גדר לגינה, ולמה עדיף להתקין גדר לגינה מאלומיניום ולא מחומר אחר

כולנו אוהבים קצת פרטיות, וכשאפשר לשלב אותה עם סטייל, זו כבר ממש חוויה. גדר לגינה מספקת הגנה ופרטיות, ואנו מספקים לכם שלל עיצובים ודוגמאות כדי שהגדר תתכתב עם הטעם האישי שלהם.
אנו ממליצים על גדרות אלומיניום מכמה סיבות. גדר לגינה מאלומיניום תוחמת את הגינה בצורה אלגנטית, זמינה ונוחה. האלומיניום הוא חומר עמיד וגמיש מאד, וכבונוס, קל מאד לתחזוקה. הוא קיים במגוון רחב של צבעים, גדלים וצורות. ע"י הזמנת גדר מאלומיניום, תוכלו להתאימה לסגנון הייחודי לכם ועל פי טעמכם האישי.

שער וגדר אלומיניום

היתרונות של גדר לגינה מאלומיניום

האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד למצבים שונים, כגון מצבי חום קיצוניים בהם גדר מפלסטיק לא תוכל לעמוד, ומצבי קור ולחות קיצוניים שהורסים גדרות ברזל ועץ, אך לא גדרות אלומיניום.

האלומיניום הוא חומר חזק ובטיחותי, המתאים בדיוק עבור יצירת חיץ בין הבית והגינה הפרטיים לרחוב. האלומיניום הוא מתכת קלה מאד, ולכן חזקה מאד למרות משקלה הקל. המשקל הקל של האלומיניום מקנה להתקנת גדר לגינה מאלומיניום יתרון נוסף – בתנאי מזג אוויר סוערים, הגדר לא תהווה מפגע בטיחותי.
ניתן להזמין גדר דמוית עץ עבור מראה חמים ומזמין, או גדר עם מראה מטאלי כדי לשוות לביתכם מראה חדשני והייטקיסטי. ניתן להזמין גדר בצבעים שונים המתאימים לאווירה אותה הנכם רוצים לשוות לבית או לגינה.

גדר אלומיניום לבנה

אלומיניום קלות של התחזוקה

יתרון נוסף של האלומיניום הוא קלות התחזוקה שלו ועלויות התחזוקה המינימליות. בעוד שגדר לגינה מעץ דורשת תחזוקה שוטפת של צביעה, שיוף, ומריחת לכה נגד לחות, גדר מאלומיניום נצבעת בטכניקה מיוחדת בתנור, המקנה לה את הצבע לאורך שנים רבות. כמו כן, בניגוד לגדר מעץ הדורשת טיפולים נגד חרקים ומכרסמים למיניהם, האלומיניום הינו מתכת, ודבר זה מייתר את החששות לנזקים הנגרמים על ידי בעלי חיים. האלומיניום הינו מתכת אל-חלד, ולכן אין צורך בטיפולים מונעי חלודה כמו בגדרות מברזל.

גדר אלומיניום לגינה ומה הקשר לילדים, כלב וחתול

גדר לגינה תספק לילדיכם ידיעה ברורה של גבולות הבית והרחוב, ותאפשר לכם להיות רגועים כשהם משחקים בחוץ, רוכבים על אופניים עם חברים, או משתובבים בשמש אביבית. הגדר גם מספקת פרטיות מעיני הסביבה, ותאפשר לכם לקיים ימי כיף חברתיים ומשפחתיים בלי שכל הרחוב ישתתף במסיבה. תוכלו לקיים מנגלים ומסיבות בריכה ללא פגיעה בפרטיות המשתתפים. מרוויחים נוספים של הקמת הגדר לגינה הם חיות המחמד שלכם. בעלי חיות המחמד וודאי מכירים את התחושה המלחיצה כשחיית המחמד נעלמת לכמה דקות. כאשר תהיה לכם גדר, תוכלו להיות בטוחים שהכלבלב או החתלתול נמצאים בתחומי הבית שלכם ולא הלכו לאיבוד.

גדר לבנה

התקנת גדר לגינה מעוצבת מאלומיניום תשדר לסביבה את סגנון הבית שלכם, ותהווה מעין כרטיס ביקור חיצוני המספר על אופי הבית והדרים בו. הרכבת גדר סביב הגינה שלכם תקנה לכם שלוות הנפש, פרטיות והגנה. בימינו, כשאנו וילדינו חשופים לסכנות יותר מתמיד, חשוב להרגיש מוגנים ולהיות בטוחים.

דילוג לתוכן