עושים חיפוי קירות

חיפוי קירות עושים עם מומחים

חיפוי קירות

בחירת סוג החומר לחיפוי קירות היא תוצאה של שיקולים הכוללים התייחסות לאיכות החומר, לחזותו, לאווירה הרצויה בו, לרמת הבידוד שלו ועוד. הקירות חשופים לעין כול, לכן דיירי הבית מייחסים חשיבות רבה לבחירה בחיפוי יפה ואסתטי. חיפוי קירות יכול להיעשות באמצעות אבנים טבעיות ומשתלבות, בריקים, עץ, אלומיניום דמוי עץ ועוד.

חיפוי קיר דמוי עץ
חיפויי קיר פנימי
חיפוי קיר

חיפויי קיר מאלומיניום – טרנד חדשני

חיפוי פח אלומיניום מתאים לאתרים מסחריים, לפארקי תעשייה ולמבנים גדולים וזאת כדי ליצור מראה אחיד, נקי, אסתטי ומוקפד במעטפת החיצונית שלהם. לחיפוי זה יתרונות רבים ובהם: הגנה מפני לחות ורטיבות, מגוון עיצובים, דרגות עובי רבות, בידוד מצוין מפני קור וחום וחיסכון אנרגטי כתוצאה מכך, בידוד אקוסטי ועוד.
חיפוי פנימי באלומיניום דמוי עץ מאפשר ליהנות מהיתרונות הגלומים בחיפוי עץ מזה ובחיפוי אלומיניום מזה: איכות ובטיחות מרביות ומיטביות של אלומיניום עם מראה כפרי, חמים וביתי שיוצר העץ.
על מנת לשדרג, להעשיר ולהעצים את האפקט החזותי של הקירות ניתן לשלב בין חומרים שונים, לרבות מקטעים של זכוכית. שיפוץ מבנים הוא הזדמנות לחדש ולרענן גם את חיפוי הקיר ובכך לשוות להם מראה חדשני, עדכני ומודרני.

חיפוי קיר לוחות אלוקובונד

חשיבות הייעוץ עם מומחים לחיפוי קירות

לפני שבוחרים בסוג החומר לחיפוי קירות רצוי ומומלץ להתייעץ עם מומחים, כדי שלא תיגרם עגמת נפש בשל בחירה לא מושכלת, שלא נלקחו בה בחשבון שיקולים שונים.
חיפוי קירות פנימיים יכול להיעשות גם באמצעות עץ, הואיל והוא אינו חשוף לשמש ולגשם ולפיכך לא צפוי להישחק. עם זאת, הבחירה בחומר זה לחיפוי הקיר מחייבת פעולות שונות של תחזוקה כדי לשמור על איכותו ועל מראהו.
רצוי וכדאי לבצע לבחור את חומר וסוג החיפוי בשלב של התכנון האדריכלי של הבית, כמו גם עם מעצב(ת) פנים, אבל החשוב ביותר הוא לסמוך על הטעם האישי שלכם.

חיפוי קירות בעבודה

מבט על חיפוי קירות
חיפוי קירות
תהליך הקמת חיפוי קיר
הקמת חיפוי קיר

עוד תמונות של חיפוי קירות בעבודה

אלוקובנד חיפויי קיר
חיפוי פח אלומיניום
חיפוי בניין
חיפוי אלוקובונד