חיפוי קירות ועבודות אלומיניום

חיפוי-מבנים-מתקדם-מאלומיניום

חיפוי קירות באלומיניום פתרון מושלם ויעיל

התחום של חיפוי קירות התפתח לאין שיעור בשנים האחרונות, כאשר כיום כל כך קל להפוך מבנה שנראה רע מאוד ליהלום נוצץ בקלות רבה. ישנן כמה סיבות שהופכות את חיפוי הקירות לכל כך נפוצות. החיפוי הנפוץ ביותר כיום הוא חיפוי אלומיניום אשר לו בעצמו יש יתרונות רבים, הוא מגיע בצורה של לוחות המאפשרים לכם לכסות שטח גדול בזמן מועט, התקנה מהירה בהמשך לפסקה הקודמת הלוחות מאפשרים למתקין לבצע את עבודות אלומיניום בצורה מהירה ויעילה.

הלוחות עצמם הם קלי משקל וניתן להתאים ולהתקין אותם על כל משטח מתבקש, חיפוי קירות באלומיניום מספק בידוד טרמי מעולה למבנה ועוזר לשמור על טמפרטורה קבועה בתוך המבנה, האלומיניום הוא חומר חזק מאוד ועמיד ביותר הוא אינו מחליד ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת ולמרות חוזקו האדיר הוא גם חומר גמיש אשר ניתן לכופף ולעצב ככל ראות עיניכם, בשורה התחתונה חיפוי קירות באלומיניום יחזיק מעמד זמן ארוך מאוד ורב יותר מרוב חומרי הגלם בהם משתמשים בדרך כלל לחיפוי מבנים או חיפוי קירות.

לוחות אלקובונד מפוזרים

גלרית תמונות חיפויים

חיפוי קירות אלומיניום דמוי עץ

בעבר כאשר דיברו על חיפוי קירות בדרך כלל חומרי הגלם היו עץ, או אבן. אלו היו חומרי הגלם הבולטים ביותר, אין ספק שחיפוי קירות מעץ משווה מראה חמים למבנה ומעניק תחושה נעימה. אך כידוע לעץ ישנם מספר חסרונות, לכן בשנים האחרונות ניתן למצוא חיפויי קירות מאלומיניום בדמוי עץ אשר נראה ממש זהה לעץ הרגיל רק מגיע עם היתרונות של האלומיניום זהו פתרון מושלם למי שמחפש את המראה הייחודי של העץ אך עדיין לא מוכן להתפשר על איכות החומר ומבקש לקנות מוצר אשר יחזיק מעמד שנים רבות.

 

חיפוי אלוקובונד דמוי עץ
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: ‫info@top-alum.co.il‬
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים

פתרונות חיפוי קירות באלומיניום

אז היום כשהטכנולוגיה רצה קדימה יש תחושה שניתן לעצב כמעט כל דבר העולה על רוחנו, ניתן לראות את ההתפתחות בעיקר בתחום של החיפויים אשר כיום ניתן לבצע אין סוף עצובים בעזרת חיפוי קירות באלומיניום. ניתן למצוא פתרונות יעילים לכל מיני מקומות אם זה הסלון או החדר שינה, מסדרון או בחלק החיצוני במרפסת או על הבית עצמו. חיפוי קירות באלומיניום הפך לנפוץ ביותר גם באזורי התעשייה השונים וניתן לראות כיום מבני תעשייה ישנים אשר נראו כאילו הם מטים ליפול נראים חדשים ומטופחים לגמרי כאילו נבנו ממש לאחרונה. מעבר לעובדה שחיפוי קירות הופך את המבנה לחדש האלומיניום הוא חומר ירוק כך שהמבנה שלכם יהיה לא רק יפה וחדיש אלא גם ידידותי לסביבה נתון שחשוב להמון אנשים בימינו.

 

חיפוי קיר

חיפוי קירות חוץ באלומיניום

חיפויי קירות מתחלקים לכמה קטגוריות כאשר הראשיות הן חיפוי קירות חוץ וחיפוי קירות פנים. חיפוי קירות חוץ מתייחס לכל מה שנמצא מחוץ למבנה עצמו, אם זה קירות חיצוניים או מרפסת, או גג בעצם כל חלק אשר נמצא מחוץ למבנה.

 

חיפוי אלומיניום

חיפוי קירות פנים באלומיניום

בעצם במקרה של חיפוי קירות פנים באלומיניום אנו מתייחסים לחלקים הפנימיים של המבנה לדוגמה, סלון או חדר מגורים, מטבח, אמבטיה, או כל חלק אחר הנמצא בתוך המבנה עצמו והוא מקורה.

 

חצאי מקלחונים
יצירת קשר
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: ‫info@top-alum.co.il‬
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
דילוג לתוכן