סורגים שקופים

ללכת עם ולהרגיש בלי.. האם שמעתם כבר על המילה האחרונה בתחום הסורגים לחלונות? סורגים שקופים הם הדבר הבא בעיצוב הבית. הם משלבים בטיחות ומיגון ברמה גבוהה מבלי לוותר על הנוף ומבלי להרגיש "מאחורי הסורגים".

כיצד נוכל לשמור על ביתנו ומשפחתנו בטוחים מכל פגע, מבלי לפגוע בחזות הבית? כיצד אפשר למגן את החלונות מפני פריצה או מפני נפילה ולא לחסום את זרימת האור, האוויר, ואת מראה הנוף הנשקף מחלונות ביתנו? התשובה לכל השאלות האלו היא סורגים שקופים למיגון חלונות הבית.

סורגים שקופים בבית

בית עם סורגים שקופים הוא בית אשר תחושת הביטחון בו אינה מעיבה על תחושת החופש. תוכלו להביט מהחלון החוצה ולראות את הנוף פרוש בפניכם, להרגיש את הרוח הנעימה, ליהנות מקרני השמש החמימות, ולדעת שאתם, בני ביתכם ורכושכם, מוגנים מפני כל פולש מבחוץ או מסכנת נפילה מבפנים. חלונות הבית מעולם לא היו כל כך יפים ובוחים

סורגים שקופים מעל חלון הם גם בחירה עיצובית נהדרת לחנויות, משרדים, קליניקות וחדרי טיפולים. תחושת המרחב וההמשכיות בין הפנים לחוץ, משרה רוגע ואוירה נעימה על הלקוחות והמטופלים, ומושכת אנשים מהחוץ להביט פנימה.

לחץ לקבלת הצעת מחיר עוד היום!

סורגים שקופים חזקים במיוחד

במבט ראשון, סורגים שקופים יכולים להיראות לכם חלשים ולא ממגנים מספיק. טעות בידכם. סורגים אלה מיוצרים מחומר פולימרי חזק מאוד, אשר נקרא פוליקרבונט. זהו חומר אמין מאד, ועמיד במיוחד בפני שברים. למעשה, זהו החומר עליו מבוססים מוצרים ממוגנים בפני ירי.

סורגים שקופים מיוצרים ומשווקים על ידי חברות הסורגים המובילות בארץ. בראש ובראשונה כמובן על ידי חברת טרלידור וחברת מקסידור, וכן על ידי חברות נוספות, ביניהן אל סורג.

סורגים שקופים הבחירה החכמה

הסורג השקוף של טרלידור מיוצר מפסי פוליקרבונט שקוף, ברוחב של 50 מ"מ ובעובי של 6 מ"מ.
המרחק בין סורג לסורג הוא של 90 מ"מ, בהתאם לתקן.
סורג שקוף מעניק הן מיגון מפני פריצות והן בטיחות מפני נפילות. הוא מעוצב כך שילדים לא יכולים לטפס עליו או ליפול מעבר לו.

מבחינת המחיר, סורגים שקופים הם בחירה יקרה יחסית אשר מצריכה תקציב גבוה יותר משאר סוגי הסורגים לבית. ועם זאת, הם השקעה נהדרת לטווח ארוך, והשפעתם על עיצוב הבית היא גדולה מאד. המחיר לסורגים שקופים נע סביב ממוצע של 1400 ₪ לחלון סטנדרטי של 110 ס"מ על 120 ס"מ.

האם התעניינת גם בגדר אלומיניום ?