדגם 125 ו מגן צילינדר עם מנגנון השמדה עצמית לבין דגם שריונית 2010 הכולל מנעול 101ו צילינדר פנטה.

דלתות שריונית חסם מחירים לקולקציית בייסיק : החל מ 1622 ₪ לדלת בודדת.

דלתות כניסה מעוצבות דוראל

דלתות דוראל מיוצרות מליבת אלומיניום מוגנת בפטנט רשום ומסגרת אלומיניום עליה מורכבים פאנלים מחומרי גלם שונים לבחירתכם – פאנל חיצוני שמיועד לחוץ הבית, ופאנל פנימי שמיועד לפנים הבית. כך אפשר לשלב פאנלים בעיצובים שונים לכל צד של הדלת. הפאנלים גם ניתנים להחלפה – כך שאם תרצו לחדש או לשנות עיצוב, אין צורך להחליף את הדלת כולה אלא רק את הפאנלים שלה. חומרי הגלם מהם מיוצרים הפאנלים החיצוניים של הדלתות הם אלומיניום, זכוכית, עץ גושני, לוחות גרניט, B-one ופרופילי אלומיניום מיוחדים הנקראים "סיגמנט". דלתות דוראל מיוצרות בישראל וניתן לייצרן במידות שונות בהתאם לצרכיי ודרישות הלקוחות.

דלתות כניסה מעוצבות בשילוב זכוכית

שילוב של זכוכית בדלת הכניסה הוא שילוב פופולארי מאד בישראל, ולא בכדי. דלתות כניסה מעוצבות בשילוב זכוכית הן לא רק יפות ומרשימות מאד : שילוב של זכוכית בדלתות מאפשר כניסה של אור טבעי לחלל הבית. אם אתם בוחרים לשלב זכוכית בדלת הכניסה שלכם, כדאי שתדעו שחשוב להקפיד על זכוכית תלת שכבתית, מכיוון שהיא עמידה יותר בפני פריצות והיא מעניקה בידוד טוב יותר מסוגי זכוכית אחרים. לעתים אנו שומעים את החשש שקל יותר לפרוץ לדלתות משולבות זכוכית. בהקשר זה חשוב לנו להדגיש שאין שום דלת שאי אפשר לפרוץ אותה, וכל הדלתות משמשות כמעכבות ולא כמונעות פריצה. למעשה, התקנים מחייבים שכל דלת תהיה ניתנת לפריצה במקרה חירום (למשל בעת שריפה).