חלון גג מאלומיניום

ארגז רוח

ארגז רוח, למה הוא נועד, וממה הוא עשוי?

ארגזי רוח עשויים מאלומיניום הם המילה האחרונה בשוק כיום, וזאת מכמה סיבות. האלומיניום הוא חומר קל להרכבה, אלגנטי ועמיד במיוחד. הוא מאפשר מגוון צורות צביעה ועיצוב, על מנת לספק לביתכם את התוצר המושלם ביותר ומשתלב בצורה טבעית עם חיפוי קירות.
כולנו זוכרים את הקולות המוזרים ששמענו כשהתארחנו אצל חברים בלילות, שריקות, משק כנפיים, ונקישות. תמיד ייחלנו ליום שימציאו משהו שימגר את הקולות הללו, וייתן לנו לישון ברוגע ובמנוחה. בדיוק לשם כך נועדו ארגזי הרוח. ארגז הרוח מותקן בחלק שבין גג הרעפים למבנה, ונועד למנוע כניסת רוחות ויונים אל תוך חלל הגג. הוא מגן על יציבות הרעפים מפני רוחות נגדיות, ומשמש גם כאמצעי מגן נוסף לקירות הבית מפני הגשם.

ארגז רוח מאלומיניום
ארגז רוח

מה הם יתרונות האלומיניום, ולמה הוא מתאים במיוחד לארגזי רוח?

קלות הרכבה מאפשרת מינימום "זמן אוויר" במשך ההתקנה
מתוקף מיקומו, ארגז הרוח אינו נגיש בקלות, אפילו לחובבי אקסטרים, שכן הוא ממוקם בין קצה הגג לבניין עצמו. לכן האלומיניום מתאים במיוחד להרכבתו. האלומיניום הוא קל להתקנה, ובחירה בו לארגז הרוח תחסוך לכם שעות ארוכות של עבודה (או תשלום עבורה). על ידי בחירה בארגז רוח מאלומיניום, לא תצטרכו לכסוס ציפורניים בעצבנות במשך שעות, עד שתראו את המתקין יורד בשלום.

תחזוקה קלה מאפשרת חיסכון בהוצאות שוטפות
בגלל מיקומו המאתגר, חשוב מאד שארגז הרוח יהיה קל לתחזוק. ארגז הרוח חשוף במשך כל שעות היום והלילה לרוחות, גשם, ושמש, ודורש תחזוקה שוטפת. יש לבחור חומר גלם שלא דורש תחזוקה שוטפת שתדרוש מאתנו לטפס או להזמין אנשי מקצוע לעיתים תכופות. ארגזי רוח מעץ דורשים שיוף וצביעה כל שנה. לעומתם, ניתן לנקות את ארגזי הרוח העשויים באלומיניום בעזרת זרנוק מים עם סבון, ללא הוצאות מיותרות עבור אנשי מקצוע, וללא לקיחת סיכון אישי בטיפוס אל הארגז.

  שם:

  טלפון:

  • Connector.

   לא מזיק ולא ניזוק מבעלי חיים

   האלומיניום הוא חומר ידידותי לסביבה, ואינו מזיק לבעלי חיים. בתהליך ייצור ארגז הרוח מאלומיניום, לא נכרתו אזורי מחיה שלמים של בעלי חיים, כמו בתהליך הייצור של ארגזי רוח מעץ. יתרון נוסף של האלומיניום הוא עמידותו בפני בעלי חיים. גם אם יונה תנקר ותנקר את האלומיניום, היא לא תצליח לערער אותו. לעומת זאת, אם יונה, או עופות גדולים יותר, ינקרו בעץ, הן עלולות לפגום בסטרוקטורה שלו. העץ גם חשוף לפגעים כמו תולעים, נמלים וטרמיטים, היכולים להתנחל בתוך ארגז הרוח בלי שתרגישו, לאט לאט לפגום בו מן היסוד. האלומיניום לעומת זאת, הוא חומר מתכתי, ולכן חרקים וזוחלים לא יכולים לכרסם בו.

  • Connector.

