חיפוי אלוקובונד טיפטופ

אלוקובונד – החיפוי הטוב ביותר עבור המבנה שלכם

חיפוי אלוקובונד במלון בהרצליה

כאשר מדובר בחיפוי קירות חיצוניים ישנה חשיבות רבה לחומר ממנו הוא עשוי, שכן חיפוי בחומר אשר לא מתאים לתנאי מזג אוויר משתנים יביא יותר נזק מאשר תועלת.
חיפוי קירות חיצוניים נועד להעניק למבנה מראה מיוחד, יוקרתי, אסתטי, אך בו זמנית להגן עליו מפני תנאי מזג האוויר המשתנים.
אלוקובונד הינו סוג של חיפוי אלומיניום איכותי במיוחד המורכב משני גיליונות אלומיניום כאשר ליבתו הפנימית עשויה פוליאתילן בצפיפות נמוכה.

מאפייני האלוקובונד

החומר הינו קל במשקלו ובעל יכולת כיפוף גבוהה במיוחד, בלתי שביר, מבודד רעש, קל לתחזוקה, עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים ובפני זעזועים, וכן נשמר לאורך שנים רבות וקל להתקנה.
האלוקובונד הוא חומר אידיאלי לאדריכלים עקב גמישותו הרבה של החומר דבר המאפשר חופש מוחלט של המעצב ליצירתיות אין סופית.
החומר מגיע במגוון רחב של צבעים וסגנונות ( לדוגמה דמוי עץ, שיש, מראה וכו'), מה שפותח בפנינו הזדמנויות עיצוב בלתי מוגבלות ופתרון מותאם לכל פרויקט באשר הוא: תעשייתי, מסחרי, משרדים, מגורים, מבנים מסוגים שונה וכדומה. בנוסף החומר הינו ידידותי לסביבה ומתאים לבנייה ירוקה.

חיפוי אלוקובונד טיפטופ

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

נושא

כל השימושים של חיפוי אלקובונד

לכל חומר שבו נעשה שימוש בעולם הבניה יש יתרונות וחסרונות שונים אשר קובעים את השימושים השונים שייעשו בכל חומר. במקרה של חיפוי אלוקובונד אנחנו רואים שנעשה בו שימוש נרחב הן בתעשייה והן באדריכלות כי הוא מתאים לחיפוי חזיתות, חיפוי משרדים ומבנים ציבוריים ועוד. בין התכונות העיקריות של חיפוי אלוקובונד ניתן לציין את התכונות הבאות: עמידות חזקה ביותר, משקל נמוך, עמידות בפני קורוזיה, כושר בידוד גבוה,הפחתת רעש, ידידותי לסביבה וניתן למחזור.
לאלוקובונד יש חוזק רב מאוד ביחס למשקל הנמוך שלו. בנוסף לכל אלה, אחד מהיתרונות הבולטים של חיפוי אלוקובונד זו למעשה העובדה שהוא לא זקוק בכלל לתחזוקה שוטפת למעט ניקוי פשוט בעזרת מים, שכדאי לעשות לו מידי פעם תלוי בתנאי הסביבה

חיפוי אלומיניום
חיפוי אלוקובונד עבור חברת יונדאי

עיצובים וסגנונות ייחודים

חיפוי אלוקובונד מתאים מאוד לעיצובים מסוגים שונים שכן הוא מגיע במגוון רחב של צבעים וגימורים. לאלוקובונד מראה מודרני, הוא בוהק ומוסיף רבות לכל מקום שבו מתקינים אותו כך שגם לכם כדאי לשלב אותו במבנה שעליו אתם אחראים או בשיפוצים שאתם עושים. לעומת חומרים אחרים שבהם ניתן לעשות שימוש כאן לא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי, מה שמסביר היטב מדוע השימוש בחומר האלוקובונד נפוץ ביותר.