דלת הזזה

דלת הזזה חיצונית

דלת פנים הזזה

למי מתאימה דלת הזזה?

חלונות הזזה רחבים לסלון

מקסום שטח

דלתות לבית כוללות דלת לחדר, דלתות חיצוניות ופנימיות וגם דלתות לחדרים לחים כמו חדרי אמבטיה. מי שמחפש/ת פתרון מעוצב השומר על ניצול מקסימלי של שטח, כזה שבו הדלת לא גורעת מתוך השטח הקיים, יבחר בדלת הזזה ללא ספק. דלתות הזזה קיימות בדמי תליה ללא מסילה או בדגמי הזזה על מסילה. ברמת העיצוב האלגנטי- דלת הזזה המיוצרת עם פרופיל בלגי ומגיעה במגוון של צורות פתיחה וחלוקה של שטח החלון, הן אלו המאפיינות את העיצוב המודרני בבתים וגם חללי משרד ומסחר.

סוגי דלתות ההזזה

אלו הם סוגי דלתות ההזזה הקיימות:

דלת הזזה לתליה: דלת הזזה הנתלית על גבי מסילה על הקיר , פתרון מבוקש לחללים קטנים.

דלת הזזה לכיס: דלת הזזה מעוצבת הנכנסת אל תוך כיס בנוי מוכן מגבס.

דלת בלגית הזזה: דלת בלגית להזזה קלה על גבי מסילה- מתאימה לפנים וחוץ.

דלת הזזה חיצונית: דלת הזזה המותקנת במעברי חוץ פתוחים, מתאימה למגוון רחב של מפתחים רחבים וזמינה בעיצובים בלגיים וזכוכית ואלומיניום.

דלת הזזה לגינה: לרב נבחר בדלת הזזה בלגית לגינה כפתרון שקט, אמין ואלגנטי המתאים לעיצוב מודרני וכפרי כאחד.

חלון הזזה בלגי לבן

מה צריך להזיז לך בדלת הזזה?

מפרט טכני ומידע חשוב

דלתות ההזזה שלנו מיוצרות על ידי היצרנים המובילים בשוק, כמו דלתות קליל מפרופילים של אלומיניום דרגה א'.  דלת הזזה מתוצרת קליל מתאימה לשימוש בבחירה מבין הדגמים המפורטים כאן, לפתחי יציאה לגינה, דלת למרפסת ופתחים בגדלים גדולים. דלת כיס להזזה תצרוך בניה מראש של כיס מגבס או בטון, בכדי ליצור חלל פתוח לגמרי בעת פתיחת הדלת.

הסבר קצרצר לפני שיוצאים לדרך..

דלת הזזה קליל בסגנון בלגי לעומת דלת קליל אופיס

דלתות וגם חלונות קליל בסגנון בלגי ,מאופיינות באפשרות לחלוקות על פי בחירה של החלון או הדלת עם פרופיל אלומיניום בלגי על כל שטח החלונות והדלתות האופן אסתטי. 

דלת וגם חלון הזזה מסדרת קליל אופיס, מתאימות לפתחים רחבים וגדולים אך עם זאת הן בנויות מפרופילים בעיצוב נקי ואלגנטי ומותקנות בבתים בעיקר בפתחי יציאה רחבים ולכן מאפשרות גם נעילה בטיחותית המתאימה לדלת הזזה חיצונית.

פרופיל קליל חלון הזזה פרופיל קליל 7300 מסגרת דמוי עץ אלומיניום
בלגי 7300
קליל אופיס
קליל אופיס
אופיס 7500
אופיס 7500
קליל בלגי קלאסי
קליל בלגי קלאסי
קליל 9400
קליל 9400
קליל בלגי 5600
באוהאוס 5600
באוהאוס 5600
קליל 2400
קליל 2400
למידע נוסף צרו קשר:
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים
דלת וחלון הזזה בלגי

