סגירת מרפסת

סגירת מרפסות – חבל לוותר על חלק מהנכס בחורף

סגירות מרפסת

סגירת מרפסות היא אמצעי יעיל וקל להרחיב את שטח הבית שלכם ולהפוך חלל לא מנוצל לחלל מגורים או אירוח. חוק הפרגולות שעבר באוגוסט 2014 הפך את הליך הרישוי לסגירת מרפסות לקל ומהיר מאי פעם.

חוק הפרגולות שעבר באוגוסט 2014 מאפשר הליך רישוי מהיר של סגירת מרפסות. לפי חוק זה, על העיריה להשיב על בקשת היתר למרפסת תוך 45 ימים ממועד הגשת הבקשה. אם לא התקבלה תשובה של העיריה בתום 45 הימים הנקובים, ניתן לראות זאת כאישור לסגירת המרפסת. חוק זה מאפשר לישראלים רבים להגשים חלום ולהפוך את המרפסת שלהם מחלל לא מנוצל לחלל מעוצב ונעים דמוי פרגולה שניתן לעשות בו שימוש בכל ימות השנה בלא תלות במזג אויר נאה.

סגירת מרפסות

סגירת מרפסות מאלומיניום

סגירת מרפסות מאלומיניום היא שיטת סגירת מרפסות אשר לוקחת את כל יתרונות העבודה עם אלומיניום ומיישמת אותם ליצירת מעטפת אלגנטית ומרשימה לכל מרפסת. אלומיניום הוא חומר גלם זמין וזול, הוא דורש מעט מאד תחזוקה, הוא מבודד מעולה והוא מאפשר גמישות גדולה בעיצוב המעטפת. ניתן לתכנן את סגירת המרפסת כך שתכיל חלונות בגדלים ומפתחים שונים, תריסים, דלתות, תאורה וכן הלאה. כך תוכלו לעצב את המרפסת שלכם ולהפוך אותה למקום מפלט חמים ונעים בחורף, ומרחב מאוורר ומוצף שמש בקיץ.
סגירת מרפסות מאלומיניום מבוססת על פאנל אלומיניום אשר מורכב מפרופיל אלומיניום בשילוב עם גבס וחומרים נוספים אשר מקנים לו את חוזקו ועמידותו. פאנל האלומיניום מתאפיין ביכולות בידוד תרמי ואקוסטי גבוהות, מה שהופך אותו לחומר גלם מצוין לצורך משימת סגירת מרפסות. משקלו הקל תורם גם הוא להיותו חומר גלם קלאסי לסגירת מרפסות, שכן קונסטרוקציית אלומיניום שוקלת פחות מקונסטרוקציות מחומרים אחרים ומייצרת פחות עומס על המרפסת. שילוב של אלמנטים עיצוביים כגון פרופיל בלגי מאלומיניום, חלונות באופני פתיחה שונים ואפילו תשתית של חשמל ותאורה מאפשרים לכם לעצב את המרפסת שלכם כרצונכם ולהפוך אותה לחלל שתרצו לבלות בו את רוב שעות היום.
סגירת מרפסות מאפשרת לכם גם להפוך את המרפסת לחדר לכל דבר בבית. אם בעבר סגרו מרפסות בעיקר על ידי תריסים, כפי שניתן לראות ברחובות הוותיקים של תל אביב, כיום ניתן לסגור מרפסות באמצעות פאנל אלומיניום ומגוון חלונות מעוצבים בשילוב של תריסים מודרניים ולהגדיל את שטח הבית שלכם. זה פתרון מצוין לכל צורך : תוכלו לסגור מרפסת כדי להשתמש בה כחדר שירות מורחב ובו תאחסנו את מכונת הכביסה, המייבש וכל צרכי הכביסה שלכם. תוכלו להפוך את המרפסת לחדר עבודה ואפילו לחדר תינוקות צמוד לחדר ההורים.

סגירת מרפסות קטנות
סגירת חורף למרפסות
סגירת חורף למסעדות

סגירת מרפסות – מחיר

מחיר סגירת מרפסות משתנה בהתאם לחומרי הגלם בהם תעשו שימוש ובהתאם למורכבות הסגירה. לכן המחירים שנציין בהמשך הם מחירים כלליים. כדי לדעת מהי העלות המדויקת של סגירת מרפסת אצלכם בבית תצטרכו להזמין איש מקצוע שיבצע מדידות ויגיש לכם הצעת מחיר.

  • סגירת מרפסת עם חלונות זכוכית וללא רשתות : 600-1,000 ₪ למ"ר
  • סגירת מרפסת עם חלונות זכוכית בשילוב רשתות : 800-1,200 ₪ למ"ר
  • סגירת מרפסת של חלונות זכוכית בשילוב תריסים : 1,000-1,400 ₪ למ"ר
  • סגירת מרפסת בחלונות בלגיים : 1,100-1,200 ₪ למ"ר

דרכי התקשרות

טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות:
ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
אזור פעילות:
קו כרמיאל בצפון ועד קו אשקלון בדרום.