חיפוי פח אלומיניום

חיפויי אלומיניום – חיפויים עם יתרונות שמכסים את הכל

חיפוי קסטות אלומיניום לבניין

לפני כפחות מעשור נתפס חיפוי האלומיניום כטרנד אדריכלי חדשני בתחום חיפויי הקיר. כיום, מיושם חיפוי האלומיניום בחלק גדול מאתרי הסחר ופארקי התעשייה בישראל ובעולם.

חיפוי קיר מאלומיניום משמש ליצירת מראה אחיד של חזית המבנים, ומקנה אף למבנים קשוחים והכבדים שבאזורי התעשייה ויזואליות אסתטית ונעימה לעין.

בשורות הבאות נסקור בהרחבה מהן היתרונות בחיפויי אלומיניום ולמה כדאי לכם לבחור בחיפוי אלומיניום בשיפוץ הבא שלכם.

היתרונות הרבים שבחיפוי אלומיניום:

אם בתחילה היה הטרנד האדריכלי החדשני של חיפויי קיר מאלומיניום רק במגזר התעשייתי משרדי הרי שזה כבר ממזמן לא המצב, חיפוי האלומיניום החל לחלחל בהדרגתיות גם אל המגזר הפרטי, היות והוא אוצר בתוכו מעטפת רחבה של יתרונות בנוסף לגימור המושלם ולחזות האסתטית.

הגנה על המבנה מפני לחות ורטיבות

חיפויי האלומיניום מאפשר להגן על המבנה מפני לחות רטיבות ואף מתנאי מזג אוויר משתנים וקיצוניים ככל שיהיו. יתרון זה מספק הגנה משמעותית למבנה וחוסך בעתיד עלויות נוספות רבות הכרוכות בתחזוק ובתיקונים של המבנה.

מגוון רחב של צבעים וסגנונות

חיפויי קיר מאלומיניום משווקים לצרכן במגוון רחב של צבעים וסגנונות הניתנים להתאמה בכל עובי ובמבחר עיצובים ייחודיים בהתאם להעדפות, תקציב וצרכיו המשתנים של כל לקוח.

מעבר ליתרונות בהיבט העיצובי מסווגים חיפויי האלומיניום בקרב אנשי המקצוע כפתרונות איכותיים במיוחד בהיבט הפונקציונאלי, היות והם ניחנים בכושר בידוד תרמי מפני קור וחום, וחיסכון אנרגטי משמעותי בתחום הבניה הירוקה.

חיפוי אלומיניום

חיפוי אלומיניום ליישור קירות והענקת חוזק ועמידות

חיפוי קירות מסוג זה מאפשר יישור של קירות עקומים, באמצעות הנחת לוחות אלומיניום ישרים על הקיר. חיפוי קירות באלומיניום גם מעניק לקירות, כאמור, חוזק ועמידות רבה – וזאת מבלי להוסיף משקל כבד על המבנה כולו, שכן האלומיניום הוא חומר קל. כמובן, גם מבחינה אסתטית, חיפוי קירות באמצעות אלומיניום יוצר מראה מעוצב ויוקרתי למבנה כולו.

בידוד אקוסטי

חיפויי קיר מאלומיניום מצטיינים גם ביכולת לבידוד אקוסטי מושלם ושמירה על עמידות השלד של המבנה למשך שנים ארוכות. בידוד אקוסטי רלוונטי בעיקר למבני תעשייה או באזורים המונים אשר בידוד הרעש החיצוני הכרחי.

קל לתחזוקה ולניקיון

יתרון משמעותי נוסף לחיפוי האלומיניום נעוץ בעובדה שקל מאד לנקות קירות אשר מחופים באלומיניום. כמו כן, חיפוי האלומיניום מונע הצטברות של לכלוך ואבק על הקיר לאורך השנים.

נראה כי יתרונותיו הרבים והברורים של חיפוי האלומיניום מעניק לנו את האפשרות לבחור בלב שלם את החיפוי שיענה על כל צרכינו.