חיפוי אלומיניום

חיפוי אלוקובונד

אלוקובונד הוא פאנל המורכב מליבת פולימר מינרלית, הנמצאת בין שתי גיליונות אלומיניום, ונועד עבור חיפוי מבנים, קירות ועוד.
האלוקובונד הוא חומר מעולה עבור חיפוי קירות, ויש לו יתרונות רבים.
עד היום, אנו רגילים לחיפויי אלומיניום, אך האלוקובונד הוא חומר חזק יותר ומבודד יותר, ולכן אנו ממליצים עליו כחומר חיפוי וציפוי מבנים.

חיפוי קירות נעשה על מנת לשוות לבניין או לחלל מראה יוקרתי ועדכני, והאלוקובונד מאפשר בדיוק את זה. עם יכולת הכיפוף, והצבעים השונים שהנכם יכולים לבחור, תוכלו לשוות לבניין מראה חדשני ואסטטי. חיפוי אלוקובונד מותקן בצורה חלקה, ללא ברגים או חיבורים בולטים, ומשווה לבניין מראה אחיד. החיפוי מותקן במרחק של כמה ס"מ מהבניין, ומשמש גם כמבודד מחום או מקור. הבידוד הזה גם מאפשר לחסוך באנרגיה הדרושה לחימום או קירור המבנה, ובכך לשמור על סביבה ירוקה יותר. חיפוי אלוקובונד גם מהווה מגן נוסף לבניין מפני נזקי מים ולחות. מכיוון שהאלומיניום הינו מתכת אל-חלד, הוא יישאר כחדש לאורך שנים רבות. יתרון נוסף של חיפוי אלוקובונד הוא בשמירה על שלד המבנה, שכן הוא לא ייפגע ממים ולחות.

ייתרונות האלקובונד

בידוד מחום/קור ורעשים
חיפוי האלוקובונד משמש כמבודד מחום וקור, וכן כמבודד מרעשים. האלוקובונד מורכב מאלומיניום, שהינו מתכת אל-חלד, ולכן משמש כהגנה גם בתנאי גשם ולחות, ללא חשש שהמבנה יפגע כתוצאה ממזג האוויר.

בטיחות
קלות המשקל של האלוקובונד מקנה יתרון נוסף לשימוש בו דווקא עבור חיפוי קירות. במקרה של אסון חס וחלילה, האלוקובונד לא יעמיס משקל נוסף על הבניין ולא יפגע באנשים.

תוספת יציבות למבנה
חיפוי אלוקובונד מקנה לבניין יציבות נוספת, מכיוון שהוא שומר על שלד המבנה, על ידי מניעת חדירת מים ובלימת תנועות מבחוץ. חיפוי אלוקובונד באזורים סואנים הוא מומלץ לא רק בגלל הבידוד של הרעשים, אלא גם בגלל בלימת התנועות שתנועת רכבים סואנת וסמוכה מאד גורמת.

אסתטיקה ועיצוב אישי
רוצים לרענן את פני הבניין עם אופציה חזקה ויפה? חיפוי קירות חוץ? אלוקובונד הוא גם פתרון אסטטי לבניין. האלוקובונד מורכב בצורה חלקה, ללא ברגים בולטים, ועם פוגות זהות. גמישותו של החומר מאפשרת לכופף אותו, ולהתאים אותו בצורה מדויקת למבנה ו/או לצורה בה הנכם מעוניינים. ניתן להזמין את חיפוי האלוקובונד במגוון צבעים ועיצובים, בהתאם לאמירה אותה הנכם מעוניינים לשדר.

תחזוקה קלה
קלות התחזוקה של האלוקובונד היא יתרון משמעותי וחסכוני מאד. חיפוי האלוקובונד דורש תחזוקה מינימלית, שחוסכת בכח אדם ובכסף. החיפוי ניתן לניקוי בעזרת מים, ומכיוון שהוא עשוי מאלומיניום, אינו דורש טיפולים מונעי חלודה. כמו כן, בשונה מחיפויים אחרים הקיימים בשוק, חיפוי אלוקובונד אינו רגיש לטחב, פטריות, עובש או חלודה.

קיימות וסביבה
כולנו חיים בכדור ארץ אחד, והוא כל מה שיש לנו, אז מוטלת עלינו החובה לשמור עליו. האלומיניום הוא חומר ידידותי לסביבה, שכן הוא חומר הנמצא בטבע, ותהליך ייצורו אינו מצריך אנרגיה רבה. כמו כן, האלומיניום הוא חומר אשר ניתן למחזור, וכך גם האלוקובונד שמורכב ממנו.

חיפוי אלוקובונד סיכום

חיפוי האלוקובונד עבור קירות ואף בניינים שלמים מומלץ מאד בשל חוזקו, יופיו, עמידותו ובטיחותו.