גדר אלומיניום

גדר גינה

גדרות גינה

עיצוב הבית מאפשר לנו לא רק לגרום לו להיראות בהתאם לטעמנו, אלא גם לשפץ אותו באופן שיאפשר לנו ליהנות ממנו וגם להיות מוגנים בתוכו. כדי לעשות זאת, חשוב לקחת בחשבון לא רק את הסביבה הפנימית של ביתנו, אלא גם את סביבתו החיצונית שמהווה נקודה חלשה שאליה יכולים להיכנס גורמים לא רצויים. כדי להגן על הסביבה החיצונית של ביתכם, חשוב לבנות סביבו גדר גינה חזקה, עמידה ומגינה שתתחום אותו ותאפשר לכם ולבני ביתכם להרגיש מוגנים.

גדר גינה מודרנית ועמידה לאורך זמן

על מנת שגדרות גינה יוכלו להגן על ביתכם, לתחום אותו וכן אזורים אחרים, כמו הבריכה או הגינה שלכם, חשוב שהן יהיו מורכבות מחומרי גלם חזקים ועמידים במיוחד. כדי להיות בטוחים שהגדר גינה בביתכם אכן תספק לכם את ההגנה שאתם זקוקים לה, אין זה אומר שעליכם להתקין סביב ביתכם גדר ברזל מגושמת וכבדה, אלא לבחור גדרות אלומיניום שיעשו את העבודה בצורה נפלאה.

הודות לתכונות הייחודיות של מתכת האלומיניום, תוכלו לבחור גדרות מדהימות שעשויות ממנו ושיספקו לכם את ההגנה שאתם זקוקים לה למשך שנים ארוכות.

גדר גינה

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

נושא

מדוע לבחור באלומיניום כגדר לגינה?

ישנם אנשים רבים שרואים במתכת האלומיניום כמתכת פשוטה ולא עמידה במיוחד, אך זה כלל לא נכון. גדרות גינה מאלומיניום חזקות ועמידות הרבה יותר מגדרות שעשויות אבנים, ברזל וגדרות עץ. התכונות הייחודיות הללו הן אלו שהופכות את מתכת האלומיניום לבחירה המועדפת על אנשים רבים שנהנים מהגדרות הללו במשך שנים:

 • Connector.

  גמישות עיצובית

  אלומיניום היא מתכת רכה, גמישה ונפלאה לעיצוב של גדרות במגוון מידות ועיצובים. הודות לתכונה הזו של אלומיניום, אתם יכולים לעצב את הגדר שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים ולפי המידות שאתם צריכים, בין שמדובר בגידור של בית ובין שמדובר בגידור של בריכות. מלבד זאת, הודות לגמישות העיצוב של גדרות אלומיניום, ניתן גם לשלב בהם אלמנטים שונים מברזל, זכוכית ועוד כדי לעטר אותן לפי טעמכם ולהוסיף להן נופך אישי משלכם.

 • Connector.

  חוזק מבני

  אלומיניום היא מתכת חזקה במיוחד שיכולה לעמוד בפניי ניסיונות פריצה וחדירה, מה שהופך גדרות אלומיניום לקו הגנה יעיל במיוחד. החוזק של המתכת הייחודית הזו הופך אותה לחומר הגלם הטוב ביותר עבור בנייה והרכבה של גדרות שנועדו לשמש בראש ובראשונה להגנה על מבנים.

 • Connector.

  עמידות לאורך זמן

  מלבד היותה חזקה ועמידה בפניי ניסיונות הרס, אלומיניום היא גם מתכת שיכולה לעמוד בפניי פגעי הטבע ובכך להחזיק מעמד למשך זמן רב. בניגוד לברזל, אלומיניום אינו מחליד ולכן הוא עומד בפניי לחות, גשם וגם שמש עזה שהורסים בקלות חומרי גלם אחרים.

הודות לתכונות הייחודיות והנפלאות של מתכת האלומיניום, גדרות שעשויים ממנה יכולים להבטיח לכם הגנה לאורך זמן בנוסף לעובדה שאתם יכולים לעצב אותן בדיוק לפי טעמכם האישי.