תריסי גלילה

תריסי גלילה חשמליים – כל השלבים בדרך לבחירה הנכונה

אם אתם מחפשים תריסים לבית כדאי שתשכחו מכל התריסים הפשוטים שהכרתם עד היום ותעברו אל תריס גלילה חשמלי . השימוש בתריסים חשמליים הפך לנפוץ ביותר בעולם הבנייה, ובין התריסים החשמליים השכיחים ביותר מכולם – תריסי גלילה.  מה הופך תריסי גלילה חשמליים לכל כך פופולריים? מה היתרונות שלהם ולמה הם משמשים? הנה כל המידע שאתם צריכים.

מהם תריסי גלילה ולמה הם משמשים?

תריס גלילה, כשמו כן הוא – תריס שנגלל לתוך תיבה או חלל מובנה הממוקם מעל למפתח. לתריסים אלו סוגים שונים של מנגנוני פתיחה והם: ידני – נפתח ונסגר על ידי מנואלה. חשמלי – נפתח ונסגר על ידי כפתור, שלט, טכנולוגיה חכמה או חיישני מזג אוויר ומנגנון משולב הכולל את שתי האפשרויות, ידנית וחשמלית. בנוסף, ישנם כמה סוגים של תיבות לתריסים, חיצוניות ופנימיות, הנתונות לבחירה בהתאם לשיקולים כמו גודל התריס, פונקציות עיצוביות, סוג השלב הנבחר וגובה המפתח. לתריסי גלילה ישנם שימושים רבים, הם שומרים על חלונות הבית מפני פגעי מזג האוויר, הם משפרים את הבידוד התרמי בבית, הם ננעלים ולכן משמשים גם כתחליף לסורגים.

מצא את ההבדלים

השימושים בתריסי גלילה חשמליים הם רבים – השליטה על צפיפות שלבי התריס השונים מאפשרת לנצל אותם למטרות רבות כמו למשל, להצללת חלונות קטנים כגדולים, ליצירת פרטיות הנחוצה במשרדים, לשערים חיצוניים ולכניסה לחניות מקורות. ההבדל בין תריסי גלילה לבין תריסים אחרים מתבטא בעיקר במראה האסתטי שלהם, ובאפשרות לגלול אותם לתוך תיבה שממוקמת מעל המפתח. בעזרת יתרונות אלו, אפשר לשלב את התריסים בכל עיצוב ולנצל את החלל בצורה הכי טובה. יתרונות נוספים שיש לתריסי גלילה חשמליים בהשוואה לתריסים אחרים הם תפעול נוח, אלסטיות, גמישות, עמידות בפני נזקים שונים ובמקרה של תריסי אלומיניום – תריסים מסוג זה יעניקו לכם ביטחון והגנה מפני פורצים.

073-7969744

היכן קונים תריסי גלילה חשמליים ולמה מומלץ לרכוש אותם?

תריסי גלילה כדאי ומומלץ לרכוש בחברות המובילות, שמוכרות מוצרים שעומדים בכל התקנים הנדרשים. שלב הקנייה הוא חשוב, אך לא פחות חשוב ממנו הוא שלב ההתקנה. התקנה על ידי חברה מקצועית תהיה החכמה ביותר, התקנה שלא תתבצע במקצועיות, עלולה לגרום לנזקים בעתיד ולתקלות מרובות, ולכם – ליותר כאב ראש מאשר הנאה בעקבות הקנייה. הצוות המקצועי של Tip Top אלומיניום עומד לשירותכם לכל מטרה ובעזרת ידע מקצועי רב, אנו יכולים לכוון אתכם לבחירת התריסים המתאימים ביותר עבורכם, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחירים. כמו כן, אנו שמים דגש על השירות הטוב ביותר שניתן לתת ועל עמידה בלוחות זמנים.

  • כיום בעזרת טכנולוגיה חדישה, אפשר להתקין על תריסי גלילה חשמליים גם חיישנים מיוחדים. חיישנים אלו יודעים לזהות מתי יש עומס חום, רוחות חזקות או גשמים והם מתריעים לתריסים להיפתח או להיסגר בהתאם
  • תריסי גלילה עשויים מחומרים שונים, כגון פלסטיק, עץ, חומר דמוי עץ ואלומיניום. השימוש באלומיניום הוא השכיח ביותר מכמה סיבות – אחת, הוא מהווה כאב ראש לפורצים בזכות עמידותו, שתיים, התחזוקה שלו מאוד פשוטה ושלוש הוא שורד לאורך שנים
  • תריסים מסוג זה מגיעים במבחר צבעים ומרקמים ולכן הם משתלבים בכל עיצוב.
מחירים של תריסי גלילה

הטכנולוגיה של תריסי גלילה חשמליים היא החידוש האחרון בעולם התריסים ואם אתם עומדים בפני שיפוץ או בנייה, לא תצטערו אם תחליפו את התריסים הישנים שלכם בטכנולוגיה כזו. כיום לא צריך להשתגע עם המחירים, המגוון הרב של תריסי גלילה עם מנגנון הפעלה חשמלי קיים בטווח מחירים רחב, מה שהופך אותם לזמינים עבור כל אחד.