גדרות אלומיניום מספקות הגנה ועיצוב מושלם.

שער כניסה וגדר מאלומיניום

המטרה של גדר בדרך כלל די ברורה היא נועדה לתחום שטח מסוים ולספק הגנה לאותו שטח. גדרות קיימים מזה אלפי שנים וכבר בימי קדם אנו עדים לאזכורים לגביהן. בימים ההם חומרי הגלם בהם היו משתמשים הסתכמו בדרך כלל באבן או לעיתים אפילו בעץ, כיום הסיפור הוא שונה לגמרי בעיקר מפני שכיום אנו יכולים להשתמש בהמון סוגים של חומרי גלם, כאשר העיקרי כיום הוא האלומיניום וזה בעיקר בשל העובדה שלאלומיניום יש יתרונות רבים וזהו חומר הגלם הנפוץ ביותר כיום לבניית גדרות.

היתרונות הרבים של בניית גדר מאלומיניום

בעת הצורך בגדר חשוב להקפיד על מספר נתונים, כמובן שיש לתכנן את הגדר מראש ולתכנן היכן היא תמוקם בדיוק. מעבר למיקום של הגדר יש לתכנן מראש את הגובה של הגדר הרצויה. אחד השלבים החשובים בהקמת גדר חדשה הוא סוג החומר ממנו היא תיבנה. כיום נהוג ומומלץ להשתמש באלומיניום כחומר הגלם הטוב ביותר, כאמור לאלומיניום יש יתרונות רבים, הוא חומר חזק מאוד ועמיד כך שיחזיק שנים רבות, נכון שהחומר הוא חזק מאוד אך מצד שני האלומיניום הוא גמיש כך שניתן לעצב אותו כמעט בכל צורה או מצב בו אנו מעוניינים. גדר מאלומיניום אינה מצריכה אחזקה מיוחדת מעבר אולי לשטיפה אחת לתקופה, האלומיניום הוא אינו חומר שמחליד ולכן זה הופך אותו למתכת על הנשמר לאורך שנים רבות בניגוד למתכת רגילה למשל. יתרון נוסף שתקבלו בעת הקמת גדר מאלומיניום הוא שהאלומיניום הוא חומר ירוק השומר על סביבה ירוקה כולנו יודעים כמה נושא זה חשוב בעיקר בשנים האחרונות.

בשונה למשל מעץ האלומיניום הוא אינו חומר דליק כך שבמקרה של שריפה הוא יחזיק מעמד ולא יעלה באש. בעזרת כל הנתונים החיובים הנ"ל ניתן להבין שגדר אלומיניום מקנה לבעליה ביטחון והיא תישמר לאורך שנים רבות כך שגם מבחינת תועלת מול עלות אין ספק שגדר מאלומיניום היא המומלצת ביותר כיום.

טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: info@top-alum.co.il
שעות פעילות:
ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
אזור פעילות: קו כרמיאל בצפון ועד קו אשקלון בדרום.

המחירים של גדרות אלומיניום משתנים על פי מספר גורמים, כמובן שהגודל הפיסי של הגדר משפיע על המחיר אך גם עובי החומר עצמו משפיע באופן ישיר על המחיר של הגדר. אנו יודעים שניתן לייצר מאלומיניום אין סוף עיצובים כך שגם רמת העיצוב והגימור של הגדר ישפיעו קודם כל על האיכות של הגדר אך גם על המחיר כמו בכל תחום אחר איכות החומר חשובה והעיצוב יכול לשנות מאוד את המחיר לעיתים באופן מאוד משמעותי

כיום אנו גולשים באינטרנט הרבה שעות כל יום אנו יכולים לקבל מידע כמעט על כל דבר שאנו חפצים בו. זהו יתרון אדיר כאשר אנו מעוניינים לקנות דבר מסוים כמו גדר  אלומיניום או כמו חיפוי אלומיניום אנחנו יכולים לדפדף בין אתרי האינטרנט השונים ולקבל רעיונות לגבי העיצוב אנחנו יכולים לקבל מושג על המחירים השונים ולהשוות בניהם. כמובן שאחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת החברה הוא השירות אותו היא מספקת שווה לקבל המלצות על החברה מלקוחות שכבר התנסו ובמקרים מסוימים ניתן אפילו ללכת לשטח ולראות את העבודה עצמה. חשוב לבחור בחברה עם ניסיון בתחום של הגדרות. מתקין עם ניסיון אשר מגיע לשטח ודאי ישים לב לנקודות חשובות להתקנה ולגדר עצמה שללא ניסיון קשה מאוד להבחין בהם.

לכל שאלה או בקשה אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר

דילוג לתוכן