חלון באיכות ומחירים מעולים

ורטקס / VERTEX

מרווין / MARVIN

טיפ טופ אלומיניום: חלונות ממיטב היצרנים

אנחנו טיפ טופ אלומיניום

אנחנו טיפ-טופ אלומיניום. עם ניסיון עשיר של שנים בייצור והתקנת חלונות מכל הסוגים. אצלנו תוכלו למצוא חלונות אלומיניום, חלונות בלגיים, חלונות הזזה וחלונות קליל. נשמח לסייע לכם בכל שאלה והתאמה אישית לכל סוגי וגדלי המפתחים ושלבי הביצוע. אתם מוזמנים לצפות בתמונות ולהשאיר פרטים למידע נוסף, אנחנו זמינים בטל: 073-7969744 לכל שאלה ולהצעות מחיר על כל דגמי החלונות.

חלונות-הזזה

חלון: גלריית תמונות

מהו החלון הנפוץ ביותר?

אילו סוגי חלונות קיימים וכיצד חלונות משפיעים על עיצוב הבית? למה חשוב למקם חלון בכל חדר? עוד שאלות שצריך לחשוב עליהן בזמן בנייה או שיפוץ. חלונות לא רק העיניים של הבית – הם חשובים לחלל העיצובי, מבחוץ וגם מבפנים.

בוודאי שמעתם רבות את הביטויים פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי, פרופיל עץ וכן הלאה. פרופיל הוא בפשטות, המסגרת אשר תוחמת את החלון מכל צדדיו : בתוך הבית ומחוצה לו. הבחירה בפרופיל מסוג כזה או אחר היא בחירה עיצובית מהמדרגה הראשונה והיא תשפיע על האווירה בבית והעיצוב הכללי.

 

סוגי פתיחת חלון

חלון שנפתח על ידי הזזה לאורך מסילה. היתרונות : אינו תופס מקום בחדר בעת הפתיחה. החסרונות : אין פתיחה מלאה של החלון, וקשה יותר לנקות את חלקו החיצוני וחלק מהחלקים הפנימיים. פתרון אפשרי לנושא הפתיחה המלאה של החלון הוא על ידי יצירת כיס בקיר אליו החלון יכול להיפתח באופן מלא על גבי המסילה.

חלונות קליל הזזה

 

חלון שנפתח על ידי הזזה על גבי ציר אל תוך הבית. היתרונות במקרה זה הם שחלון ציר הוא קל לניקוי, וכן יש לו מראה ייחודי אשר בפרופילים מסוימים, כמו עץ למשל, תורם לעיצוב הכפרי והחמים של הבית. החסרונות : פתיחת החלון תופסת מקום ומגבילה את התנועה בסביבתו.

פרופיל בלגי חלון ציר

חלון בלגי מפרופיל בלגי איכותי תוצרת קליל, חלונות בלגיים מאופיינים בעיצוב יוקרתי ואלגנטי הנוצר באמצעות חלוקת החלון למקטעים במסגרת הפרופיל הבלגי.

חלונות אלומיניום

משלב פתיחה של חלון קיפ בשיפוע פנימה, וגם פתיחה על ציר. כך הוא משלב את היתרונות של חלונות הציר וחלונות הקיפ : ניתן לבחור בין פתיחה מלאה על כל יתרונותיה לבין פתיחה חלקית אשר מאפשרת זרימת אויר ואור מבלי לתפוס מקום בחלל החדר. כמו כן הוא קל לניקוי כמו כל חלונות הציר.

חלונות קיפ

סוגי פרופילים פופולריים לחלונות

כנראה הפרופיל המדובר ביותר בשנים האחרונות. במקור היו כל החלונות הבלגיים עשויים מפרופיל של ברזל מגולוון. זהו פרופיל חלון קלאסי, יפה ומרשים מאד. כיום ניתן להשיג פרופיל בלגי עשוי מאלומיניום, שיש לו את רוב היתרונות של פרופיל בלגי מקורי, וכמה יתרונות נוספים משל עצמו : עלותו נמוכה משמעותית מעלות פרופיל ברזל מגולוון, עמידות גבוהה, איטום מצוין ותחזוקה פשוטה וקלה יותר משל חלונות ברזל.

חלון-בלגי-פנורמי

זהו הפרופיל הנפוץ והפופולרי ביותר בארץ, ועומדים לזכותו מחירו הנמוך יחסית ועמידותו הגבוהה בפני נזקי מזג האוויר, העובדה שאינו דורש תחזוקה רציפה או יקרה במיוחד וזמינותו במגוון של עיצובים וסוגי פתיחה. כאמור, כיום ניתן להשיג פרופילים בלגיים של חלונות אלומיניום אשר משלבים את הטוב שבשני העולמות.