   עמידות בתנאי רוח, חום וקור קיצוניים

   האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד. הוא עשוי מתרכובת של מתכות איכותיות, יחד עם מאפיינים המונעים חלודה וקורוזיה. בדיוק לכן, הוא הפייבוריט שלנו בהתקנת ארגזי רוח. החשיפה הממושכת לשמש לא תעקם את האלומיניום, וגשמי ברכה לא יחלידו אותו. לעומת זאת, ארגזי רוח העשויים מעץ עלולים להתעקם או להתנפח כתוצאה מתנאי לחות כמו שרב או ימים גשומים.

  • Connector.

   גמישות ואפשרויות עיצוב מגוונות

   הזמנת ארגז רוח מאלומיניום תאפשר לכם גם כן מגוון אפשרויות עיצוב שלא קיימות בעץ. האלומיניום נצבע בשיטה מיוחדת, המאפשרת לצבע להישאר למשך זמן רב מאד.

  מאושר ע"י משרד הבינוי והשיכון
  ארגזי רוח מאלומיניום הם מאושרים לשימוש ע"י משרד הבינוי והשיכון, ודבר זה לבד מראה על איכותו ובטיחותו. משרד הבינוי והשיכון אינו מאשר בקלות חומרים חדשים לבנייה ותוספות בנייה, והאלומיניום מאושר כמר כמה וכמה שנים.

  מתי אפשר להרכיב ארגז רוח מאלומיניום? האם צריך לתכנן אותו בשלב בניה, או שניתן להרכיב אותו אחר כך?

  מעצבי בתים רבים כבר מתכננים את ארגז הרוח בשלב השרטוט. לכן חשוב מאד שתהיו שותפים פעילים בכל שלבי תכנון הבית, ותתעקשו על החומרים האיכותיים והתועלתיים ביותר! ארגזי רוח מאלומיניום אינם דורשים תשתית מיוחדת, גם כאשר הם מותקנים על גג חדש. זכרו לציין זאת בפני המעצבים והמהנדסים.
  אם אתם אוהבים עיצוב כפרי, זכרו שארגזי רוח מאלומיניום קיימים במגוון עיצובים דמויי עץ, על מנת להתאים את הארגז לעיצוב הכללי של ביתכם. כמובן שקיימות אפשרויות אלגנטיות, כגון ארגז רוח מאלומיניום בצבעים מטאליים או בצבע שחור.
  יש לכם כבר ארגז רוח, אך הוא ישן מאד? אל דאגה! ארגזי רוח מאלומיניום ניתנים להתקנה על ארגזי רוח קיימים, אפילו אם הם במצב ממש ירוד. אין צורך לפרק את ארגז הרוח הקודם כדי להרכיב את הארגז מאלומיניום.
  אם אתם עושים מייקאובר חיצוני לבית, ורוצים לשפר גם את מראה הגג, הזמנת ארגז רוח מאלומיניום תועיל לכם כפליים. בגלל טבעו העיצובי של האלומיניום, תוכלו להזמין אותו בעיצוב חדשני יותר ממה שהיה לכם עד כה. כמו כן, אם יש לכם רעפים משופעים העוברים את גבול הקיר, תוכלו להגן על קירות הבית או הבניין מרטיבות, שכן הגשם יחליק מהארגז אל הרצפה, ולא ייגע בקירות. כהגנה נוספת על קירות הבית מפני גשם, ניתן להתקין מרזב בתוך ארגז הרוח, שיווסת את המים למקום אליו תבחרו.
  ספקו לעצמכם את הרוגע הנפשי והכלכלי, והזמינו עוד היום ארגז רוח מאלומיניום. בין אם אתם בתהליך של בניית בית חדש (מזל טוב!), ובין אם אתם רוצים לשפר את חזות הבית או את איכות החומרים ממנו הוא עשוי, קחו בחשבון את יתרונותיו של האלומיניום לעומת חומרים אחרים, ואנו בטוחים שתבחרו בו. בחומר הגלם העמיד, הקל להרכבה ולתחזוקה, והגמיש ביותר מבחינה עיצובית. ספקו לילדיכם חווית שינה בטוחה, ללא הפרעות ורעשים הנגרמים מהרוח או מבעלי חיים, ושמרו על חזות הבית נקייה ויבשה.
  תוכלו גם לשלב את צבע ארגז הרוח לצבע גדר האלומיניום שבביתכם ליצירת מראה מושלם