איזה סוג גדר הכי מומלצת

איך תופסים שתי ציפורים במכה אחת ?

מרכזים וממקדים את התכנון והמחשבה. כך, בהשאלה, ניתן למקסם את התועלת מהתקנת גדר לחצר שהיא גם איכותית ובטיחותית וגם יפה ודקורטיבית.


לא סתם, אלו שרוצים למצות את המרב והמיטב מגדר לחצר בגדר אלומיניום. גדר כזאת מתאימה לטבע ומשתלבת בו. היא עמידה בפני שחיקה. ניתן לעצב אותה כמקלעת שתי וערב של סורגים במרווחים שונים, קבועים או משתנים, לייפות ולהדר אותה בשילוב אבן, עץ או אף זכוכית.

בין גדר לחצר לבין גדר לגינה

גדר, בתפיסה הראשונית והעקרונית שלה, אמורה לתחום, לגדור, וככזאת עיצובה אינו שיקול מרכזי בהתקנתה. לא כך בגדר ביתית, אשר האלמנט העיצובי שלה הוא חשוב ונלקח בחשבון כבר בתכנון הבית וסביבתו. גם כאשר גדר מותקנת מסביב לבית כאשר ייעודה העיקרי הוא להוות חלק מאמצעי הגנה, ודאי טבעי שבעליו ירצו לבחור גדר יפה, קל וחומר כאשר מדובר בבחירת גדר לגינה. בגדר פרטית כזאת ניתן לבחור עיצובים שונים על פי טעם והעדפה אישיים.

ניתן לטבוע גדר בחותם סגנוני מסוים כגון מודרני, כפרי, רומנטי ועוד. הבחירה בגדר עשויה אלומיניום מאפשרת ליצור טקסטורה מעניינת, מגוונת, עם שילוב של פרזולים, צבעים שונים, וכל מה שמוצא חן בעיניכם.


כאשר מתכננים התקנת גדר – גדר אלומיניום, כמו גם פרגולה אלומיניום, או חיפויי אלומיניום היא בחירה המועדפת על רבים בשל מצרף התכונות והמאפיינים הייחודיים של חומר זה, ובעיקר- עמידתו בפני גורמי שחיקה ובליה. אפשרות עיצוב צורות וטקסטורות שונות היא ערך מוסף, חיוני ביותר כשלעצמו, כך ששילוב האפשרות ליצור מגוון עשיר של גדרות מעוצבות עם הביטחון שנוסכת הידיעה כי מדובר בחומר עמיד, אשר יצדיק את עלות הבחירה והשימוש בו נותן ללקוחות את המענה המיטבי.

גדרות וכל מה שבינהם

גדר לגינה תמיד חשופה. גם לפגעי מזג האוויר, גם לסכנת חדירתם של בעלי חיים בלתי קרואים (לא מדובר בהכרח בחיית המחמד של השכנים, שאף כניסתה הבלתי רצויה לגינתכם תגרום לכם חררה…), לכן גדר אלומיניום נותנת מענה לכך. גדר כזאת לא נדרשת להיות אטומה לחלוטין, ניתן בהחלט לעצב אותה עם חורים עשויים בצורות שונות, דקורטיביות.


בניגוד לגינה עצמה, אשר שמירה על חזותה הנאה מחייבת תחזוקה שוטפת ומתמדת, גדר אלומיניום שתוחמת ומקיפה אותה זקוקה לתחזוקה מזערית. בניגוד לגדר עשויה עץ, לדוגמה, אשר יש למשוח אותה בשמן מיוחד מעת לעת, לא נדרשת כל פעולה מיוחדת לתחזוקתה של גדר עשויה אלומיניום.
ניתן ליצור באמצעות אלומיניום גדרות בכל גודל ובכל צורה. גדר כזאת לא אמורה להסתיר את הגינה אלא להגן עליה ולאפשר לאנשים ליהנות מיופיה.


על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום באלומיניום בכלל ובגדר אלומיניום בפרט אתם מוזמנים ליצור קשר, לקבל את כל המידע הרלוונטי לבחירה, תשובות לכל שאלה, הצעת מחיר (אטרקטיבית ותחרותית), ייעוץ ,טיפים וכל מה שאמור לתת שירות לקוחות שספקיו רואים בלקוח –כמונו- את הנכס ואת המשאב החשוב והיקר ביותר של העסק.

גדר אלומיניום לגינה[

דילוג לתוכן