חלונות הזזה

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

החלון כאלמנט עיצובי

בעוד שבעבר הסתפקו כולם בחלונות סטנדרטיים בעלי פרופיל לבן, כיום כבר ברור לכל מי שעוסק בתכנון ועיצוב הבית, שחלונות מעוצבים משרים אוירה מיוחדת בבית ומהווים חלק מהעיצוב הכולל שלו. לכן חשוב להקדיש תשומת לב והשקעה בבחירת החלונות והתאמתם לבית. חלונות מעוצבים יכולים להוות נקודת מיקוד ויזואלית יפהפייה שמחליפה כל תמונה שתוכלו אי פעם לתלות על הקיר. הם יפים לא רק בפני עצמם, שהרי הנוף אשר משתקף מהם הוא אלמנט עיצובי בפני עצמו והופך לחלק מנופו הפנימי של הבית. כאשר אנו מתייחסים לחלונות כאל אלמנטים עיצוביים בבית, נלך לכיוון חלונות עם פרופילים מיוחדים כמו פרופיל בלגי, פרופיל עץ מלא או פרופיל המשלב עץ ואלומיניום.

 

חלון-ויטרינה בלגי 4300
  • חשוב ללכת על הפונקציונליות ולא רק על העיצוב.
    אם כבר אתם קונים, בצעו קנייה חכמה ובחרו בחלון איכותי שיבודד מפני קור, חום ורעש.
  • הגיעו להחלטה רק לאחר שתבחנו את סוגי החלונות שקיימים. סקר שוק יעזור לכם לקבל תמונת מצב רחבה ולהתוודע אל טווח המחירים.
  • התייעצו עם מומחים – ידע מקצועי יעזור לבחור נכון

חלון: תמונות נוספות

איזה חלון יתאים לך?

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
חלון בכל חדר
חלון-בלגי-פרופיל-כחול

המצב האידיאלי בבתי מגורים הוא חלון אחד לכל חדר, לפחות. החלונות לא סתם ממוקמים בחדרי הבית השונים, לכל חלון שימוש וגם מטרה. לדוגמא – המטבח, חדר האמבטיה וחדר השירותים. המטבח אינו רק מרכז הבית, הוא אזור הבישולים, פעמים רבות בישול, ובעיקר טיגון, יוצרים בחלל הבית ריח מחניק כבד. בדיוק בגלל זה, התקנת חלון במטבח, המאפשר אוורור, היא פונקציונלית. תוסיפו לזה את האפשרות של ערוגת תבלינים על אדן החלון והכפלתם את הפונקציונאליות. גם במקלחת ובשירותים ישנו חלון וגם שם חשיבותו היא רבה. מקלחת לא מאווררת סופגת לחות שללא אוורור מתאים, מאפשרת תנאים להתפתחות עובש או רטיבות.

איך תתאימו את החלונות לסוג החדר?

כמובן שהשיקול הראשון בבחירת חלונות לחדרי הבית הוא בטיחות מרבית. במיוחד בחלונות לחדרי ילדים. ישנם סוגי חלונות שמעוצבים במיוחד כדי לענות על הצורך בשמירה על בטיחות מרבית. כפי שראיתם במאמר זה, החלונות שונים זה מזה גם בצורת הפתיחה שלהם ולכן עליכם להחליט מהי צורת הפתיחה הנוחה לכם ביותר. האם חלל החלון קטן ואתם זקוקים לחלון שנפתח לתוך הקיר או שמדובר בחלון גדול ואז תוכלו להסתפק בחלון רגיל. גורם נוסף שישפיע על הבחירה בחלון האידיאלי הוא מיקום הבית. בתים שממוקמים במקומות מרכזיים יותר חשופים לרעשים, לעומת בתים במושבים אשר זוכים לשקט תעשייתי וזה כמובן משפיע על בחירת החלון.

 

גם כאן, שילוב והנאה מכל העולמות : חמימות פנימה, עמידות החוצה. בתוך הבית אנו זוכים בכל יתרונותיו של פרופיל העץ המלא, ואילו מחוץ לבית, פרופיל האלומיניום חוסך לנו את התחזוקה של עץ בתנאי חוץ. בין שני חלקי החלון מחבר חומר אשר מבודד את החום והקור, בדרך כלל PVC. וכמו תמיד, ככל שהעיצוב מורכב יותר, העלות גבוהה יותר, ואכן פרופיל בשילוב של עץ ואלומיניום הוא פרופיל יקר משמעותית מפרופיל אלומיניום.

פרופיל עץ ואלומיניום

יותר מכל הפרופילים הקיימים כיום, פרופיל מעץ מלא מעניק תחושת חמימות וכפריות לבית. אלו חלונות עוצרי נשימה, יפים ומרשימים מאד. החסרונות שלהם הם התחזוקה השוטפת שהם דורשים, והעובדה שבדומה לפרופיל בלגי מברזל מגולוון, לא ניתן להשיגם בכל סוגי הפתיחה.

חלונות לבית

 

יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
תפתח חלון נשמת אפי תן לרוח להכנס שיתערב החוץ בבפנים ..

חלונות הבית מכניסים את העולם פנימה, מערבים את החוץ בבפנים. הם מייצרים את הקשר בן תוך הבית לסביבה שלו, ומאפשרים זרימת אויר ואנרגיה טובה בבית. עיצוב החלונות ומיקומם הן בחירות עיצוביות מהמדרגה הראשונה, אך לא רק. מיקום ועיצוב נכונים של החלונות ישפיעו על מידת התאורה בבית, על אוורור הבית וזרימת האוויר, על צריכת האנרגיה של הבית בחימום וקירור, ולפי הפאנג שוואי, גם על תנועת אנרגית החיים והשפעתה על דיירי הבית.

חלון