אלוקובונד הוא פאנל המורכב מליבת פולימר מינרלית, הנמצאת בין שתי גיליונות אלומיניום, ונועד עבור חיפוי מבנים, קירות ועוד.

האלוקובונד הוא חומר מעולה עבור חיפוי קירות, ויש לו יתרונות רבים.

עד היום, אנו רגילים לחיפויי אלומיניום, אך האלוקובונד הוא חומר חזק יותר ומבודד יותר, ולכן אנו ממליצים עליו כחומר חיפוי וציפוי מבנים.

חיפוי קירות נעשה על מנת לשוות לבניין או לחלל מראה יוקרתי ועדכני, והאלוקובונד מאפשר בדיוק את זה. עם יכולת הכיפוף, והצבעים השונים שהנכם יכולים לבחור, תוכלו לשוות לבניין מראה חדשני ואסטטי. חיפוי אלוקובונד מותקן בצורה חלקה, ללא ברגים או חיבורים בולטים, ומשווה לבניין מראה אחיד. החיפוי מותקן במרחק של כמה ס"מ מהבניין, ומשמש גם כמבודד מחום או מקור. הבידוד הזה גם מאפשר לחסוך באנרגיה הדרושה לחימום או קירור המבנה, ובכך לשמור על סביבה ירוקה יותר. חיפוי אלוקובונד גם מהווה מגן נוסף לבניין מפני נזקי מים ולחות. מכיוון שהאלומיניום הינו מתכת אל-חלד, הוא יישאר כחדש לאורך שנים רבות. יתרון נוסף של חיפוי אלוקובונד הוא בשמירה על שלד המבנה, שכן הוא לא ייפגע ממים ולחות.

חיפוי פח אלומיניום

לוח אלוקובונד הוא חומר מבנה קל משקל שיכול לעצב את מעטפת המבנה כולה ולתת בידוד, חסימה מפני אדים, בידוד וגימור ברמה גבוהה.

בכל סוג של מבנה או או שיפוץ מחדש, כדאי להשתמש בלוחות אלוקובונד מאלומיניום לחיפוי קירות.

לוחות קיר אלוקובונד עשויים אלומיניום הם התוצאה הסופית של מעטפות מבנים בהן הביצוע המסוגנן הוא הבסיס.

ניתן להשתמש ביריעות אלומיניום בהיקף נרחב של שימוש. חיפויי קיר מתכת אלה עשויים אלומיניום חזק ולא יריעות אלומיניום דלות אפשרויות ההרכבה אינן נגמרות. ניתן לריתוך, כך שניתן לייצר צורות יוצאות דופן .

ייתרונות האלקובונד

בידוד מחום/קור ורעשים
חיפוי האלוקובונד משמש כמבודד מחום וקור, וכן כמבודד מרעשים. האלוקובונד מורכב מאלומיניום, שהינו מתכת אל-חלד, ולכן משמש כהגנה גם בתנאי גשם ולחות, ללא חשש שהמבנה יפגע כתוצאה ממזג האוויר.

בטיחות
קלות המשקל של האלוקובונד מקנה יתרון נוסף לשימוש בו דווקא עבור חיפוי קירות. במקרה של אסון חס וחלילה, האלוקובונד לא יעמיס משקל נוסף על הבניין ולא יפגע באנשים.

תוספת יציבות למבנה
חיפוי אלוקובונד מקנה לבניין יציבות נוספת, מכיוון שהוא שומר על שלד המבנה, על ידי מניעת חדירת מים ובלימת תנועות מבחוץ. חיפוי אלוקובונד באזורים סואנים הוא מומלץ לא רק בגלל הבידוד של הרעשים, אלא גם בגלל בלימת התנועות שתנועת רכבים סואנת וסמוכה מאד גורמת.

אסתטיקה ועיצוב אישי
רוצים לרענן את פני הבניין עם אופציה חזקה ויפה? חיפוי קירות חוץ? אלוקובונד הוא גם פתרון אסטטי לבניין. האלוקובונד מורכב בצורה חלקה, ללא ברגים בולטים, ועם פוגות זהות. גמישותו של החומר מאפשרת לכופף אותו, ולהתאים אותו בצורה מדויקת למבנה ו/או לצורה בה הנכם מעוניינים. ניתן להזמין את חיפוי האלוקובונד במגוון צבעים ועיצובים, בהתאם לאמירה אותה הנכם מעוניינים לשדר.

תחזוקה קלה
קלות התחזוקה של האלוקובונד היא יתרון משמעותי וחסכוני מאד. חיפוי האלוקובונד דורש תחזוקה מינימלית, שחוסכת בכח אדם ובכסף. חיפוי קירות ניתן לניקוי בעזרת מים, ומכיוון שהוא עשוי מאלומיניום, אינו דורש טיפולים מונעי חלודה. כמו כן, בשונה מחיפויים אחרים הקיימים בשוק, חיפוי אלוקובונד אינו רגיש לטחב, פטריות, עובש או חלודה.

קיימות וסביבה
כולנו חיים בכדור ארץ אחד, והוא כל מה שיש לנו, אז מוטלת עלינו החובה לשמור עליו. האלומיניום הוא חומר ידידותי לסביבה, שכן הוא חומר הנמצא בטבע, ותהליך ייצורו אינו מצריך אנרגיה רבה. כמו כן, האלומיניום הוא חומר אשר ניתן למחזור, וכך גם האלוקובונד שמורכב ממנו.

חיפוי אלוקובונד החיפוי המומלץ

חיפוי קירות חוץ

חיפוי האלוקובונד עבור קירות ואף בניינים שלמים מומלץ מאד בשל חוזקו, יופיו, עמידותו ובטיחותו. לוחות חיפוי קיר אלומיניום הם מוצר מעטפת הבניין האולטימטיבי לעיצוב אדריכלי בו הביצועים האסתטיים הם העיקר. מערכות לוח מוצקות אלה (לוחות קיר פח אלומיניום ) כוללות מתאימות באופן אידיאלי לתצורות וצורות מורכבות.

ניתן להשתמש בחיפוי קירות אלומיניום במגוון רחב מאוד של יישומים. מכיוון שלוחות קיר עשויים אלומיניום מוצק לעומת יריעת אלומיניום דקה , אפשרויות הייצור הן אינסופיות. אלומיניום בעל יכולת ריתוך, כך שניתן לייצר צורות ייחודיות ולחבר אותם ללא התפרים שנמצאים במערכות אחרות. בנוסף, מערכות אלוקובונד לאחר מכן מאפשרות עלויות צבע נמוכות יותר מאחר ונדרשות כמויות נמוכות יותר של צבע. בין אם מדובר בפלדת אל חלד, לוח אלומיניום או מתכת טבעית אחרת- חיפוי אלוקובונד הוא היעיל והאמין ביותר.

דילוג לתוכן