לא נתחיל לכתוב מבלי לדבר על מהותה של הדלת הבלגית. רבים מאיתנו אולי שמעו את הביטוי בעבר, אם כי לא ברור אם אנחנו יודעים מה הוא מסמל. אולי ראינו תמונות, אולי שמענו מחברים – אנחנו יכולים לקשר לדבר מילים, שיכולות לתאר את "התופעה": מרשים, יוקרתי, מעוצב, וכן הלאה. אנחנו יכולים להניח כל מיני מחשבות, ואולי אנחנו "חושבים" שאנחנו מעוניינים בסוג כזה של דלת. אבל האם זה נכון? האם ידוע לנו מה אנחנו במאת רוצים? מה הדלת מסמלת לנו? ובכן, זו העת לשפוך מעט אור על הנושא, כדי לדעת אם מדובר בדבר מה שיכול להיות רלוונטי עבורנו – או שלאו. נוסף על כך, עקב כך שאנחנו עוסקים בנושא גם בחלונות המיועדים לדלתות בלגיות, ולא סתם חלון – אלא חלון שיוקרה בו – הרי שמן הראוי שהכתבה תכלול גם מידע אודות הדבר. הבא נתחיל, מוכנים?

דלת הזזה פרופיל בלגי לגינה
פרופיל אלומיניום מסילה תחתונה
אודות דלת הזזה בלגית

נתחיל בציון עובדה פשוטה: דלת כניסה בלגית זו פשוט דלת רגילה, המותקנת בקירות חיצוניים של מבנה/בית, כך שאנשים יכולים להיכנס או לצאת דרכה. אין בה דבר מיוחד, דלת עושה את העניין שלה זה שנים רבות, ואף אחד לא חשב לשנות אותו במידת מה עד כדי המצאת הגלגל מחדש. אין מה ללמוד כאן, מעבר לעניין זה. כעת, נכלול גם חידושים מסוימים, באשר לרעיון "הבלגי" של הדבר. ראשית, הדלת הבלגית מושפעת מרעיונות עיצוביים, כפי, (שלדעתנו) נלקחו במקור מאירופה – מעין שילוב של פרופילים עם זגוגיות, ואפילו חומרי עץ – כך שיש ניחוח בלגי מסוים, כמו וופל בלגי – אם כי זו רק הפרשנות שלנו ולא ציטוט ישיר מויקיפדיה, מה שהיה הופך את זה לכמובן – רשמי.

הסגנון הבלגי

הסגנון שתיארנו עתה, כולל כל מיני קווים עיצוביים – כמו פרופילי מתכת דקיקים, אשר העניין שלהם הוא זה שהם עשויים משני חומרים (אם כי לא בהכרח רק שניים- ייתכנו הפתעות, לא נרצה להגביל את עולם היצירה במונח שכזה) כדלקמן: ברזל יצוק, ו/או אלומיניום. הפרופילים עצמם "מסודרים", כלומר ניתן לגלות שהם מרכיבים את המבנה של הדלתות (ואף החלונות הבלגיים) בצורה שהיא או מאונכת או אופקית, כך שיש ריבועים בזווית ישרה, ואף כמה מהם, במבנה הדלת. האפקט המתקבל הוא של ריבועים, צורות גיאומטרית ישרות זווית – וזה למעשה הקסם של הפרופילים. על זה, מורכבות הזגוגיות – הן מכסות את "השטחים הריקים", שנוצרו בעקבות מנח הפרופילים. באם זה נדמה שהדבר אינו בטיחותי, הרי שזו מחשבה הגיונית, אלא שבהרבה מן המקרים (ואנחנו ממש נתפלא לשמוע אם לא בכולם, לאור ההיבט הבטיחותי שדלת אמורה לאפשר) – הזכוכית הינה מחוסמת, או לפחות מרובדת – משמע, עמידה וחזקה בפני פגיעות – ואם היא בכל זאת מתנפצת מסיבה כזו או אחרת (של לחץ מספיק חזק על משטחה, יש להניח) – היא יכולה שלא להפוך לשברים אלא להישאר בחתיכה אחידה אחת (אם כי סדוקה), או לפחות להפוך לחול תוך תהליך שבירתה – שזה מאוד מנומס מצידה, לדעתנו.

חלונות בלגים גדולים למטבח
למידע נוסף צרו קשר:
טלפון במשרד: 073-7969744
אימייל: tiptop.alum@gmail.com
שעות פעילות: ימים א-ה 8:00-19:30
יום ו -8:00-13:00
השארת פרטים