סגירת מרפסת

סגירת חורף למרפסת – כי חבל לוותר על חלק מהנכס בחורף

סגירת מרפסות היא אמצעי יעיל וקל להרחבת שטח הבית ולשימוש בחלל לא מנוצל למגורים או אירוח. חוק הפרגולות שעבר באוגוסט 2014 הפך את הליך הרישוי לסגירת מרפסות לקל ומהיר מאי פעם.

סגירה עונתית במרפסת בית למקום אוכל

היתרונות של סגירת מרפסת לבית ולעסק

הסוגים השונים של הסגירות הקיימות מאפשרות לבעלי בתים ועסקים, ליצור חלל שימושי הזמין לניצול בכל עונה ולא מופרע מגשם או שמש עם סגירת מרפסת. כשסוגרים את החלל הפתוח הקיים במרפסת, אתם יכולים ויכולות להוסיף עוד חדר בבית ולהגדיל את החלל למגורים או לפעולות עסקיות. בנוסף, בחירה של חומרים מתאימים, יכולה ליצור מראה יוקרתי פתוח ונקי. סגירות מתבצעות עם חומרים כמו פרופילים מאלומיניום, זכוכית וסוגים שונים של חלונות.

סגירות חורף למסעדות ועסקים

ניצול מלא של חללי עסקים, התאמה אישית בעיצוב ושילוב חומרים

סגירת חורף

סגירת מרפסת היא פתרון מושלם לניצול כל החלל גם בגשם ובקור, הגנה מאבק ולכלוך.

סגירה פנורמית למרפסת

סגירה מלאה עם זכוכיות מתכווננות, פתרון מעולה למרחב ואלגנטיות

סגירת מרפסת אלומיניום

עיצוב נקיון ועמידות, באלומיניום לסגירת מרפסות, שמירה על איכות ומראה מעולה

סגירת מרפסת לחורף

אז מה זה סגירת מרפסות ?

סגירת מרפסות מאלומיניום היא שיטת סגירה אשר לוקחת את כל יתרונות העבודה עם אלומיניום ומיישמת אותם ליצירת מעטפת אלגנטית ומרשימה לכל מרפסת. אלומיניום הוא חומר גלם זמין וזול, הוא דורש מעט מאד תחזוקה, הוא מבודד מעולה והוא מאפשר גמישות גדולה בעיצוב המעטפת. ניתן לתכנן את סגירת המרפסת כך שתכיל חלונות בגדלים ומפתחים שונים, תריסים, דלתות, תאורה וכן הלאה. כך תוכלו לעצב את המרפסת שלכם ולהפוך אותה למקום מפלט חמים ונעים בחורף, ומרחב מאוורר ומוצף שמש בקיץ.

סגירת מרפסת בחלונות אלומיניום

סגירת מרפסת מבוססת על פנל אלומיניום אשר מורכב מפרופיל אלומיניום בשילוב עם גבס וחומרים נוספים אשר מקנים לו את חוזקו ועמידותו. פנל האלומיניום מתאפיין ביכולות בידוד תרמי ואקוסטי גבוהות, מה שהופך אותו לחומר גלם מצוין לצורך משימת סגירת מרפסות. משקלו הקל תורם גם הוא להיותו חומר גלם קלסי לסגירת מרפסות, שכן קונסטרוקציית אלומיניום שוקלת פחות מקונסטרוקציות מחומרים אחרים ומייצרת פחות עומס על המרפסת. שילוב של אלמנטים בעיצוב כגון פרופיל בלגי מאלומיניום, חלונות באופני פתיחה שונים ואפילו תשתית של חשמל ותאורה מאפשרים לכם לעצב את המרפסת שלכם כרצונכם ולהפוך אותה לחלל שתרצו לבלות בו את רוב שעות היום.

סגירת מרפסת באלומיניום בלגי

סגירת מרפסות מאפשרת לכם גם להפוך את המרפסת לחדר לכל דבר בבית. אם בעבר סגרו מרפסות בעיקר על ידי תריסים, כפי שניתן לראות ברחובות הוותיקים של תל אביב, כיום ניתן לסגור מרפסות באמצעות פנל אלומיניום ומגוון חלונות מעוצבים בשילוב של תריסים מודרניים ולהגדיל את שטח הבית שלכם. זה פתרון מצוין לכל צורך : תוכלו לסגור מרפסת כדי להשתמש בה כחדר שירות מורחב ובו תאחסנו את מכונת הכביסה, המייבש וכל צרכי הכביסה שלכם. תוכלו להפוך את המרפסת לחדר עבודה ואפילו לחדר תינוקות צמוד לחדר ההורים.

 

סגירת מרפסות

סגירת מרפסת תמונות

סגירת מרפסות – מחיר

מחיר סגירת מרפסות משתנה בהתאם לחומרי הגלם בהם תעשו שימוש ובהתאם למורכבות הסגירה. לכן המחירים שנציין בהמשך הם מחירים כלליים. כדי לדעת מהי העלות המדויקת של סגירת מרפסת אצלכם בבית תצטרכו להזמין איש מקצוע שיבצע מדידות ויגיש לכם הצעת מחיר.

סגירת מרפסת עם זכוכית בשילוב רשתות : 800-1,200 ₪ למ"ר
סגירת מרפסת של חלונות בשילוב תריסים : 1,000-1,400 ₪ למ"ר
סגירת מרפסת בחלונות בלגיים : 1,100-1,200 ₪ למ"ר

*מינ הזמנה 15 מ"ר 

סגירת חורף לבתי קפה
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

מה זה וילון זכוכית?

וילון זכוכית היא שיטה מודרנית לסגירת מרפסות, כיום, בעלי מרפסות פתוחות הרוצים להשאיר את החלל פתוח ולמראה אך מוגן, בוחרים לרב בווילונות זכוכית לסגירת המרפסת. באמצעות וילון זכוכית ניתן ליצור קו נקי ופנורמי הניתן להזזה על גבי מסילה ומפרט ללא מסגרת בולטת לעין ולכוונן את הפתיחה לפי הצורך. כך שהאור מקרני השמש יכול לחדור והאיר באור טבעי את פנים החלל, בכל עונות השנה. הזכוכית עצמה חזקה ועמידה, ניתנת לבחירה ושילוב של צבעי זכוכית למשחק בין פרטיות ואור משתלבים. והכי חשוב, ניצול של כל החלל.

וילון זכוכית לסגירת מרפסת

שאלות נפוצות על סגירת מרפסת

כן, קיימים מסכים מבדים מיוחדים אשר עמידים ונראים מעוצבים מאוד. אנו מבצעים סגירות עם בדי זיפ ובדים מיוחדים.

כשבוחרים לבצע סגירת מרפסת עם חלונות, כמובן שניתן להוסיף מערכת הצללה לחלונות המרפסת. תריס חשמלי או וילון, כל אלה זמינים לבחירה.

כדי ליצור סגירת חורף במרפסת שמש, יש ליצור קירוי יחד עם הסגירה, מומלץ להשתמש במבנה אלומיניום עם פרט חזק.

אנו מייעצים ומתקינים וילונות זכוכית לסגירת מרפסת ברחבי הארץ, סגירה זאת יוצרת מראה נקי ויוקרתי הניתן לניקוי ושליפה בעת הצורך.