סוכך זרועות

המדריך השלם לבחירת סוככי זרועות

אחד הסוככים הפופולריים ביותר לשימוש במרפסות, חצרות ובתי עסק הוא סוכך זרועות. מה הופך אותו לסוכך המועדף ביותר? הנה כל הפרטים.

מהו סוכך זרועות

סוכך זרועות הוא פתרון הצללה הנתמך על הקיר, מה שאומר, שכדי להתקין אותו אין צורך בעמודים. המפרט הטכני של סוככי זרועות הוא שלד המורכב משתי זרועות אלומיניום מתקפלות, עליו מתוח בד דארלון, בד עמיד בפני נזקי מזג האוויר. לסוככי זרועות יש יתרונות רבים והעיקרי שבהם הוא, מחירם הזול ביחס לפתרונות הצללה אחרים. בנוסף, קיפולם הנוח לתוך תיבה שנקראת קסטה, מעניק לחלל מראה אסתטי ונקי. סוככי הזרועות מתאימים להצללת משטחים שיש להם פתח יציאה (קיר) ואורכם יכול להגיע ל – 6 מטרים. במקומות רבים ניתן לבצע הזמנה של סוכך זרועות בהתאמה אישית. במקרים אלו אורכו של הסוכך יכול להגיע גם ל – 15 מטרים.

יתרונות אל מול חסרונות

ההתקנה של סוכך זרועות פשוטה יחסית ומהירה. הוא אינו מבנה קבוע ולכן, כדי להתקין אותו, לא צריך אישורים מהעירייה או מהרשות המקומית, ניתן לפתוח ולסגור אותו על פי הצורך ובמקרים בהם הוא אינו בשימוש, החלל נשאר פתוח ונקי. יתרונות נוספים שיש לסוככי זרועות הם המחירים הנוחים בהשוואה לפתרונות אחרים, השליטה המרובה במנגנון הפתיחה והסגירה ובמידת הצל הרצויה. כמו כן, ניתן לבחור במנגנון הפתיחה או בדגם המועדף עליכם מבין אלו שקיימים. חסרונו של הסוכך הוא בכך שאינו עמיד בפני רוחות חזקות או מזג אוויר סוער, אך גם את זאת ניתן לפתור על ידי התקנת שבשבות או חיישנים.

מעוניינים בסוכך זרועות?

צרו קשר עם טיפ טופ אלומיניום והסוכך טיפ טופ אצלכם.

להצעת מחיר

סוכך זרועות – הפתרון האידיאלי לבית ולעסק

זה לא מקרי שהשימוש בסוכך זרועות הפך להיות שכיח. אם במרפסת, בחצר, בשילוב חיפוי קיר אלומיניום לקירוי חנייה, או מחסן, לסגירת חורף ולכניסה לבית או לעסק – סוכך זרועות הוא הפתרון המתאים שייתן לכל מבנה מראה מעוצב, פרטיות מקסימלית והגנה מרבית בתנאי מזג אוויר משתנים. בנוסף, בד הסוכך מגיע בצבעים שונים ובמגוון דוגמאות וטקסטורות ולכן יכול להתאים לכל סגנונות העיצוב. במידה ומדובר בעסק, הסוכך הוא פתרון אידיאלי מכיוון שניתן לשלב עליו אלמנטים גרפיים כמו למשל כיתוב או לוגו, שתורמים למיתוג.

  • מלבד האסתטיקה, הסוככים צריכים להיות פרקטיים לכן שימו לב שהם עונים על כל הצרכים שלכם
  • אל תבחרו במנגנון ההפעלה הפשוט ביותר מתוך מניעים של חיסכון. חיסכון במחיר הוא לאו דווקא חיסכון במאמץ, ופתיחת סוככים גדולים באופן ידני, עלולה לעלות לכם במאמץ רב
  • התאימו את בחירת הסוכך למיקום הרצוי. סוככי זרועות אינם עמידים כל כך בפני רוחות חזקות ולכן אם המיקום חשוף למזג אוויר סוער, עליכם לחשוב על פתרון אטרקטיבי כדי שהסוכך ישמש אתכם בצורה המרבית.

וכמובן – המחיר

מחירי סוככים נעים בטווח של 3000-5000 ש"ח אך הם תלויים בגודל. בחירת הסוכך היא חשובה, אך לא פחות חשובה היא החברה שתבצע את ההזמנה ואת ההתקנה. חשוב לוודא כי החברה ממנה אתם קונים סוכך זרועות היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון קודם בפרויקטים דומים. לנו, באיזי בילדר, כל הניסיון הדרוש לביצוע עבודות אלומיניום על הצד הטוב ביותר, ביניהן, התקנת סוככי זרועות.