תריסים וחלונות

מהם סוגי התריסים והחלונות שקיימים

לחלונות יש שימושים רבים. הם מכניסים לנו אור הביתה, הם משמשים כפתח של אוויר והם נותנים טוויסט עיצובי לחלל הפנים. אבל ללא התריסים הם בפועל, פרצה וכל אחד יכול לראות דרכם את מה שמתרחש בתוך הבית או חלילה להיכנס. מה גם שחלונות ללא תריסים אינם מבודדים כראוי חום וקור.

תריסי אלומיניום

מהם סוגי החלונות לבית?

כדי למלא את כל התפקידים שלו בצורה הטובה ביותר, כל חלון צריך לכלול מסגרת חיצונית, מסגרת פנימית, שמשה ומגוון אביזרים נלווים כמו מסילות, צירים גלגלים, אטמים, נעילות וכדומה. ישנם סוגים שונים של חלונות – חלונות ציר, אלו הם החלונות המקוריים והם עדיין קיימים בבתים ישנים. חלונות הזזה, חלונות שנפתחים על ידי הזזה ולא על ידי ציר ובכך מנצלים את החלל בצורה חכמה. חלונות ציר מאלומיניום, הדור החדש של החלונות, חלונות אלו אטומים ומבודדים ובכך נותנים מענה לכל החסרונות של החלונות הקודמים. חלונות קיפ, חלונות בעלי מנגנון פתיחה של הטיה פנימה וחלונות דריי קיפ המשלבים את היתרונות של חלונות ציר וקיפ יחדיו.

אילו סוגי תריסים קיימים? ישנו קשר ישיר בין תריסים וחלונות והם תלויים זה בזה. לתריסים יש תפקיד פונקציונלי, הם נועדו לשמש כבידוד ואיטום מפני מזג אוויר ורעשים ובנוסף, להעניק לנו פרטיות וביטחון. תפקידם של התריסים אינו פונקציונלי בלבד, ולכן קיימים סוגים רבים של תריסים בשוק. בין הסוגים העיקריים אפשר למצוא את התריסים הקלאסיים, בעלי הפתיחה הידנית פנימה והחוצה. תריסי הזזה, הנפתחים לתוך מובלעת בקיר, תריסים חשמליים, ביניהם הסוג השכיח ביותר בענף הבנייה והשיפוצים והוא תריסי גלילה. (בעבר, מנגנון הפתיחה של תריסי גלילה היה ידני אולם בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וחידושים בתחום, כיום הם מוצעים למכירה עם מנגנון חשמלי) ותריסים המשלבים שני מנגנונים, ידני וחשמלי.

מעוניינים לדעת עוד על סוגי תריסים?

קחו את הטלפון וצרו קשר טיפטופ ואנו נענה לכם על כל שאלה הקשורה לתריסים.

איך מתאימים תריסים וחלונות זה לזה?

כדי ליצור התאמה מלאה בין תריסים לחלונות יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים, כאשר החשוב מכולם הוא גודל החלון. אין לשכוח, כי פתרון הצללה לחלון גדול צריך להיות מאוד נוח לשימוש. ולכן, במקרה ומדובר בחלון גדול, מומלץ להשקיע בעלות ולחסוך במאמץ ולבחור במנגנון הפעלה חשמלי. לעומת זאת, למפתחי חלון קטנים אפשר להתאים תריסים בעלי מנגנון הפעלה ידני, בעלות נמוכה. על מנת שההתאמה בין תריסים וחלונות תהיה אופטימלית, עליכם להתייעץ עם חברה המתמחה בעובדות אלומיניום מסוגים שונים, כמו איזי בילדר. הצוות המקצועי שלנו יוכל להמליץ לכם על התריסים המתאימים לחלונות שלכם וגם להתקין אותם בצורה הכי מקצועית וללא עיכובים מיותרים.

התאמה בים תריסים לחלונות
מעוניינים ליצור התאמה מושלמת בין תריסים וחלונות? כך תעשו זאת – • בחרו תריסים עם שלבים בגדלים המתאימים – השלב הגדול ביותר מתאים לחלונות גדולים בעוד שהשלב הקטן מכולם, אידיאלי לחלונות קטנים • אם אתם מעוניינים בהכנסת מקסימום אור הביתה – הקפידו כי התריסים שאתם בוחרים יהיו בצבעים בהירים • במידה ובחרתם בתריס עם מנגנון הפעלה חשמלי – בדקו כי המנוע שלו חזק ואיכותי ותואם את גודל התריס ומשקלו • הגדירו תקציב מראש – לתריסים שונים עלויות שונות

ולא פחות חשוב